Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

421

Četvrtak, 20. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ovo vec pocinje da mi se svidja, ova ideja. Taman nek se oformi Zensko okupljanje i Musko okupljanje. Meni odgovara, jer mi zvuci islamski. :)

Dakle, Forumasice i Forumasi odvojeno, a i ako se organizuje neko zajednicko okupljanje onda obavezno paravan izmedju. Fino bas (kontrabas). :)

Dakle, Forumasice se okupljaju u Sarajevu, a Forumasi u Pazaru. Sljedece godine nek bude obratno. :)

Allahimanet.

HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

SANP-75

Početnik

(10)

• »SANP-75« je muško

Datum registracije: 26.04.2004

• Poruku poslati

422

Četvrtak, 20. Maj 2004

@Pink: samo za informaciju:) ne zhivim na ilidzi:) ako ti ishta kazhe naselje "Mejtash" :D
Leben und leben lasen ;)

423

Četvrtak, 20. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac

Dakle, Forumasice se okupljaju u Sarajevu, a Forumasi u Pazaru. Sljedece godine nek bude obratno. :)

Allahimanet.

We selam Gerilac,
ne verujem da ce biti okupljanja "Forumasica Novog Pazara" u Sarajevu. Nekako nije logicki jer Novi Pazar je u Novom Pazaru, a ne u Sarajevu. Ja predlog od Utopljenice prihvatih onako kao poziv za druzenje, a ne kao poziv za okupljanje "forumasica OFNP".

Mi se okupljamo samo u NP 8) .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

424

Četvrtak, 20. Maj 2004

Citirano

Mi se okupljamo samo u NP 8) .

Ma da ... :) Sto bi se jos sad i zamarali ... Znaci kahvenisanje,dje si ,kako si,sta ima,chime se bavish i tako te stvari ... nista teshko ;) Sve u svoje vrijeme :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

425

Četvrtak, 20. Maj 2004

Pa sta je bilo? Izgleda da ne mogu svi odjednom da se nadju u isto vreme. Ja cu moci sredinom jula da budem u Novom Pazaru. Hoce li u to vreme biti u Novom Pazaru neki od forumasica i forumasa?
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

426

Četvrtak, 20. Maj 2004

Citirano

Orginalno od kiki
Slikanje moze, ali snimanje ni slucajno. 8o

Podržavam kiki.
Bio sam već na televiziji više puta ali mi nijednom nije bilo prijatno, čak ni kad su me prijatelji novinari snimali.
Fotoaparat mi je mnogo "prijateljskiji" od kamere.

427

Petak, 21. Maj 2004

Da bi nas bilo ko (ali bilo ko) snimao mora imati pristanak na to.. Moj nemaju.. Cini mi se da okupljanje ne moze biti prijatno i opusteno ukoliko nam je kamera za ledjima.. A i jednostavno ne volim to.. cisto ne volim i ne zelim.. To je samo moje misljenje i moj stav kojeg cu se drzati jer ni u kom slucaju namerno (bez moje dozvole i znanja) ne zelim biti sniman..
mogu ja da se potpisem i bolje...

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

428

Petak, 21. Maj 2004

Jel ovaj forum medij ili ne? Ako je najposeceniji forum Novog Pazara zar o njemu ne treba da se govori i da zna sira javnost da postoje mjesta gdje moze puno tog da se kaze sto se na drugom mjestu ne bi moglo i smjelo rec?
Neka je mir medju Vama!
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

429

Petak, 21. Maj 2004

ene da snimaju okupljenje forumasa....pa nije vasar pa da snimate...slikajte se fino...nek neko sastavi kvalitetan tekst i firiknite sve u neke nase novine...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

430

Petak, 21. Maj 2004

ma jok bre kako snimanje,kaki bakrachi ... ko hoce da se snima nek se organizuje na okupljanje s' kamerom :) :d jelj :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

431

Petak, 21. Maj 2004

ja sam za to da se napravi jedan mevljud (muski i zenski naravno)

a sto se tice snimanja, opt treba pitat Admina, on je ode gazda, pa ona ko bude hteo da se snima neka ga a ona ko ne nek se skrajne, mada nije lose da se i sira javnost obavesti o postojanju ovog lijepog kutka.

Inace je imam jednu ideju, posto je nama Niky sve ovo lijepo napravio a bogomi njega ovo kosta i para i posla, ja bi predlozio da svako dadne po jedan euro te da mu se kupi kakaf lijep poklon, opet covek je i zasluzio, a ako nista drugo onda bi ova momak sto haje da snima mogo preko veze narucit kaku pesmu za Admina te da mu se jevno zahvalimo. (o)
malo za promenu

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

432

Petak, 21. Maj 2004

..il da se okupljamo u nekoj od ove dvije naše banje.. pa muški u muškom a, žensko u ženskom terminu... a eto heljbet bi se okupili a hem okupali...

P.S. A i ovi s TV nam ne bi mogli ništa, jer imaju zastarelu opremu te ne bi mogli snimat u onoj pari :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

433

Subota, 22. Maj 2004

Citirano

Orginalno od sans
a eto heljbet bi se okupili a hem okupali...

Hej sanse cega se ti setit neces :D.
Nego kad vam je to okupljanje sto ne ugovarate datum? Hajde predlazite inace ce vam proc Juni i oni koji su dosli ce otic, a vi se ni "skupili" niste ?(

I planirajte malo, vidite koliko ce vas otprilike bit pa dal mozete stati u K2 ( inace jako lepo mesto pravo za okupljanje, mirno bez guzve ) a mozete opet i na Bedem lep pogled na grad odozgo ...
Za te bedzeve sam dzabe da pominjem, ni prosli put gotovo niko se dogovora drzao nije :(.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

434

Nedjelja, 23. Maj 2004

Ja sam, manje više, stalno tu pa ne ide da ja predlažem datum. Odgovara mi skoro svaki...

TV snimanje, mediji. Hm... Malo popularizacije ne bi bilo na odmet, al' opet, mislim da je malo bez veze da se to poklapa sa tim mini samitom. Možda neka varijanta sa ekipom može da dođe u obzir? Da vidimo šta će reći 'gazda'...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

435

Nedjelja, 23. Maj 2004

Sta biste rekli za 30 Juni?

P.S.Jasko pital ti te profane da ostanes jos heftu dana?

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

436

Ponedjeljak, 24. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i bosnjacad.

Sto se mene tice ja sam u pazaru jos od njegovog osnivanja i iz njega ne mrdam. :) Dakle, uvijek sam tu, pa kad god da bude, bude, ako budem raspolozan doci cu. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

437

@pinki: Karta povratna mi je ubiljezena za 25.jun.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

438

Mislim da je vrijeme da krenemo sa konkretnim prijedlozima.

Ja predlazem 26. ili 27. jun :)) :)) :))

Allahimanet.

439

Slazem se :)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

440

Evo Fingersu odgovara, sada samo ostaje da se ostali clanovi izjasne i eto naseg datuma kojeg trazimo. :)) :)) :))

Allahimanet.

Social bookmarks