Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

481

Subota, 05. Juni 2004

ja ne znam dal cu moc ... jer ko zna... sta sve moze da se desi do tat ... :D a ako bude sve u redu onda cemo videt ako bude hteo da me Finger fino dovede tamo :D (uz njemu poznat dodatak) :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

482

Subota, 05. Juni 2004

Mozzzzzzeeeee

Sto se men tice moze imam jedan lep predlo da vas ja natovarim u priklolicu od kamiona i put kroz srbiju okupljei u prikolicu stavicu vam jedan hastal velik pa sedite:D o|

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

483

Subota, 05. Juni 2004

Pink

Ideja ti je super!!!Jos kad bi svi mi imali odmor u istom terminu to bi bilo jos bolje pa da se nacini jedan VERY BIG PARTY BY THE PEOPLE OF THE NOVI-PAZAR ORG:) t.j foruma.A na forumi nikog ne poznajem licno,osim jednog jako dobrog coveka kojeg mnogo cenim i postujem a on je pape ili Babbha ziv bio.
" Bilen alemlere rahmettir "

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

484

Nedjelja, 06. Juni 2004

Meni 20. ne odgovora a ni +/- 2, ali naravno ne ocekujem da se zbog mene pomera termin. Mogu samo da kazem da sam ja TRENUTNO u Pazaru (i bicu ako Bog da do 14.) pa mozda i vidim nekog poznatog (ko veceras fingersa al on bese zatego :) ).
Sit Hungry Doesn't Believe

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

485

Ponedjeljak, 07. Juni 2004

Sto se mene tice, (samo da pogledam spisak ispita)... 20 - tog bih trebo da spremam informatiku ali to cu da radim samo prvi deo dana. U svakom slucaju moderatori su nam dovolno zreli i pametni, sigurno nece mnogo pogresit. A sta god to bilo, bio party bilo okupljanje ja sam tu. Ha bude trebala pomoc oko organizacije opet sam tu. Samo zahtevam da budem blagovremeno obavesten.... 8) :klanja: (o)
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

486

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Pa vidite, ja nisam siguran da li cu doci ili ne, jer to zavisi od mnogo faktora. Zato nemogu da potvrdim svoj dolazak. A glavni razlog znaju oni koji treba da znaju. :)
Ako se to promijeni onda cu doci, najvjerovatnije, a mozda i necu. Sta ja znam. Uglavnom, vidjet cemo.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

487

Pa koliko vidim, do sad je vrlo mali broj forumasha potvrdio dolazak, tako da mi sve mirise da od planiranog okupljanja nece imati nista.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

488

Ne znam zasto ste rekli bas 20., koliko ja skapirah, oni koji su trebali doci, vec su u Pazaru, a ne znam koga to iz inostranstva ocekujete do 20.
Ja da se izjasnim odmah, taj datum mi ne odgovara, bicu u Pazaru za dva dana i ostajem najkasnije do subote-nedelje, stoga, ako neko zeli da me upozna ja sam rada, i ne mora biti bas veliko okupljanje, ja cu biti srecna i ako nas bude bar troje. ;)
Pazi koju igru igras.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

489

Utorak, 08. Juni 2004

Ma i ja imam osjecaj da od ovog okupljanja nece bit nista. A i mislim da Admin slabo to organizuje. Da je kojim slucajem dato meni da organizujem, sve to sto ima clanova Foruma (preko 500) bi doslo. Cak i oni duplikati. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

490

Utorak, 08. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Administrator
Pa koliko vidim, do sad je vrlo mali broj forumasha potvrdio dolazak, tako da mi sve mirise da od planiranog okupljanja nece imati nista.

Admine smem li se ja sad umesat sa predlozima za novo okupljanje :O ?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

491

Utorak, 08. Juni 2004

Sto se mene tice od mene imas punu podrsku da das novi prijedlog za okupljanje. I vjerujem da ces ti to mnogo bolje odraditi od Admina. Fala.

Allahimanet.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

492

Utorak, 08. Juni 2004

Pa znas kako Gerilac, cela ova stvar je na dobrovoljnoj bazi, tako da niko nikoga ne tera ni na sta.

Juni mesec je svakako los za okupljanje, buduci da su ispitni rokovi i skolska godina u toku a "gastarbajteri" kao sto je to poznato dolaze vecinom u mesecu Avgustu.

Dakle, nedvojbeno su meseci Juli i Avgust bolji period za okupljanje. E sad buduci da sam ja do kraja ovog meseca u gradu, zeleo sam da i sam prisustvujem okupljanju, ali i pored zelje za tim izgleda da je nemoguce okupiti znacajniji broj ljudi.

Kazem, izgleda, no da sacekamo jos par dana da vidimo da li ce jos neko potvrditi dolazak na okupljanje koje eto prosirismo za neki termin u periodu od 18-22 Juna.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

493

Utorak, 08. Juni 2004

Možda bi trebalo ubacit malo matematike :D

Recimo, svaki od članova koji je spreman za okupljanje da interval/ intervale kad je okupljanje moguće po njegovom raspoloživom vremenu, a onda shodno tome, nakon izdvajanja ekstremnih vrednosti datuma u funkciji broja članova izabere se datum, datumi koji odgovaraju najvećem broju članova i isti se okupe ( a neki i više puta) :D neki u junu, neki u avgustu a neki u banji :]

P.S. A kad bi se ova ideja malo razradila... moglo bi se ustanovit mesečno okupljanje... pa bi se maksimum broja članova koji se mogu okupit ustanovljavao svakog meseca, te bi imali svakomesečne forumske čarolije svakomesečno :D

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

494

Utorak, 08. Juni 2004

Citirano

Orginalno od sans

svaki od članova koji je spreman za okupljanje da interval/ intervale kad je okupljanje moguće po njegovom raspoloživom vremenu

OK ,onda recimo ni juni, ni avgust ni banja no od 1-od do 16-tog jula. Mozda Pazariste?

( Iz pouzdanih izvora saznajem da 15-ti odgovara nekolicini OFNP clanova)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

495

Utorak, 08. Juni 2004

Admine,

ja se tebi duboko izvinjavam, jer ja sam pogresno ukapirao. Ja sam ubjedjen bio da se radilo o izricitoj naredbi, ali eto sad sam shvatio da nije. Izvini. :)

Allahimanet.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

496

Utorak, 08. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Administrator
Kazem, izgleda, no da sacekamo jos par dana da vidimo da li ce jos neko potvrditi dolazak na okupljanje koje eto prosirismo za neki termin u periodu od 18-22 Juna.

Ako budemo živi i zdravi inšallah ...

od 9. do 23. juna
od 1-31. jula
0d 1-31. avgusta
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

497

Utorak, 08. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad

Ja se u potpunosti slazem da Sans-ovim prijedlogom. Ima moju podrsku.

Ko je za ovaj Sans-ov prijedlog neka potvrdi.

Allahimanet.

498

Utorak, 08. Juni 2004

Danas je doslo da manje vise spontanog neoficijalnog (bilijarskog) okupljanja 5 clanova foruma.... Evo dajem prednost gerilcu da iznese svoje, sustinsko, na prvu ruku (bez razmisljanja ko sto on to radi) vidjenje tog "dogadjaja" posto je i on tu jedan od prisutnih bio :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

499

Utorak, 08. Juni 2004

E, fingers a ne rece nam koliko je ekipa bilo i ko je igrao sa kim ? A ne rece nam vala ni ko je pobedio :)?

Vala mi milo da se tako dobro druzite.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

500

Utorak, 08. Juni 2004

1. Podrzavam sansov prvi predlog (onaj za matematiku)

2. Izrazavam protest sto niko nije javio za bilijarsko okpuljanje (dosao bi bar jos jedan clan, a bilo vas je pet -dakle neparan broj)
Sit Hungry Doesn't Believe

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks