Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

501

Srijeda, 09. Juni 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price

3. pink video sam ti brata danas. Ne bese shmagnuo (smrshao prim. aut.) :)

@ And_U_Price : Ja verujem i ti ces moc u julu, posle ispita, da dodjes u NP?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

502

Srijeda, 09. Juni 2004

Aha! Zbog toga je drzao index u ruci :)

Ako Bog da u julu sam tu (posle 15-og) pa se nadam da cu zakaciti nesto od tog okupljanja.
Sit Hungry Doesn't Believe

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

503

Srijeda, 09. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Jucerasnje malo okupljanje bilijarsko je bilo interesantno. Sama sustina tog okupljanja je bila: Svi su pobjedjivali preko mojih ledja. :) Sad bih prepustio ostalima da iznesu svoja formalna misljenja, a i jedno racionalno ce bit tu misljenje.

Fingerse, sjedni fino, prikljuci na glavu onaj prikljucak, udji i napisi sta treba. :)

Dvije partije sam zavrsio naravno ja. Jednu, po kratkom postupku, a drugu fino i mudro od banta direkt tamo gdje treba. Samo, ja cu ovih dana da treniram, pa cemo da vidimo sta ce bit na okupljanju bilijarskom 2016-te.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

504

Petak, 11. Juni 2004

Narode okupljatel se? :D Ako se okupljate onda se fino druzite i posaljite kakvu slicicu 8) .

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

505

Petak, 11. Juni 2004

Okupljamo se, naravno! Danas je doslo do malog okupljanja na istom mestu kao i prosle godine. Bilo je fino. Tri sata caskanja prosla su kao dlanom o dlan. Vise detalja ce izneti neko drugi, posto ja sad nemam vremena jer zurim. A i sto da ja sad tu nesto mlatim kad ce Admin i fotke postaviti ako Bog da.

Sit Hungry Doesn't Believe

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

506

Petak, 11. Juni 2004

Pa meni je loshe,shto sam morao da prisustvujem u dva dijela ... prvi dio relativno kratak,i drugi dio eto da se progovori ... i da upoznah kiki :) nisam zno choveche ... Pa na ova forum ima bre ljudi ima bre haj ljijepija ljudi no i pametnija :) svaka vi chas'
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

507

Petak, 11. Juni 2004

Danas su bili prisutni Merisa (sansova cerkica), Sansova supruga, Kiki, Admin, Sans, Avicena, Golup i ovaj sto vam pise... Kasnije je stigao i sansov sin. Kako rece avicena 3 sata prosla za casak... Sansova cerkica (za koju moram napomenuti da je mnogo pametna.. na baba ;) ) je malo igrala uz muziku.. pokazala nam kako voli baba, a Bogami i brata.. I nikome dosadno bilo nije. Pa ce bit ako Bog da i slike :)..
mogu ja da se potpisem i bolje...

508

Subota, 12. Juni 2004

Super da ste se druzili, jedva cekam slicice da vidim :).

@ fingersbroken: Meri ne samo da je pametna na baba, vec je i lepa na majku.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

509

Ponedjeljak, 14. Juni 2004

E ako je na baba sa pamecu onda.... auuuu. Ali hajd. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

510

Ponedjeljak, 14. Juni 2004

Meni je bilo fantasticno u petak na bedemu.
Vec vam je poznato ko je bio prisutan, do okupljanja je doslo sasvim spontano pa je mozda to razlog sto nije bilo jos clanova. Super je osecaj. Drago mi je da sam upoznala male Sansovce, a jos draze suprugu naseg Sanas, s kojom pravo ucosah. ;) Jasko, Rifche, Admin, Avicena i naravno Sans, su ljudi sa kojima je uvek prijatno biti u drustvu.
(o) (o) (o)
Pazi koju igru igras.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

511

Petak, 18. Juni 2004

Prije neki dan sretoh jedno Forumasa i on me pita hocu li dolaziti na okupljanje, ja malo stadoh zatecen, jer nekako pojma nemam da je nesto zvanicno ovdje dogovoreno.

Zarad tog dogadjaja ovdje sada pitam, sta bi sa tim okupljanjem, hocel biti, zna li se nesto, itd.?

Allahimanet.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

512

Subota, 19. Juni 2004

Od planiranog okupljanja za 20.06. nema nista, buduci da je broj onih koji su svoj dolazak potvrdili suvishe mali za jedno zvanicno okupljanje.

Pa neki drugi put... u nekom boljem terminu...
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

513

Subota, 19. Juni 2004

Bogami vi ucosali :) lako je vama kad ste svi na okupu.A sta je sa nama sto dolazimo krajem Jula,mozda i mi napravimo jedan mini party?
" Bilen alemlere rahmettir "

514

Ponedjeljak, 21. Juni 2004

Nema slika , a mi ih zeljno iscekujemo... :(

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

515

Četvrtak, 01. Juli 2004

Posto ovogodisnjeg okupljanja velikog nece biti, predlazem da se od sada krene sa dogovorima za okupljanje veliko sljedece godine.

Jer, bolje da od sad krenemo sa pripremama, da ne bi i sljedece godine veliko okupljanje dozivjelo totalni fijasko kao ove godine.

Konkretni predlozi pliz.

Allahimanet.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

516

Četvrtak, 01. Juli 2004

Jos je rano za to Gerilac. Ostalo je jos pola godine a more bit dobar temin pred Novu godinu posto su tad svima praznici pa se ne radi. Jedno zimsko skupljanje na hladnoci.

517

Četvrtak, 01. Juli 2004

Gery nije na odmet planirat i pripremit se na vreme. Ko ti rece da nece bit okupljanja ? :)
Hobbes-ova mi se ideja jako dopala, jer ima pravo, vecina osoba sa foruma za Novu Godinu ima slobodnih dana i moze da dodje.A sto se ne bi malo i grudvali :).

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

518

Četvrtak, 01. Juli 2004

Nemojte vi mene ucit kad i kako to treba, jer, ja bolje od vas to znam. :)

Ako padne dogovor da to okupljanje bude u zimu onda ce se zvati: VELIKO SKUPLJANJE CLANOVA FORUMA U NOVOM PAZARU. Zbog hladnoce. A poznato je da se sva tijela na hladnoci skupljaju.

Ova ideja je odlicna i zbog jos jednog razloga. U slucaju da ovo okupljanje i ne bude, do skupljanja ce sigurno doci, osim kod onih koji se nalaze u krajevima u kojima zime nema. Dakle, covjek moze biti i u njemackoj a da u zimu se skupi, a ako je clan Foruma, onda ce neminovno ucestvovati u ovo Skupljanju.

U ovome ce ucestvovati i oni koji nisu za to, neminovno. Opet kazem, jedino oni koji se nalaze u tropskim zemljama gdje zime nema. :)

Sada se i sigurno zna da ce do skupljanja doci, ako Bog da. I kojeg god clana zima uhvati i dozivi je Skupit ce se.

Vrlo, vrlo pametno Hobbese. :)

Allahimanet.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

519

Četvrtak, 01. Juli 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Opet kazem, jedino oni koji se nalaze u tropskim zemljama gdje zime nema. :)

Nesto ko da vidim na kog ciljas, milsice ko da si zinjat predlozio ovo :D
malo za promenu

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

520

Četvrtak, 01. Juli 2004

Citirano

Orginalno od pink
Super da ste se druzili, jedva cekam slicice da vidim :).

Evo da ti ispunimo zelju

Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • PICT0348.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks