Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

41

Subota, 28. Juni 2003

@ Safet Kurtovic : Naravno da ima bujruma za tebe! :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

42

Ponedjeljak, 30. Juni 2003

:(

Meni je ovo da placem ;( .. svi ti lijepi planovi a ja se vratio vec od kuce.. ;(

Mogu vam samo dat moju punu podrsku i cestitat pink na ideji. Jos vise sam siguran da je to super stvar posto sam i sam dok sam bio dole upoznao par ljudi sa foruma (hadzieda i sansa sam video po prvi put u zivotu), i mogu vam reci da su to ljudi bas dobri i onakvi kakvi jesu na forumu. Bice vama posto ce vas bit dosta pravo dobro... merak mi je zbog vas, a zao zbog mene..

Ja ovamo iz daljine ocekujem da pisete kako vam je biloo i koju sliku da stavite.. sad mi nista nije za merak kad mi je noga u gipsu (jes vala.. i to mi se desi..

Al ako Bog da inshallah ne propustam ja sledeci Ramazan dole (to je za tri-cetiri meseca)... i Bajram ako bude moguce.. to je dozivljaj poseban u Pazaru.. jedinstven.. najlepsi..
mogu ja da se potpisem i bolje...

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

43

Da te utesim legbroken ;), ni kod mene nije 100% sigurno dal cu ja taj Pazar u avgust videt a nisam 10 godina bila ;(
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

44

@ fingersbroken: Zelim ti brzo ozdravljnenje! Bice valjda i photosa, a o tome kako je bilo cemo pricati obavezno ;)

Nego ja uzeh za slobodu da opet nesto predlazem :O Smem li?

Razmisljala sam o tacnijem datumu susreta i predlazem [SIZE=4]2.Avgust[/SIZE] (subota). Odgovara li vama ovaj dan? Bicete u NP tada?
Ako vama ne odgovara, izvolite predlozite neki drugi dan :]
pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

45

heheheh sta mislish dal ce bid Kisha ?? pa ubit propuh po ledjima pa zgoda moda svi posle moramo kod hadzied-a da se lijechimo :P
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

46

Ti dadulje ponesi kisobran za svaki slucaj, a ja cu jednu kabanicu spakovat ;) Sreca te poznajemo hadzeida pa cemo preko veze ici na pregled, ti da stojis lepo u red i da se ne guras!!!

Znaci tebi odgovara 2-gi Avgust? SUPER!

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

47

Sellam,

super kada se vec zdogovoriste na terminu. Ako hocemo nas susret privatnije onda bi trebala Pink napisati svima privatnu poruku, konkretan datum, vrijeme itd. posle se moze videti da-li svima odgovara. Mislim da je bolje tako uraditi da ne dodje posle neko koga uopste neznamo. xx(
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

48

Kuku nemo 2-gog avgusta

To jest htedoh da recem da ja 1-vog avgusta polazim!!!
Ne bi bilo lose da se to pomeri za jednu nedelju naprijed,ali ako ne moze da smo zdravo.
Bilo bi mi milo ém drago da prisustvujem a evo i Elvin place!!! ?(
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

49

Naravno da mozemo da pomerimo termin i za nedelju dana kasnije ;) Nista se vi ne brinite , resicemo mi to vec nekako :D Samo da nam Elvin ne place ...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

50

Utorak, 01. Juli 2003

Samo nemojte da bude 11. avgust a ostalo je OK!!! Salim se! Sto se mene tice odgovara mi svaki datum, ali treba prije svega pitati ljudi koji nisu trenutno u Pazaru, odn koji ce dole biti samo na odmoru, tako da bih njima dao prednost da se izjasne o datumu! Samo neka bude veseloooo...

Sit Hungry Doesn't Believe

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

51

Utorak, 01. Juli 2003

ada ja sam u pazar te pazar nidje ne mrdam salj nemo da bude nemo te ni u avgust no u septembar ne ide zbog ovija odmorasha :)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

52

Utorak, 01. Juli 2003

Ja najverovatnije u periodu od 4.VIII do 15.VIII neću biti u Pazaru...već negde na Egejskom moru...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

53

Utorak, 01. Juli 2003

Definitivno bez mene o| ;( o| ;( o| ;( o|
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

54

Utorak, 01. Juli 2003

he he he od manjka glava boli

55

Utorak, 01. Juli 2003

Bikka The Ninja ;( ;( ;( kako mi je zao.....( :( :( o| o| o| Obecavam da cu ti sve prepricat ( iz prve ruke!)

Sta mislite da se okupimo 3-eg Avgusta?
Elvin nece plakat, a sans se nece jos suncat :D

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

56

Utorak, 01. Juli 2003

he he he Sa obzirom da si bedno Piskaralo :P:P:P:P umeces ti to da ispricash iz prve ruke ...

57

Utorak, 01. Juli 2003

whaaat?!! Ti dadulje izgleda sumnjas u moje piskaralske mogucnosti?! :P
ha ha ha :)
Insallah kad se sretnemo videces (cuces) ti piskaralo 8)

Sta bi za treci avgust? odgovara vam? Hallo dijasporasi vas pitam!!!

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

58

Srijeda, 02. Juli 2003

Pozdrav za sve prijatelej foruma, naročito pozdrav za Pink, i još jednom svaka čast za pravo postavljenu temu o okupljanju i upoznavanju članova foruma u Novom Pazaru.
Elem, nekoliko puta sam bio na Bedemu, sedeo tamo, pravo je mesto da se okupimo i mi, upoznamo ovako lično, jer se već skoro svi znamo sa foruma, ali red je i da se vidimo.
Naročito je ovaj predlog naše drage pink, značajan za ljude koji su kao i ona negde u belom svetu, a na nama koji su tu je zadatak da se pokažemo kao dobri domaćini.
Uz veliki pozdrav za sve, jedva čekam taj 2.Avgusti, ili neki drugi dan, kako se dogovorimo, pa da se ispričamo...
Pozdrav

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

59

Srijeda, 02. Juli 2003

Pozdrav

Ehhhhhhh.....

Kad bih i ja bio sa vama...... :( :( :( :( :(
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

60

Srijeda, 02. Juli 2003

@ hadzied : Hvala, hvala, hvala :) Nadam se da se nece sve zavrsiti na predlozima i praznoj prici ;)

@ juskos :Zar ni ti neces biti tu???? 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Social bookmarks