Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

61

Četvrtak, 03. Juli 2003

Okay posto se niko nije javio niti odgovorio na moje pitanje razumecu to kao saglasnost da [SIZE=4]3-ci Avgust[/SIZE] odgovara svima :D
Postovani forumasi ja bih onda proglasila treci Avgust za dan naseg susreta. Vidimo se insallah za tacno mesec dana ;)

P.S. Za sva pitanja oko organizacije, tacnog mesta i vremena cemo odluciti zajedno ovde :)
Izvolite pitajte, predlozite...

Selam
pink
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

62

Petak, 04. Juli 2003

Kao chlan Izvrshnog veca odbora Forum.novipazar.org zamolio bih presednika da i on kaze nesto povodom toga .
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

63

Petak, 04. Juli 2003

Joj clan izvrsnog veca foruma...haj sta sve nece izmislit.. :))
Sto se 3 ceg avgusta tice...I BELIEVE I CAN DO IT. NO I'LL JUST DO IT. FEELS FINE...BONIE....i dr.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

64

Petak, 04. Juli 2003

Blago vama, kad tako rano putujete za NP. Meni valja jos do 10.08 razbijati glavu da ispitima..Nadam se da ce bar biti kisovito, lakse se uci, a manje mislili na bazen. 8)
Mada ni sunce ne smeta... ;)
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

65

Petak, 04. Juli 2003

Citirano

Joj clan izvrsnog veca foruma...haj sta sve nece izmislit..

[SIZE=3]Odbor za doček?[/SIZE]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

66

Petak, 04. Juli 2003

@ Jaeger : Ne brini ne vidjamo ni mi te bazene cesto :)
Ucimo i po suncu i po kisi :D ada sta da ti pricam, ucimo NON-STOP ;)
@ Sans : Slobodno pocnite sa pripremama ;) Eto nas ....neki su vek posli za NP :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

67

Subota, 05. Juli 2003

Mogul ja da sviram darbuku ?!? ?(

68

Subota, 05. Juli 2003

@ PAUK_ : zavisi od toga koliko dobro sviras, ali ipak mozes, ti si nas :D

69

Ponedjeljak, 07. Juli 2003

...sanjala sam da moji prijatelji nisu pravi prijatelji, poverovala da ovo okupljanje nema smisla, bila spremna da odustanem od toga... :(:(:(

Srecom me probudise iz tog kosmara tako da videh ko su pravi prijatelji i jos cvrsce odlucih da se pojavim na skupu! :D :D :D :D

Oprostite mi, ali moracu malo da vas kritikujem :O Nekako ste se na pocetku svi javili "odusevljeni" jednom ovakvom idejom, svi ste bili spremni na saradnju ( i ja sam vam zahvalna na tome :) ) , ali u zadnje vreme nesto nisam cula puno konkretnih predloga (osim predloga Elvinovog baba, Dada i hadzieda) .... kud nestadoste svi? Imam utisak da samo jos ja ovde pricam sama sa sobom. Recite mi da nije tako?:O

Mesto vec imamo ( nadam se da vam Bedem odgovara ? Jedino mogu da se nadam jer se niko ne javlja ni da potvrdi, ni da ospori :( ) Imamo vec i datum! Mene bi zanimalo koje vreme dana/veceri bi bilo najpogodnije za nase okupljanje?

Nekako sam sumnjicava da ce bilo ko odgovoriti ....

...ali moj moto je "nadaj se dok si ziv" :)

Pozdrav svima
pink

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

70

E ne daj se pinki...
Mislim da veče nije pogodno jer je gužva uveče na bedemu velika.Mislim da bi popodne više odgovaralo.A recimo mogli bi da se nose bedževi sa nick-ovima pa da se odma zna ko je ko.
Nego pošto ovo mogu svi da čitaju kako da se zaštitimo da ne dođu do lažnog predstavljanja?
Mozda je finalne dogovore bolje odraditi preko PM ili mailova...

71

HVALA ti hobbes-e sto si mi odgovorio :):):) ( isplati se nadati se ;) )
Da i ja sam mislila da je bolje da se okupimo negde popodne, jer sam i sama predpostavila da je uvece "guzva" i da se ne bismo uspeli pronaci i prepoznati, a kamoli normalno razgovarati jedni sa drugima. Ideja o bedzevima zvuci inetersantno, hocu reci dopada mi se :)

A sto se definitivne odluke o okupljanju tice, naravno da sam razmisljala i o tome :D Pravo kazes, ovo je otvoreni forum, citaju svi i mogu doci svi (cak se i lazno predstavljati, da ne pricam o drugim stvarima koje su pojedinci spremni da ucine...) tako da sam dosla do PM kao najboljeg resenja :)
Moram napomenuti da ce PM dobiti samo oni koji su aktivno uzeli ucesca u ovoj temi, sto je verujem logicno i korektno prema svima:)

Pozdrav

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

72

Okupljanje bi moglo da počne i u "forumskom" stilu:

U nekom od brojnih Internet caffe-a, gde bi se skupili, ulogovali pod svojim nickom, a zatim upoznali...
Kada bi ta rutina bila zadovoljena, prešlo bi se na drugu fazu, tj. prelazak na Bedem...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

73

Mi smo doduse svi pomalo virtualno osteceni, pa bi to bas bila dobra ideja :]

Vi meni makar kazite vreme i dan da mogu makar online da pratim taj spektakel :rolleyes:
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

74

Ja...

Htedoh da recem da sam ja jos uvek za ,evo uzeo sam i nedelju dana ranije odmor zbog toga :]
Ja se slazem kako se god dogovorite za mesto i vreme samo da budem na vreme i tacno obavesten ako je to moguce ;) o|

Selam svima :D

PS:Mogu li da dovedem i Elvina?? ;( :rolleyes:
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

75

^^^^°°°°povodom okupljanja°°°°°^^^^

Drago mi je da vidim da ima zagrijane raje za prijateljsko okupljanje forum-asa ,ali mi je puno zao ,sto ja ove godine ne mogu uzeti ucesca jer nemogu uzeti odmor,a i imam neke terapije nakon unfala,ali insaAllah neki naredni put.

Dobro bi bilo da se po onom prvom dijelu plana i postupi ,pa da se moze biti u toku,ako se susreti pocnu u nekom od internet-kaffe-a.
Puno zadovoljstva ,onima koji budu u mogucnosti da okuse slast okupljanja!

M.S. °meSSko°
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

76

Pozdrav svima :)
...eto sta sve nada moze da ucini ;)

Probudishe se moji "forumashi" !!!! :)

@ sans : Tvoja ideja nije nimalo losa :D Posto mi "preko grane" manje poznajemo internet-clubove u NP prepustamo vama koji ste u dole da izaberete najbolji od njih pa da se loggiramo tamo ( upravo mi pade na pamet da ce na ovaj nacin biti spreceni svi oni kojima bi eto mozda palo na pamet da se lazno predstavljaju, naprave pometnju i pokvare nam okupljanje. :D 8)
Sreca da nam treba password kako bismo se ulogovali pod svojim nickom !!! 8)
Da, nakon sto se zavrsi ova "prva faza" ( faza legitimisanja, provere i upoznavanja) i nakon sto se javimo nasim dragim forumashima koji ovoga puta nisu imali prilike da budu sa nama, mozemo se uputiti ka Bedemu, a to ce biti vec druga faza ....

@ Elvinov babo : Za Elvina ima Bujruma :)
Hvala ti sto si "pomerio" svoj odmor za nedelju dana kako bi bio sa nama. Cenimo to.

Pozdrav svima

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

77

Utorak, 08. Juli 2003

Tad bi mogli da oborimo rekord broja korisnika na sistemu, samo da podesimo satove :)

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

78

Srijeda, 09. Juli 2003

Okupljanje pochelo Danasss Preko dana Shadrvan preko dana oko 2 sata JA Djordje Administrator i Sans Pili kahvu .....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

79

Srijeda, 09. Juli 2003

Jestel makar za neprisutne popili po jednu ;)
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

80

Četvrtak, 10. Juli 2003

Popismo ih dosta, računaj slobodno da je jedna bila tvoja...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks