Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

141

Petak, 25. Juli 2003

blizi se blizi..

Jos malo pa ce taj 03. avgust. Blago vama dole. Lijepo je osmisljeno da se nadjete prvo u internet caffeu, jer ipak ste/smo se i upoznali, i do toga svega dolazi, zahvaljujuci internetu. A i identifikacije radi je opravdano. Meni, a i ne samo meni, to se svidja, i odgovara, i zbog toga sto cu moci makar toj prvoj fazi na neki nacin da prisustvujem. Lijepo bi bilo kad bi mogli svi koji su ovo pratili da se loguju tog dana... da oborimo rekord prisutnih clanova na forumu u jdnom trenu ;). A za dalje vam svima dole zelim lijep provod i lijepo druzenje gde god da odlucite da odete. Siguran da ce biti lijepo gde god da odete.
Pozdrav za sve.
mogu ja da se potpisem i bolje...

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

142

Petak, 25. Juli 2003

Naravno potrudit cu se i ja bar da zicom budem u tom trenutku povezan sa vama...

o| o| o| o| o| o|
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

143

Petak, 25. Juli 2003

Ljudi, bojim se optereticemo server mnogo pa niko nece videt' haira od logovanja! :)

P.S. I ja sam dobio oficijelnu pozivnicu iste sadrzine! :)
Sit Hungry Doesn't Believe

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

144

Petak, 25. Juli 2003

wow wow wow

najiskrenije zelje za pokusaj ... a sacekacemo i taj 3. o| o| o| pozdrav od mene nadam se da cu biti u smeni i pozeleti vam toplu dobro doslicu ....

P.S. Odradicu sa gazdom popust chapi :) :D :D :D mahsus sellam za Dada :) uz popust naravno :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

145

Petak, 25. Juli 2003

c c c c

Nit me je ko zvao nit sam biro Enter nit imam pojma o cemu pricash.... vidim vi to sve uoblicili, dogovorili i ostalo.... divno, nek Vam je sa srecom
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

146

Petak, 25. Juli 2003

Ohoo ho uključi se posle 85 postova pa neobavešten ko Koštunica. :)) :))

Bogomi Babbha bila je priče o svemu no si ti bio otsutan...A za pozivnice je Pink rekla da šalje samo onima koji su se uključili u diskusiju

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

147

Subota, 26. Juli 2003

Pa da eto....

Ipak je to private zurka na koju nisam pozvan :)

CUsh prbrojavmo covek koliko postova, c c c c, odrasto, fini gospodin covek.... :)

Ako ako... svoj pos'o :)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

148

Subota, 26. Juli 2003

Ada Babko nemo se ljutit tako, sigurno da je pinki napravila neki propust, ne verujem da te je sa namerom izostavila, inace znam da te mlogo hajemo i da bez tebe ovaj forum ne bi bio isti, zato Babha evo ja te pozivam u ime svih forumasa da dodjes i uvelicas nase slavlje
malo za promenu

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

149

Subota, 26. Juli 2003

Citirano

Orginalno od hadalj
Ada Babko nemo se ljutit tako, sigurno da je pinki napravila neki propust,

Ma Babbha se uključio posle Pink-inog odlaska na put. Ona se možda još nije ni pročitala ove nove postove polako, polako...
Pošto se neki nisu uključivali u priču Pink je logično zaključila da ih to i ne zanima pa im nije slala pozivnice.
Kad vidi ove nove postove siguran sam da će uraditi nešto povodom toga.

Ha kakav sam ka Pinkin advokat? :))

PS Ovo me potseti na proslave godišnjica mature a i na onu priču "Svetu je teško ugoditi". Nikad ne mogu svi bit zadovoljni.
Zato ne treba bit tijesan, najvažnije je druženje...

@Babbha -Brojim, brojim, nije mi bilo jasno kako supermoderatoru mogu da promaknu toliki postovi.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

150

Subota, 26. Juli 2003

Citirano

Orginalno od hadalj
Ada Babko nemo se ljutit tako, sigurno da je pinki napravila neki propust, ne verujem da te je sa namerom izostavila, inace znam da te mlogo hajemo i da bez tebe ovaj forum ne bi bio isti, zato Babha evo ja te pozivam u ime svih forumasa da dodjes i uvelicas nase slavlje

Nikakav si hadalj kad pišeš ovakve postove! Bravo!

Babbha dođi, nemo da prođe bez tebe...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

151

Nedjelja, 27. Juli 2003

JA...

Ako bog da sutra na put za moj voljeni Sandzak.
Ako sa hajrom i igbalom stignem ziv i zdrav kuci vidimo se 3-ceg avgusta.
Babbha bujrum i ti dodji bice mi milo em drago da i tebe upoznam...
Tako za one koji nece biti prisutni zelim prijatan ostanak tamo gde vec jesu i nadam se da ce biti prisutni makar kad se budemo loggali in!!

Selam i pozdrav svima!!

:klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

152

Ponedjeljak, 28. Juli 2003

povodom okupljanja ja mislim da nema potrebe da se identifikujem na komp da bi videli kuji sam te cu ve ja cekat na bedem Morel :P
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

153

Doktor je u pravu ova Dado samo provocira i kuka nikad mu nije potaman.Dodje potpali kako je losa veza u kafe ili mu klima mnogo hladi---ponekad ga bije promaha ,,,,,,,,nije lako biti fin :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

154

Citirano

najiskrenije zelje za pokusaj ... a sacekacemo i taj 3. pozdrav od mene nadam se da cu biti u smeni i pozeleti vam toplu dobro doslicu ....

E vala kolega bas mi te zao sto moras da radis al dok si ti u Dubrovnik coso ja sam radio sam!!!! :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :O
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

155

Bux reci posteno kolko ti je gazda obeco para da nas okupish kod njega u kafe ??? ako ti je poveco dnevnicu onda hocemo nije problem a ako nije ond asahi nemamo sta da trazimo :P:P:P:P:P:P

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

156

:klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: Dado ja nisam materijalista zadovoljavam se sa ovim sto zaradim , a mislim da je lepse je da se okupimo svi na jednom mestu i upoznamo pa onda da odemo negde da sednemo i ucosamo!!!A iz bezbednosnih razloga moram se dalje drzat od tebe Daka posto si ti poceo da Bildujes pa da nebi bilo problema heheheh:)nije lako biti fin :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

157

"Bux reci posteno kolko ti je gazda obeco para da nas okupish kod njega u kafe ??? ako ti je poveco dnevnicu onda hocemo nije problem a ako nije ond asahi nemamo sta da trazimo"-iz Dado-vog posta...

Dado, bojim se da preteruješ, te da ova tvoja šala prelazi granice normalne komunikacije i ide u pravcu neosnovane provokacije...

Neznam koliko si upoznat, ali prvi sam ja predložio ovaj internet kaffe za mesto okupljanja, samo zato što mi je to prvo palo na pamet, a i zbog njegovih pogodnosti...

I na kraju, ama baš nikakvih mogućnosti nije imao niti jedan drzgi član da izvrši sugestiju, da tako kažen na nas gde ćemo se okupiti za početak, već smo to mi sami dogovorili, prema tome nema potrebe da napadaš čoveka, a još manje da ga vređaš, jer to nije u duhu ovog foruma, a svoje neke interpersonalne nesporazume, molim te rešavajte van stranica ovog foruma.

Pozdrav

158

Utorak, 29. Juli 2003

Ada hadzi dado se to samo salio... stara je to cuka.. vidis napunio nam danas dvades i ses.. :D.. prekrko on cetvrt vijeka. Srecan ti rodjendan daduljeeeeee!!! Sve najbolje brate ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

• Poruku poslati

159

Utorak, 29. Juli 2003

hVALA JASKO TI ISPADE CHOVEK I SKONTA TO KA SHALU I BUCO JE SKONTO KA SHALU JEDINO OVO HADZIJA STO SE BUCAAAAAA..... HAJE ON TO TAKO Jebga Moderator......

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

160

Utorak, 29. Juli 2003

cao pinki ja sam novi korisnik. al cesto pratim diskusije naseg foruma.
volela bih da se malo vise upoznam s nasim dragim forumashima( ko zna mozda se i budemo sreli u Pazaru.)
za cool ideju jedan BIG HUG i pozdrav
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks