Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko
  • »Utopljena u Casi« je autor ove teme

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

1

Utorak, 08. Juni 2004

Venerina shetnja

Danas je u vechem dijelu svijeta narod obichnim okom mogao gledati prolazak Venere pored Sunca. Taj nesvakadashnji dogadjaj je prvi puta zabiljezen davne hiljadu osamsto i neke. Ova pojava je vidljiva kada se Venera nadje izmedju Zemlje i Sunca, ako su vremenski uslovi povoljni moze se vidjeti mali tamni kruzic kako prelazi preko suncevog kruga. Ova pojava se ne javlja u redovbim intervalima, vech periodichno nakon 8 i 105 godina, zatim opet nakon 8 i onda tek nakon 121 godinu.
Zadnji put je vidjena 1874. i 1882. godine, a ocekuje se 2012. a onda tek 2117. i 2125.

Ko danas nije vidio, vise sreche za osam godina. slike i video
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 08. Juni 2004

Shto s' ti neka fina.... eee

Znash li ti da kod nas
pada kisha danima i da se ni nebo ne vidi
kako valja a cush Venera... nema teorije...

Vidi prati nam raketa za rasprshavanje oblaka
pa cemo videt neshto

PS Fala za poruku :-)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 08. Juni 2004

Vidoh i to cudo iskreno receno nista posebno :)
" Bilen alemlere rahmettir "

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

4

Srijeda, 09. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Gledah o ovome jednu emisiju juce preko satelita. Pravo da vam kazem ja sam tek juce prvi put cuo za ovo. Prikazase takodjer i mapu svijeta u kojim dijelovima se moze najbolje vidjeti i u koje vrijeme. Kod nas danas je relativno vedro, mjestimicno - djelimicno. U juznim krajevima sa blagim temperaturnim padovima, moguca kisa uz kratkotrajne pljuskove.

U ovoj emisiji takodjer rekose da nije dobro gledati direktno u sunce i nabrojase nekoliko nacina kako je to najbolje da se odgleda. Zato oprezno, da ne ostetite oci camparaste. :)

Utopljena u svakom slucaju fala ti na ovim linkovima. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

Srijeda, 09. Juni 2004

A to je Venera znaci bila...ja mislio fljeka na suncane naocare pa se ubijo trljajuci...:D

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

6

Srijeda, 09. Juni 2004

U Stockholmu bilo cijeli dan oblacno pa se nije moglo pratiti,ali sam gledao snimke na tv-u.mislim da je bilo cool.
Kazu da ce za 8 godina opet biti ista stvar, :rolleyes: pa tad mozda nece biti oblaka da smetaju.
Ako ne zaboravim pogledacu i to cudo :D
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Social bookmarks