Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

wow

Učenik

(49)

• »wow« je muško

Datum registracije: 14.10.2009

• Poruku poslati

781

Četvrtak, 16. Septembar 2010

Sta ce turska zastava...

Seeker i sljićno pogljedajte ovo ljićno :)) :)) :))

Citirano

...ta skandiranja, ovo nije Srbija ovo je treca zemlja (ovo je Turska) i cetvrta zemlja i dizanje tih zastava, ja sam trazio da turski ambasador protestuje...

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

782

Četvrtak, 16. Septembar 2010

Citirano

Orginalno od wow
Sta ce turska zastava...

Seeker i sljićno pogljedajte ovo ljićno :)) :)) :))

Citirano

...ta skandiranja, ovo nije Srbija ovo je treca zemlja (ovo je Turska) i cetvrta zemlja i dizanje tih zastava, ja sam trazio da turski ambasador protestuje...

Svaka ti cast za ovaj snimak, vise volim sto sam ovo sad video nego sve. :D :D :D
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

783

Petak, 17. Septembar 2010

Novi Pazar: Ubijen učenik nožem na ulici

Citirano

Učenik Škole za dizajn tekstila i obuće u Novom Pazaru Nedžad Osmanović ubijen je jutros nožem na ulici u blizini škole.

Osmanovića je napao njegov vršnjak, 18-godišnji E.M, sa kojim je, kako saznaje B92, od ranije bio u sukobu. Napadač se odmah predao policiji i određen mu je dvodnevni pritvor, nakon čega će biti predat istražnom sudiji.

Nedaleko od Škole za dizajn u Novom Pazaru lokva krvi, koja obeležava mesto gde su se sukobili učenici Nedžad Osmanović i E.M.

Pred sam početak nastave, pod još uvek nerasvetljenim okolnostima, E.M. je izvadio nož i jednim ubodom u stomak, naneo smrtne povrede svom vršnjaku.

Nakon sukoba, Osmanović je prevezen u Klinički centar u Novom Pazaru. Međutim, prema rečima obducenta specijaliste sudske medicine Kliničkog centra Fehima Jukovića, lekari nisu mogli ništa da urade, osim da potvrde smrt.
http://www.sandzaklive.rs/index.php?opti…arket&Itemid=76

20 godina Medrese

Od 1990. godine rad Medrese „Gazi Isa-beg“ je obnovljen. Od tada ona je iznjedrila 11 generacija ženske i 17 generacija muške Medrese. Medresu Gazi Isa-beg je za ovih dvadeset godina od kada je obnovljen njen rad upisalo ukupno 1.483 učenika. Od ovog broja do sada je diplomiralo 645 njih. Trenutno Medresu pohađa 378 učenika, 206 u muškoj medresi i 172. djevojke u ženskim odjeljenjima u Novom Pazaru i Rožaju.
Opsirnije
http://www.islamskazajednica.org/index.p…12&article=4425
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

eki

Učenik

(10)

Datum registracije: 22.04.2009

• Poruku poslati

784

Subota, 18. Septembar 2010

Amerikanci žele Sandžak pripojiti Bosni

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

785

Utorak, 21. Septembar 2010

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?…6&nav_id=460085

prikazivanje pazara ko divljeg zapada je intezivirano. nije ovo jedino ubistvo u zemlji.
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

786

Srijeda, 22. Septembar 2010

Od 15 projekata Turske u Srbiji, osam u Sandžaku

Kopredsedavajući Međudržavne srpsko-turske komisije za ekonomski razvoj Omer Dinčer i njegov domaćin ministar bez portfelja Sulejman Ugljanin razgovaralisu danas u Novom Pazaru o mogućnostima ulaganja Turske u region Sandžaka.

Dinčer, koji je i ministar rada Turske, istakao je da je njegova zemlja do sada, preko Agencije za ekonomski razvoj - TIKA, u Srbiju uložila 13 miliona dolara u 15 projekata od kojih je osam u Sandžaku.

Neki od tih projekata su realizovani, a završetak preostalih se očekuje do kraja 2011. godine.

Dinčer je rekao da im je gradonačelnik Novog Pazara predložio još dva projekta, izgradnju nove osnovne škole i Centra za analizu medicinskih problema, u koje će, kako je kazao, uložiti još 4,5 miliona dolara.

"Radimo na izvozu mesa sa Peštera u Tursku, a spremni smo da kreditiramo i izgradnju objekata u industrijskoj zoni kod Tutina", rekao je on i dodao, da će turska "Eksim banka" sa 30 miliona dolara kreditirati izgradnju puta Novi Pazar-Sjenica.

"Turska će uvek biti spremna da pomogne Sandžaku. Nama je stalo da vi ovde živite dobro, bogato i u miru. Ekonomskim ulaganjima učinićemo sve da živite u što razvijenijoj, mirnijoj i što boljoj Srbiji", kazao je Dinčer.

Ugljanin je novinarima rekao da su Dinčer i on došli da pošalju poruku svim građanima Srbije da je zajednički cilj rad, brži ekonomski razvoj i zapošljavanje mladih ljudi.

Ugljanin je izrazio očekivanje da će Turska pomoći u realizaciji više programa koji će, kako je rekao, doprineti poboljšanju života i prosperitetu ovog kraja.

Dinčer i Ugljanin su nakon Novog Pazara boravili u Tutinu gde im je predstavljen projekat izgradnje industrijske zone u selu Leskova i obišli su lokaciju buduće industrijske zone.
Izvor: rtv.rs
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

787

Četvrtak, 23. Septembar 2010

Tražio državu a sada bježi i od autonomije

http://www.sandzaklive.rs/index.php?opti…world&Itemid=27
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

788

Nedjelja, 26. Septembar 2010

Omeragić: Interventne mjere za Sandžak

Stranka demokratske akcije (SDA) Sandžaka uputila zahtjev Vladi Srbije da forimra radnu grupu koja će donijeti set ineterventnih ekonomskih mjera za prevazilaženje nagomilanih socijalnih i ekonomskih problema u Sandžaku, rekao je narodni poslanik te stranke u Skupštini Srbije Bajram Omeragić.
Omeragić, koji je zamjenik šefa Poslaničke grupe manjina, je na konferenciji za novinare u parlamentu rekao da su građani u Sandžaku na "granici socijalne bede" i da bi taj dio Srbije trebalo da ima isti tretman kao ostali dijelovi Srbije, te da je potrebno ulagati i u infrastrukturu i u nova radna mjesta.
"Mogao bih sat vremena da pričam o tome gdje je sve Vlada Srbije intervenisala kako bi se popravila ekonomska situacija i građani Sandžaka to pozdravljaju, ali je vrijeme da i oni osjete nekakav boljitak", naveo je on.
Omeragić smatra da bi Vlada Srbije trebalo da pomogne Sandžaku na način kako je to činila u Kuršumliji, Boru, Staroj planini...
Prema njegovim rečima, socijalna i ekonomska kriza u tom dijelu Srbije doprinosi širenju destruktivnih ideja, a Sandžak "nema ništa od polemike i prepucavanja".

"Socijalna bijeda je pogodna za različite manipulacije i mi od koalicionih partnera očekujemo da uvaže zahtjev i da Vlada Srbije formirata radno tijelo koje bi donijelo set inerventnih mjera za Sandžak", naveo je Omeragić.
On je ukazao na "zabrinjavajuće" podatke da škole rade u tri smene, da u tom dijelu Srbije ima oko 26.000 nezaposlenih, da se na obroncima Sandžaka završava gasovod, da nema aerodroma, autoputa, a ni željeznice.
"Ako se takve tendencije nastave imaćemo afrički nivo nezaposlenosti", dodao je Omeragić.

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

789

Nedjelja, 26. Septembar 2010

Kazu nasi stari da je obecanje ludom radovanje, evo polako se priblizavaju izbori na svim nivoima i krece sad prica i obecanja o ulaganjima, strane investicije,fabrike,putevi itd.
Ista prica stalno kako se izbori priblizavaju, ali makar promijenite malo pricu pa da nam se za trenutak vrati nada u bolju buducnost a, ne ista prica dok se ne dokopaju vlasti i onda opet kradja, lopovluk i reketiranje.
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

790

Ponedjeljak, 27. Septembar 2010

u ovoj temi ne bi trebalo da bude komentara na postirane vesti.
otvoris temu pa tamo iznosis misljenje a ovde se samo postavljaju vesti

nista zlonamerno,samo onako receno . ovako komentar na komentar i ode se od sustine,a mislim da su i pravila takva.
po meni vesti jesu da se komentarisu ali pravila su pravila :)

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

791

Ponedjeljak, 27. Septembar 2010

Posto nisu dozvoljeni komentari evo jedna vesela vijest a, nista zlonamerno:

SDA i SDP u Sjenici potpisali saradnju

Sjenica – Dva mjeseca poslije promjene u vladajućoj većini, kada su iz vlasti istisnuti NPS Džemaila Suljevića i Grupa građana “Dosta je“ Mensura Gičevića, na političkoj sceni Sjenice bi moglo doći do novih promjena.

Prije dva dana između odbornika stranaka SDA i SDP postignut je sporazum o saradnji.

Šef odborničkog kluba Bošnjačke liste za evropski Sandžak Hazbo Mujović ocjenio je da saradnje SDA i SDP neće donijeti drastične promjene u vlasti, ali da će kadrovskih promjena „svakako“ biti.
Saradnju između SDA i SDP odbornik NPS-a Jahija Aljović ocjenjuje kao zakasnelu.
„Toliko je zavađenih Bošnjaka, muslimana, a oni se sastali i opet zajedno. Mogu oni kako hoće, ali ne mogu koliko hoće“, rekao je Aljović.

Nakon postignutog sporazuma o saradnji opštinski odbori stranaka SDA i SDP izašli su sa zajedničkim saopćenjem za javnost:
Svjesni situacije u kojoj se nalazi Opština Sjenica i svi njeni građani, a u interesu stabilizacije prilika u regionu i prevazilaženja napetosti i tenzija, koje se posljednjih dana forsiraju od pojedinih struktura u Sandžaku, opštinski odbori Stranke demokratske akcije Sandžaka i Sandžačke demokratske partije postigli su sporazum o zajedničkom djelovanju i radu u narednom periodu.

Opštinski odbori SDA i SDP u Sjenici ocjenjuju da je ekonomska situacija u Opštini Sjenica izuzetno teška i da je u cilju prevazilaženja takvog stanja od presudnog interesa zajedničko djelovanje svih relevantnih političkih činilaca u Sjenici, a prevashodno dvije njjače političke stranke na ovom području.

SDA i SDP naglašavaju da interes građana opštine Sjenica, mir i stabilnost, kao i ekonomski napredak i razvoj Sjenice treba da budu na prvom mjestu.

U tom smislu SDA i SDP Sjenica će zajedničkim naporima pružiti svu podršku realizaciji strateških infrastrukturnih projekata čija se realizacija očekuje u narednom periodu, kao i izradi programa mjera daljeg razvoja opštine, unapreženju života građana i stabilizaciji cjelohupnih prilika u regionu i šire.

SDA i SDP Sjenica ocjenjuju da su međunacionalni odnosi u Sjenici na veoma zavidnom nivou i ističu čvrstu opredijeljenost njihovom očuvanju, daljem unapređenju i proširenju u interesu svih građana u Opštini Sjenica.

SDA i SDP pozivaju sve relevantne političke faktore u Sjenici da daju doprinos stabilizaciji prilika u samoj opštini i regionu, ekonomskom napretku, razvoju i prosperitetu u interesu Opštine i svih njenih građana.

U tom smislu SDA i SDP će ovih dana izaći sa konkretnim programima mjera i rješenja koji treba da unaprijede život građana na ovom području.

U Sjenici, 22 septembra 2010. godine

Potpisnici: Hazbo Mujović (SDA) i Muriz Turković (SDP)
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

wow

Učenik

(49)

• »wow« je muško

• Poruku poslati

792

Srijeda, 29. Septembar 2010

PROVOKACIJA!!!

Srbi organizuju protest u srcu Pazara

Novi Pazar – Kako je Sandžak PRESS-u stiglo obavještenje od novoformirane organizacije “Za srpski Novi Pazar”, oni će 10. oktobra organizovati skup pod tim istim imenom za čiji je cilj dokazivanje da je to srpski grad. Održat će se 10. oktobra u centru Grada.

Program je predviđen na sljedeći način: počinje u 11h ispred Gradske uprave, biće obezbijeđeno auto kroz koje će se puštati crkvene pjesme, osim toga biće krstova velikih dva metra i srpskih zastava, krenut će se u protesnu šetnju pored Pazarskog Sebilja, Islamskog fakulteta, zatim ulicom Rifata Buredževića, pored Lučne zgrade i Lejlek džamije i nazad ka Gradskoj uprave.

** Ovo je cista provokacija!!!
wow je dodao/la ovu sliku:
  • Provokacija.jpg

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

793

Način na koji se skup organizuje ukazuje na organizatora: Obraz!

wow

Učenik

(49)

• »wow« je muško

• Poruku poslati

794

Pretnje smrću organizatoru skupa u Novom Pazaru

29. septembar 2010. | 13:09 | Izvor: Beta

Organizator protesta "Novi Pazar je Srbija" Darko Panović rekao je danas da mu je prećeno smrću i najavio da će zatražiti od policije da ga zaštiti i omogući mirno održavanje skupa.

Skup, najavljen kao molitveni protest, zakazan je za 10. oktobar u centru Novog Pazara.

Panović je za agenciju Beta kazao da su pretnje počele nakon što je internet portal Sandžak pres (www.sandzakpress.net) objavio vest o organizovanju protesta.

Prema njegovim rečima, taj portal je objavio originalni poziv na skup, ali je pored toga i "falsifikovao" njegovu sadržinu, odnosno pogrešno predstavio motive organizovanja skupa.

Panović je dodao da je na portalu objavljen i njegov broj mobilnog telefona na koji ga je zvalo više osoba koje su mu pretile "klanjem", "nabijanjem na kolac", "proterivanjem Srba iz Novog Pazara".

Panović je naveo da skup u Novom Pazaru neće biti političkog karaktera i da je njegov cilj da pokaže da je "Novi Pazar deo Srbije" i grad u kome "mogu da žive i bezbedno se kreću građani svih nacionalnosti i konfesija".

Prema njegovim rečima, na skupu neće biti govora niti će biti isticani transparenti, već će na čelu kolone biti nošene zastave Srbije, ikone i nekoliko drvenih krstova.

Panović je pozvao policiju da "kazne sve koji prete i šire mržnju", a glavnog muftiju Muamera Zukorlića i druge bošnjačke vođe da apeluju na svoje pristalice na "mir i pomirenje".

Na sajtu Sandžak presa članak o protestu zakazanom za 10. oktobar najavljen je pod naslovom:"Ekskluzivno: Srbi organizuju protest u srcu Pazara".

Dodaje se da je cilj skupa "dokazivanje" da je Novi Pazar "srpski grad". Objavljen je i faksimil prijave skupa u Novom Pazaru koji su organizatori uputili novopazarskoj policijskoj stanici. U prijavi je ostavljen vidljiv broj mobilnog telefona Darka Panovića, kao i broj njegove lične karte, dok je crnim flomasterom precrtana njegova adresa u Raškoj.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

795

NO,EVO NOVOSTI ,PITAM SE KAKVE SU ONDA TE NIZERANGIRANE :rolleyes:
Novopazarska bolnica među boljima u Srbiji
Prema rezultatima analize o unapređenju kvaliteta zdravstvene zaštite, novopazarska bolnica se na rang listi 20 gradova sa više od 100.000 stanovnika u Srbiji ovom trenutku nalazi na sedmom mestu, navodi se u današnjem saopštenju Ministarstva zdravlja.

Kako je saopšteno posle sednice Nacionalne konferencije o stalnom unapređenju kvaliteta zdravstvene zastite u Srbiji, rang lista je sačinjena prema postignutim rezultatima tokom godine.

Opšte bolnice u Priboju i Prijepolju su u konkurenciji opština sa manje od 100.000 stanovnika približno isto rangirane, nalaze se na 7. i 8. mestu.

Među ukupno 112 domova zdravlja u opštinama sa manje od 50.000 stanovnika, Dom u Tutinu je na visokom šestom, dok je sjenički Dom zdravlja na 57. mestu ove rang liste.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

796

Citirano

Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane, redovno analizira događanja na Bliskom istoku i Balkanu. IFIMES analizira aktuelna dešavanja u Srbiji povodom desetogodišnjice svrgavanja sa vlasti Slobodana Miloševića i dolaska na vlast Demokratske opozicije Srbije (DOS) 5.oktobra 2000.godine. Iz opširne analize „Deset godina posle“ objavljujemo jedan od najzanimljivijih dijelova u vezi naše domovine Sandžaka.

POSMATRAČI EU NEMINOVNOST NA SANDŽAKU

Situacija na Sandžaku sve više postaje zabrinjavajuća. I EU će morati preuzeti odgovornost za stanje u toj regiji. Zahtev Bošnjačkog nacionalnog veća poslan visokoj komesarki za bezbednost i spoljnu politiku Catherine Ashton za slanjem posmatrača EU u ovu regiju predstavlja znak upozorenja. Primanjem tog zahteva baronica Catherine Ashton preuzela je i deo odgovornost za eventualna događanja na Sandžaku, jer ne slanjem posmatrača odgovornost za eventualne žrtve u toj regiji moraće preuzeti i EU.

Analitičari upozoravaju na slab rad ministra za ljudska i manjinska prava Svetozara Čiplića i ministra za verske zajednice Bogoljuba Šijakovića, koji u vršenju svoje funkcije polaze od pozicije moći i diskriminacije, a ne dijaloga sa predstavnicima manjina, organizacija za zaštitu ljudskih prava i verskih zajednica. Ostavka Marka Karadžića državnog sekretara u Ministarstvu za ljudska i manjinska prava predstavlja slab znak za Srbiju. Državni sekretar Karadžić je jedan od retkih predstavnika vlasti, koji je na pravi način razumeo obaveze države iz domena ljudskih prava, koje se temelje na Ustavu i međunarodnim konvencijama. Karadžić je uvek jasno i nedvosmisleno govorio o odgovornosti države za poštovanje ljudskih prava, posebno u konkretnim slučajevima nasilja i diskriminacije. Ostavka Karadžića ilustruje i dešavanja u navedenom ministarstvu i nemogućnost rada sa ministrom Čiplićem, koji ne uživa poverenje manjina i uglednih organizacija koje se bave ljudskim pravima.

Moguće najave ponavljanja izbora za Nacionalni savet Bošnjaka u Srbiji , opravdanim postavljaju pitanje, da li je država Srbija u stanju provesti fer i poštene izbore? Najprihvatljivije za sve učesnike bi bilo, da kompletnu organizaciju izbora preuzme OEBS/OSCE.

Pitanje odnosa države Srbije prema građanima islamske veroispovesti otvara i niz drugih pitanja. To je pre svega odnos do vlastitih građana, odnos do susednih država u kojima žive pripadnici tih manjina kao i do priznavanja nezavisnosti Kosova od strane islamskih država. Ukoliko predsednik Tadić želi da utiče na islamske države, da ne priznaju ili uspore priznavanje nezavisnosti Kosova mora pod hitno urediti odnose sa muslimanima i Islamskom zajednicom u Srbiji, koju predvodi glavni muftija Muamer Zukorlić. Međunarodni institut IFIMES ima saznanja, da su upravo zbog odnosa vlasti u Beogradu prema Sandžaku neke muslimanske države, koje dosada nisu priznale nezavisnosti Kosova nameravaju to uskoro učiniti.

Međunarodni institut IFIMES analizirajući situaciju na Sandžaku smatra, da posmatrači EU predstavljaju neminovnost, jer ne slanjem posmatrača EU preuzima deo odgovornost za dešavanja u toj regiji. Posmatrači EU zasada još uvek mogu preventivno delovati na sprečavanju konflikta na osnovu iskustava sa početka 90-tih godina prošlog veka u regiji Balkana.

www.dijaspora.org
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • ifimes_logo.gif

BJH 13

Početnik

(10)

Datum registracije: 08.09.2010

• Poruku poslati

797

Četvrtak, 30. Septembar 2010

Medjunarodni posmatraci jedva cekaju da se infiltiraruje gde god mogu. Nekad i kreiraju razloge (nemire, sukobe) kao opravdanje za njihovo prisustvo. Ti posmatraci su najnoviji vid kolonizacije. Preko njih se lako crpe informacije koje nakon obrade prerastaju u planove za (ekonomsko, kulturolosko, versko, pa zasto ne i vojno) osvajanje datih teritorija.

Nego, gde je i zasto (i ko) uklonjen moj post vezan za unapredjenje i stanje u bolnicama? Jel nekog vredjao? Jel bio netacan? Ili je mozda zabranjeno imati misljenje o bilo cemu ovde pa moramo poput tasketa samo da citiramo sa drugih izvora bez prava na razmisljanje i komentarisanje??? Vidim da je i Jasminu skinut prvi deo posta koji se nije odnosio na bolnice a ostavljena samo citirana vest sa nekog drugog izvora. Meni to lici na neku vrstu tiranije (citaj primitivizma), posebno jer ne vidim razloga za uklananje tudjih misljenja koja su sasvim prikladnog sadrzaja i primerenog tona. Taske???

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

798

@ BJH13
Procitaj prvu recenicu prvog posta u ovoj temi i bice ti jasno.

BJH 13

Početnik

(10)

Datum registracije: 08.09.2010

• Poruku poslati

799

Aha. Sad razumem tvoj postupak, iako mi nije jasno zbog cega su takva pravila. No, nije na meni da odredjujem. Uzdrzavacu se od daljeg komentarisanja na ovoj temi. Zahvaljujem.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

800

Petak, 08. Oktobar 2010

ko sto se i ocekivalo..

]Policija zabranila protest

Novopazarska policija nije odobrila održavanje protesta “Novi Pazar je Srbija” koji je Darko Panović iz Raške zakazao za nedelju 10 oktobar.

Iz policije navode da ovaj protest nisu dozvolili na osnovu člana 11 Zakona o okupljanju građana.

Panović je ranije naveo da skup neće biti političkog karaktera i da je njegov cilj da pokaže da je "Novi Pazar deo Srbije" i grad u kome "mogu da žive i bezbedno se kreću građani svih nacionalnosti i konfesija".

Poslednjih dana oglašavali su se predstavnici srpskih partija u Novom Pazaru koji su osudili najavu ovog skupa, uz navode da je njegov cilj “zlonameran i smišljen da se unese nemir i nesigurnost među građanima”.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Korišteni tagovi

Novi Pazar, Sandzak, vesti, vijesti, vjesti

Social bookmarks