Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

kani

Početnik

(10)

• »kani« je autor ove teme

Datum registracije: 17.08.2008

• Poruku poslati

1

Srijeda, 20. August 2008

VIDEO NADZOR MOBILNIM TELEFONOM

Povoljno,
Novo na trzistu.Video nadzor mobilnim telefonom.Nadzor objekata,stanova i drigih nekretnina putem detekcije pokreta uz istovremeno slanje SMS poruke i MMS slika na vas mobilni telefon.Uredjaj moze da radi tri dana bez napajanja strujom.Posedovanjem ovog uredjaja obezbedicete zastitu nekretnina od provala. Istovremeno, mozete slusati u realnom vremenu razgovor gde se uredjaj nalazi .
kani je dodao/la ovu sliku:
  • DSC_0024.JPG

AC-DC

Početnik

(10)

• »AC-DC« je muško

Datum registracije: 08.08.2008

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 21. August 2008

Treba li za ovaj uredjaj i "specijalni'telefon?Ako treba koliko kostajiu zajedno uredjaj plus telefon.

kani

Početnik

(10)

• Poruku poslati

3

Petak, 22. August 2008

Ne treba nikakav specijalan telefon.
Uslov je samo da ima najobicniju kameru da moze da reprodukuje sliku.
Cena uredjaja iznosi 350 eura.

kani

Početnik

(10)

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 07. Septembar 2008

VIDEO NADZOR MOBILNIM TELEFONOM

Cena uredjaja - akcijska - iznosi 280 eura,
na vise komada 250 eura.

• »ErviN.Pazar« je muško

Datum registracije: 12.01.2008

• Poruku poslati

5

Utorak, 23. Septembar 2008

A koliko kosta video nadzor onaj obicni preko kompjutera sa ugradnjom, s'ti treba uzeti u obzir da vec posedujem kompjuter???
Nista nije kao sto je bilo al ce ipak jednom biti, nema leta s'jednim krilom , treba vreme da nam spoji niti...

staka

Početnik

(10)

Datum registracije: 17.11.2008

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 17. Novembar 2008

gsm video nadzor

Kani,zanima me ovo.
Ako ovaj uredjaj na sebi ima kameru sa IC diodama za nocno snimanje ONDA ON SNIMA U ZASTICENOM PROSOTRU,zasto onda treba mobilni sa kamerom,ako mobilni treba posalti samo SMS dojavu da se recimo dogajdja obijanje neke prostorije.
Kazes da mobilni mora imati kameru da reprodukuje sliku.Pa kamera ne reprodukuje sliku nego snima sliku a ostali video uredjaji reprodukuju sliku.
Mozes li poslati naziv modela uredjaj da ga ja nadjem na netu pa da vidim tehnicke kakakterisitke,jer ovo kod ovog tvog objasnjenja nesto nije u redu,odnosno nije mi tvoje objasnjenje jasno.
A i cijena je mnogoooooo paprena za ove karakteristike,bar je to moje misljenje.

Social bookmarks