Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 22. Februar 2004

Virtuelna pijaca --> Trazimo jeftinije !!!

Svi znamo da Novi Pazar ima dugu trgovacku tradiciju. Zato me i cudi da na ovom forumu nije otvorena tema koja bi tu tradiciju i potvrdila, zato sam uzeo na sebe da otvorim jedan ovakav topic. Ova teme je zamisljenja tako da svako od diskutanata ukoliko je nasao neku prodavnicu, pijacu ili bilo sta slicno gde se moze naci roba jeftinija nego na ostalim mestima to sa ostalim diskutantima i podeli. Dakle, bilo koji artikal od cucle do kamiona ukoliko ste nasli jeftino ovde objavite. A pored toga mozete dati i poneki savet kako nesto kupovati, sta izbegavati, a sta forsirati prilikom kupovine i slicne stvari koje ste dosada pokupili. Ukratko - razmenjujmo nasa trgovacka iskustva. Sigurno imate dosto toga da kazete, pa jesmo li Pazarci ili nismo ;)

Evo ja cu poceti od farmerica. Izbegavajte da kupujete farmerice u buticima, jer su tamo mnogo skuplje. Eto skoro sam vodio brata da kupi farimerice u jedan butik u Pazaru i on je kupio tamo farmerice, a posle smo potpuno iste takve farmerice (od istog proizvodjaca) za 500 dinara jeftinije videli na onom mestu kod opstine, kada se ide ka pijaci. To je zbog toga sto u Pazaru retko kupujem, jer je mnogo skupo. U Pazaru ima dobre robe, ali je ona daleko skuplja u odnosu na Beograd (gde studiram). U Pazaru ako je nesto firmirano onda i cena mora da bude mnogo velika. U Beogradu ima dosta snizanja, ali cuvajte se i tih snizenja, jer i to moze da bude podvala. Npr, u Beogradu sam nailazio na "velika snizanja", ali sam primetio da su na neka artikle stavljali visoke cene koje nikada nisu ni bile tolike, pa kao one preskrabane i stavlkjena "snizena" cena, koja ustvari nije mnogo manja od one cene koja je pre bila. Eto, ja bih kupio farmerice u Pazaru, pa ako neko moze da me posavetuje gde ima da se kupi nesto kvalitetno, ali i da me ne opljackaju. Ja sam prilicno dobro upoznat sa buticima u Beogradu, pa ako je neko zainteresovan mogu i o tome da pisem.

Kada kupujete parfeme u Beogradu izbegavajte parfimerije, vec idite na sajam, jer odatle parfimerije najcesce i uzimaju robu. Tamo mozete naci jeftinije parfeme. A savet za parfeme: ne mirisite vise od tri parfema kada kupujete, jer mogu da vam se pomesaju mirisi.

Sto se tice hrane, mislim da su najeftiniji hamburger, topli sendvici, hot-dog itd. u onaj fast food "Hit" blizu Bobmaja. Tamo sve ovo mozete da uzmete po ceni od 60 dinara. Nije lose za cenu. Od restorana mislim da je najeftiniji onaj restorana "Saz" u Jerku. Ja slabo i izlazim u restorane, ali kazu da je jeftinije u odnosu na ostale.

Eto toliko od mene za sada, samo koliko da pokrenem temu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

2

bash iscrpno...kad si vecj kren'o mog'o si da napishesh koliko koshta kikiriki :D shala naravno...no ja valjam neke shalove pa ako nekom treba,uzgred imam 40 komada plocha(techno,tech-house,progressive)ako nekom treba neka me kontaktira...ploche su manje-vishe nove!

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

3

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Uz sve poštovanje članovima @ef i simke_np, mislim da na forumu prezistira podtema mali oglasi, u kojoj bi simke_np, mogao da ponudi, svoje ploče, a @ef, mogao da nastaavi sa reklamiranjem proizvoda i firmi koje se bave njihovom prodajom i proizvodnjom...

Pozdrav

P.S.

Pogledaj, mali oglasi...

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

4

pomoc

...ja bih voleo da kupim odelo ovde u Pazaru,ali posto do sad takvu vrstu odece nisam nosio, voleo bih neko da me posavetuje...
Ne bas neko klasicno odelo, vec neko da je "mladalacko".
Voleo bih da je sako malo duzi, do povise kolena i na primer da ima rusku kragnu...
...i jos da je krem boje.... :] :] :]
Moze li me neko posavetovati? :)
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od hadzied
Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Uz sve poštovanje članovima @ef i simke_np, mislim da na forumu prezistira podtema mali oglasi, u kojoj bi simke_np, mogao da ponudi, svoje ploče, a @ef, mogao da nastaavi sa reklamiranjem proizvoda i firmi koje se bave njihovom prodajom i proizvodnjom...

Pozdrav

P.S.

Pogledaj, mali oglasi...

hadzied, izgleda da nisi shvatio poentu. Cilj ove teme nije bilo kakvo reklamiranje, vec samo obavestenja gde ima jeftinijih proizvoda.

Sto se tice CD-a, neznam kakvo je stanje dole u Pazaru, da li ima pirata i po kojoj ceni se prodaju, ali znam da u Beogradu diskovi kostaju po 150 dinara. Na bulevaru, a na pijaci na Novom Beogradu ima veci izbor i jos su jeftiniji. Svi diskovi kostaju po 150 dinara. Ima i DIVX filmova, koji takodje kostaju po 150 dinara.
Kad smo vec kod toga zna li neko gde se moze nabaviti X-Wave kucni bioskop, jer kako cujem samo su oni u stanju da citaju CD-e koji su DIVX formata?

P.S. Molba moderatorima da promene naziv teme, jer sam greskom napisao "VIRTELNA", a hteo sam "VIRTUALNA"
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

6

ajde ja sam malkice poleteo tako da mi je tvoja reakcija Hadzhi razumljiva... 8) necje se ponoviti...sellam svima uz poruku da su divx filmovi ovde 150 dindzhi,tj. da ih ja nabavljam po toj ceni ako neko zna de ima jeftinije neka postuje...p.s.@ef ne verujem da ovde imash X-Wave ali cu se naknadno brifovati 8)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

7

Srijeda, 25. Februar 2004

Simke, promasio si temu. Nemas tezgu! :)) Nema prodaje bez tezge, bar ne u ovoj temi :)

P.S. Sala mala ;)
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od ernad
Ne bas neko klasicno odelo, vec neko da je "mladalacko".
Voleo bih da je sako malo duzi, do povise kolena i na primer da ima rusku kragnu...
...i jos da je krem boje.... :] :] :]
Moze li me neko posavetovati? :)

Ruska kragna je izasla iz mode, kako za muskarce tako i za zene, to je sto se tice odjela. Kosulje sa ruskom kragnom su jos uvijek IN.
Odjelo moze biti mladalacko i ako je klasicno, biras dvodjelno (pantolone + sako) ili trodjelno ( sako + pantolone + prsluk). Pantolone klasicni kroj, prsluk i sako visoko kopcanje, izbjegavati crnu boju, i kopcanje sa svjetlucavim dugmicima i to je to. Sve nadopuniti kosuljom u veselijoj boji.

love
I am a woman above everything else

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

9

...hvala...

...hvala za savet, nadam se da ce mi posluzit...
Samo, ne znam gde bih to u gradu mog'o da nadjem...
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

Social bookmarks