Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 04. April 2004

Virtuelni drug

evo mi ovde na ova forum mu dodjemo ka naki drugovi, hteli mi ili ne.
Ja sam upozno ovde finih ljudi, neke sam pozeleo da sretnem, neke vec znam od pre, a neke pozelim da samo kao virtuelne prijatelje.
No ne bi sad reko ko je ko, al iskreno je tako.
A vi?
malo za promenu

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 16. April 2004

Ja sam vec ostarila neke van-forumske kontakte. U Pazaru se pre neki dan sretoh sa Pinkicom, Sarah i Sansom. Bas sam zadovoljna nasim susretom, popismo sok, ja ponudih Sansa cigarom i tu saznadoh da je prestao da pusi :D , postideh se jer otkrih da sam u tom malo drustvu bila jedini pusac, pa se nadam da cu i ja nekim zdravijim zivotom u buduce.
Kratko smo bili zajedno ali opet dovoljno da se oseti pozitivna energija koja zraci iz sve troje.
Sretoh i Djorja al` ne popismo `moka` kafu, pa sledeci put.
Zelela bih jos ljudi da upoznam. ;)
Pazi koju igru igras.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

3

Subota, 17. April 2004

Naravno da je lijepo upoznavati se i siriti svoje prijateljstvo. Eto, ja nisam imala priliku da upoznam nikoga od forumasa izuzev onih koje sam prinudjena da poznajem: Sarah, jer mi je najbolja drugarica i Pink jer mi je komsinica. Za ostale..vidjecemo. :)
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 18. April 2004

Hehe

U pravu ste ima ljudi sa kojim bi zeleo da se upoznam a posebno sa ovima sto su sa strane a ima i ljudi nedo allah da ih sretnem negde a ne da se upoznam sa njima i da se sprijateljimo sve u svemu moze da se nadje dobrih ljudi o|

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

5

Utorak, 20. April 2004

Ja ne poznajem nikog sa foruma licno, mada bih voleo vecinu da upoznam...Jedino sam video jednog momka za koga nisam siguran, ali pretpostavljam da je bux_ludvig...
Tako to...
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

6

Utorak, 01. Juni 2004

Citirano

Orginalno od kiki
...pozitivna energija koja zraci iz sve troje.

Ovo mogu samo da ponovim kada je rec o tebi. Meni je bilo jako prijatno sedeti i razgovarati sa vama :).

Relativno veliki broj osoba koje sam upoznala na net-u upoznah i live. Ni u jednom jedinom slucaju se ne razocarah. :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

7

Utorak, 01. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

E ako upoznas mene uzivo sigurno ces se razocarati. :)
E sad razocarenje moze biti u pozitivnom i u negativnom smislu. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

8

Utorak, 01. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac

E ako upoznas mene uzivo sigurno ces se razocarati. :)

Gerilac , zar se mi ne znamo i uzivo :D. I nisam nimalo razocarana!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

9

Utorak, 01. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Znam da se znamo i uzivo, mislim vidjeli smo se, ali eto lijep je tvoj pokusaj. :) Naravno da nisi razocarana. :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

10

Petak, 28. Oktobar 2005

Virtuelni drug

Lijepo ga je imati.Postoji,a nije tu.Drag ti je,a ne vidis ga.Nasmije te,a ne zna za to.Smatras ga najboljim drugom,a ON ne zna za to :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks