Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Bajazit

Početnik

(10)

• »Bajazit« je muško
  • »Bajazit« je autor ove teme

Datum registracije: 05.05.2009

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 26. Juli 2009

VIRUSI, GRIP H1 N1 I VAKCINE

Juce je bilo na televiziji da ocekuju da ce se u srbiji razboleti od 2000 do 2500 ljudi od popularnih gripova i virusa. Moje misljenje je da neko iz vlade tj. trenutna vlast je uvezla te vakcine i planiraju da otruju tacno toliki broj ljudi da bi odlozili izbore i prodali vakcine. Ortkud zaju oni za tacan broj koliko ce se ljudi zaraziti.

HA BRATE HAJ SAD

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 27. Juli 2009

Citirano

Orginalno od Bajazit
Juce je bilo na televiziji da ocekuju da ce se u srbiji razboleti od 2000 do 2500 ljudi od popularnih gripova i virusa. Moje misljenje je da neko iz vlade tj. trenutna vlast je uvezla te vakcine i planiraju da otruju tacno toliki broj ljudi da bi odlozili izbore i prodali vakcine. Ortkud zaju oni za tacan broj koliko ce se ljudi zaraziti.

HA BRATE HAJ SAD

:)) :))
Ovakva razmišljanja me uvek obraduju! Tada zahvaljujem Bogu što me je stvorio umno samostalnim...

Ibn Masud mi nedavno prigovori da volim teorije zavere. Baš bi mi bilo drago da čujem njegovo mišljenje o ovom nonsensu od Bajazita, pošto on pomalo haje da kontrira :D
我还记得

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

3

Ovo mi je juce stiglo na mejl, nemam pojma ima li veze sa istinom

NA VIDJELO PRAVA ISTINA IZA SVINJSKE GRIPE-DEPOPULACIJA SVIJETA!!! ŠOKANTNO

Dakle konacno se jedna hrabra zena iz Austrije usudila iznjeti pravu istinu

pred svjetsku javnost i zbog toga je u svega nekoliko dana izgubila posao,
sto je dokaz da prisilna cijepljenja u SAD-u, Canadi, Australiji i V.
Britaniji nisu niti malo bezazlena i bezopasna!! U tim se zemljama mora
cijepit 100% stanovnistva inace im prijeti godinu dana zatvora ili kazna od
250.000 USD kao npr. u SAD-u. U mnogim drugim zemljama cjepit ce se ili
cijelo stanovnistvo ili veliki postotak!! Hrvatska je narucila cca. 2,5
milijuna cjepiva.

Cijepljenja ce poceti na jesen i tada ce se zapravo putem cjepiva zaraziti
zdrave ljude, a kad pocnu masovna umiranja sluzbeno objasnjenje u medijima
glasit ce da je "virus mutirao" te da ga vise ne mogu zaustaviti!!!

Budite mudri i pametni, istrazite ovu temu te se nikako nemojte cijepiti
protiv svinjske gripe, previse je stvari sumnjivo, nelogicno pa cete i
dalje ostati medu zivima... Kliknite dole i procitajte tekst-ako to sve
nije istina zasto je zenska onda tako brzo dobila otkaz i hrpu prijetnji?!

Depopulacija znaci istrebljenje, eliminiranje, ubojstvo 90% postojeceg
svjetskoga stanovništva od strane NWO(New World Ordera-Novog svjetskog
poretka). Mislim da ste i vi medu njima pa bi vam ovaj tekst mogao bit
zanimljiv... Proizvodac cjepiva je firma Baxter koja je vec 5-6 puta
"SLUCAJNO ZARAZILA" sasvim zdrave ljude sa svojim cjepivima.

PROSLJEDITE DALJE OVAJ MAIL SVOJIM PRIJATELJIMA I ROĐACIMA, KAKO BI BILI
SVJESNI STO SE SPREMA..... SAMIM SLANJEM OVOG MAILA SVE VIŠE LJUDI ZNA

ZA OVO PA TAKO I POSTOJI MANJI RIZIK DA ĆE TO ZAISTA I NAPRAVITI!;-) POZDRAV!

Link
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

4

Citirano

Ovo mi je juce stiglo na mejl, nemam pojma ima li veze sa istinom

Ne brini, bices OK! :D

Bajazit

Početnik

(10)

• »Bajazit« je muško
  • »Bajazit« je autor ove teme

Datum registracije: 05.05.2009

• Poruku poslati

5

Malji malji nek ti dragi alah sacuva pamet

Dobicete svi vi svinjsku gripu halal sa certifikatom.
Preko preko PEPSI KOLE.
Donece vam je dupe pod kiriju.

BIBI

Početnik

(10)

Datum registracije: 18.10.2009

• Poruku poslati

6

Srijeda, 11. Novembar 2009

virusi,grip

Dragi moji,ova tema nosi sa sobom veoma puno nesuglasica,problema,razmisljanja,sta uraditi?Moji kao i ja nismo primili vakcinu jer nisu poznate nus pojave.Neki sa iskustvom su imali visoku temperaturu,sta jos uz to dolazi zavisi od organizma.Mozda je bolje da sacekamo jos malo i saznamo malo vise o vakcinama.Pogotovu su u opasnosti bolesne osobe koje vec duze vremena boluju od neke druge bolesti, zato puno vitamina C uzimati a moj predlog je da svakog dana pojdete ledan nar.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

7

Srijeda, 11. Novembar 2009

Citirano

Orginalno od zuti cvijet
NA VIDJELO PRAVA ISTINA IZA SVINJSKE GRIPE-DEPOPULACIJA SVIJETA!!! ŠOKANTNO

Dakle konacno se jedna hrabra zena iz Austrije usudila iznjeti pravu istinu

pred svjetsku javnost i zbog toga je u svega nekoliko dana izgubila posao,
sto je dokaz da prisilna cijepljenja u SAD-u, Canadi, Australiji i V.
Britaniji nisu niti malo bezazlena i bezopasna!! U tim se zemljama mora
cijepit 100% stanovnistva inace im prijeti godinu dana zatvora ili kazna od
250.000 USD kao npr. u SAD-u. U mnogim drugim zemljama cjepit ce se ili
cijelo stanovnistvo ili veliki postotak!! Hrvatska je narucila cca. 2,5
milijuna cjepiva.

Cijepljenja ce poceti na jesen i tada ce se zapravo putem cjepiva zaraziti
zdrave ljude, a kad pocnu masovna umiranja sluzbeno objasnjenje u medijima
glasit ce da je "virus mutirao" te da ga vise ne mogu zaustaviti!!!

Budite mudri i pametni, istrazite ovu temu te se nikako nemojte cijepiti
protiv svinjske gripe, previse je stvari sumnjivo, nelogicno pa cete i
dalje ostati medu zivima... Kliknite dole i procitajte tekst-ako to sve
nije istina zasto je zenska onda tako brzo dobila otkaz i hrpu prijetnji?!

Depopulacija znaci istrebljenje, eliminiranje, ubojstvo 90% postojeceg
svjetskoga stanovništva od strane NWO(New World Ordera-Novog svjetskog
poretka). Mislim da ste i vi medu njima pa bi vam ovaj tekst mogao bit
zanimljiv... Proizvodac cjepiva je firma Baxter koja je vec 5-6 puta
"SLUCAJNO ZARAZILA" sasvim zdrave ljude sa svojim cjepivima.

PROSLJEDITE DALJE OVAJ MAIL SVOJIM PRIJATELJIMA I ROĐACIMA, KAKO BI BILI
SVJESNI STO SE SPREMA..... SAMIM SLANJEM OVOG MAILA SVE VIŠE LJUDI ZNA

ZA OVO PA TAKO I POSTOJI MANJI RIZIK DA ĆE TO ZAISTA I NAPRAVITI!;-) POZDRAV!

Link

http://www.svinjskigrip.site11.com/

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 07. Januar 2010

Emisija na HRT-u: 'Tragov svinjske gripe' u kojoj je bila gost Jane Burgermeister. Pogledajte

http://www.youtube.com/watch?v=Yepxg_MG_…ex=0&playnext=1

Datum registracije: 25.05.2009

• Poruku poslati

9

Nedjelja, 10. Januar 2010

Citiracu nekoliko sjajnih izjava

"trenutna vlast je uvezla te vakcine i planiraju da otruju tacno toliki broj ljudi da bi odlozili izbore i prodali vakcine. Ortkud zaju oni za tacan broj koliko ce se ljudi zaraziti.

HA BRATE HAJ SAD"

"Dobicete svi vi svinjsku gripu halal sa certifikatom.
Preko preko PEPSI KOLE."

"zato puno vitamina C uzimati a moj predlog je da svakog dana pojdete ledan nar."

Bajazite, ne znam koju si skolu zavrsio, ali se iz prilozenog vidi da nisi ucio nista blizu necega sto ima veze sa medicinom. Prosecan broj ljudi koji bi mogao da oboli od neke bolesti procenjuje se na osnovu epidemioloskih podataka i tacno utvrdjenim metodama medicinske statistike i informatike. To su inace jako bitni podaci uopste za sve bolesti, ne samo za A H1N1. Drugi tvoj komentar je priblizno smesan...dakle, pandemijski grip se ne prenosi konzumiranjem svinjskog mesa. To je kapljicna infekcija i prenosi se vazdusnim putem (inace, slazem se da svinjsko meso ne treba jesti, sto je sada ovde nebitno, ali cisto da ne shvatis nesto pogresno). Pa, prema tome, dragi Bajazitu, ne uplici se tamo gde si tanak.

Bibi, hvala ti na iscrpnim savetima iz medicine. Uvek se zapitam ko je i cime se bavi osoba koja me nesto savetuje. Pa i ovde zakljucujem da ti, Bibi, takodje, nemas puno dodirnih tacaka sa medicinom. Nijedna epidemioloska studija nije pokazala da vitamin C deluje preventivno na nastanak gripa, a nikako na lecenje. Leden nar mi je biser :P

Lekari koji savetuju da se narod ne vakcinise su, eto, malo smesniji od vas dvoje ljudi. Uvek se zapitajte ko vas to savetuje. To su lekari koji rade po domovima zdravlja, posle dugogodisnjeg studiranja i od zaposlenja nisu izasli iz svojih stolica i posetili neki seminar, kongres i sl. Medicina napreduje, takvi lekari tapkaju u mestu i ne treba ih slusati.

Kad vec kritikujem, red je i da se potpisem. Jedan od najboljih studenata prestiznog medicinskog fakulteta u nasoj zemlji. Treba se vakcinisati, ali se ne treba gurati u redovima za vakcinu, nego lepo sacekati. Ima jos vremena za vakcinisanje, jer ce pandemija trajati, po podacima, dve do tri godine. Ja sam se vakcinisao i savetovao svoju porodicu da isto to uradi.
"Zar od mene tražite da se nekome drugom, osim Allahu, klanjam, o neznalice!?"

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 11. Januar 2010

Citirano

Orginalno od Dr Pazarac
Lekari koji savetuju da se narod ne vakcinise su, eto, malo smesniji od vas dvoje ljudi. Uvek se zapitajte ko vas to savetuje. To su lekari koji rade po domovima zdravlja, posle dugogodisnjeg studiranja i od zaposlenja nisu izasli iz svojih stolica i posetili neki seminar, kongres i sl. Medicina napreduje, takvi lekari tapkaju u mestu i ne treba ih slusati.

Pricas napamet. Meni je jedan doktor sa djecije klinike u Heidelbergu, inace univerzitetski profesor, na pitanje da li da vakcinisem svoju djecu dao diplomatski odgovor. Rekao me je da Robert Koch Institut savjetuje vakcinisanje protiv ovog gripa. Ja sam ponovio svoje pitanje i naglasio da zelim cuti njegovo misljenje a ne misljenje nekog instituta. On je samo ponovio svoj odgovor. U trecem pokusaju sam bio direktan i pitao da li se on licno planira vakcinisati. Rekao je bez razmisljanja: Ne!
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

kalbi

Početnik

(10)

Datum registracije: 16.12.2009

• Poruku poslati

11

Ako su"nepismeni nasi lekari"rekli da se ne vakcinisemo,i ako oni nista ne znaju,mozda prim.dr sci med iz Beograda zna.A njegovo misljenje je ne vakcinisati se!Hvala Bogu sto mozemo sami da biramo,i sto nam za to nije potrebno misljenje raznih doktora.Meni barem

Datum registracije: 25.05.2009

• Poruku poslati

12

Citirano

Orginalno od ed
Pricas napamet. Meni je jedan doktor sa djecije klinike u Heidelbergu, inace univerzitetski profesor, na pitanje da li da vakcinisem svoju djecu dao diplomatski odgovor. Rekao me je da Robert Koch Institut savjetuje vakcinisanje protiv ovog gripa. Ja sam ponovio svoje pitanje i naglasio da zelim cuti njegovo misljenje a ne misljenje nekog instituta. On je samo ponovio svoj odgovor. U trecem pokusaju sam bio direktan i pitao da li se on licno planira vakcinisati. Rekao je bez razmisljanja: Ne!

Ed...ako "ja pricam napamet", onda "ti pricas sa razumevanjem"... (o)
Svake nedelje imam predavanja i vezbe na Univerzitetskoj decjoj klinici u Tirsovoj, u Beogradu. I tu postoje deca obolela od A H1N1 i njih lece iskljucivo timski, pedijatar, koji je usko strucan za plucne bolesti kod dece, infektolog i epidemiolog. Ali u istoj toj klinici rade i pedijatri usko strucni za bolesti krvi, digestivnog trakta, endokrini sistem itd. i oni se trude da ne dele savete koji nisu iz njihove oblasti. Dakle, to sto je dr kojeg si pitao univerzitetski profesor je njemu za postovanje i odgovarao ti je tacno kako etika nalaze (o cemu mi jos ucimo...da ne bude da ja, kao student, potvrdjujem ono sto profesor kaze). Rekao ti je dva puta da Institut savetuje. To je meni dovoljno. Trece tvoje pitanje, po mom misljenju, nije dobro postavljeno (a i da jeste..."nekada pacijentu treba reci ono sto hoce da cuje"). Ne mozes pitati univerzitetskog profesora na decjoj klinici da li ce se vakcinisati protiv gripa... To je stariji gospodin (cim ima titulu prof) i on je svakodnevno u kontaktu sa pacijentima i na taj nacin biva izlozen snizenim dozama virusa koje pospesuju njegov imunitet, pa on biva PROKUZEN od tog virusa. A slozices se, svakako, da se ne moze uporedjivati organizam tvoje dece, male dece, sa organizmom starijem gospodina koji ceo zivot vodi racuna o svom zdravlju.

Izvini na oslovljavanju TI...
"Zar od mene tražite da se nekome drugom, osim Allahu, klanjam, o neznalice!?"

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

Datum registracije: 18.12.2009

• Poruku poslati

13

Protivljenje i slaganje

Dr Pazarac :klanja: Pokazao si nekima kako treba.

Jedna bitna stvar. Ne radi se samo o tome da li neko hoce ili ne da se vakcinise. Obicno neki ljudi kazu, ja ne zelim da se vakcinisemi preuzimam odgovornost, neka se razbolim, to je moje telo...

Jeste, tvoje je telo, ali ako se ti razbolis pa nekim slucajem preneses bolest meni, to tvoje telo tek onda nece biti zdravo :evil:

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

14

Citirano

Orginalno od Dr Pazarac
Ed...ako "ja pricam napamet", onda "ti pricas sa razumevanjem"...
Svake nedelje imam predavanja i vezbe na Univerzitetskoj decjoj klinici u Tirsovoj, u Beogradu. I tu postoje deca obolela od A H1N1 i njih lece iskljucivo timski ...

Niko ne tvrdi da nema djece oboljele od ovog gripa i da ta djeca ne treba da se lijece. Naravno da ih ima i da treba da se lijece. No, ovdje ne pricamo o bolesti vec o vakcini. Moja reakcija je vezana za tvoju tvrdnju da od vakcine odvracaju samo propali ljekari sumnjive strucnosti. To nije tacno. Osim primjera kojeg sam dao u prethodnom postu postoji niz drugih dokaza kako se odgovorni ljekari odnose prema ovoj vakcini a koji se po strucnom profilu ne uklapaju u tvoje tvrdnje. Pogledajte video gdje dr Ewa Kopacz, poljska ministrica zdravlja obrazlaze svoj stav zasto ne zeli da poljske gradjane izlozi sumnjivoj vakcinaciji. Vrijedi pogledati do kraja.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Social bookmarks