Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko
  • »Manager« je autor ove teme

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 05. April 2004

Visezenstvo da ili ne?!

[SIZE=3]Ne znam da li sam temu postavila bas na pravo mjesto, razmisljala sam da je stavim u religiju ali sam odlucila da je stavim u sve i svasta mislim da joj je prije mjesto ovdje.

Poznato je da je po nasoj lijepoj vjeri dozvoljeno da muskarci imaju vise od jedne zene, dvije, tri ili cetiri. Mislila sam uvijek da je to nemoguce na nasim prostorima, ali sam ovih dana upoznala nekoliko ljudi koji imaju dvije zene i neke zene ciji muzevi imaju jos jednu zenu pored nje, pa sam se nesto zamislila?! Razgovarala sam nekim muskarcima i puno jnih mi je reklo da bi voljeli da imaju vise zena. Ne znam zasto to ljudi vole?! Ja ne vjerujem da je moguce imati mir u kuci gdje postoji vise zena os jedne, mislim na nase prostore.
Sta mislite vi, da li ste za to da se ima vise zena ili ne, i mislite li da je moguce da opstanu oba braka zajedno?[/SIZE] Selam svima
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 05. April 2004

O tome se vec raspravljalo na forumu i to na ovom topic-u:

http://forum.novipazar.org/thread.php?th…1231&boardid=13

P.S: Ko zna da koristi opciju je u prednosti...
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks