Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen
  • »Giljipter« je autor ove teme

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 31. Juli 2003

Volio bih da mi neko da misljenje o ovom sajtu

Evo pa recite sta mislite nije jos gotov skroz , al eto.
www.sporttourist.***
Cafe Sanjak, the only solution

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 31. Juli 2003

Moje mišljenje je da sadržaj sajta ima reklamni karakter, pa u skladu s tim nije zgoreg ponoviti:

Do 31.08.2003. imamo ponudu za reklamiranje na stranicama Novi Pazar Online portala. Za samo 29 € vas banner ce biti prikazivan ceo mesec dana na stranicama našeg portala.
Iskoristite ponudu i reklamirajte svoju stranicu ili Vasu firmu.
Novi Pazar Online portal ima preko 10 000 "unique" posetilaca koji ucitaju preko 60.000 stranica (bez reloadsa, sa reloadsima preko 180 000 ucitavanja) u toku meseca! Samim tim vazi i za najposecenije mesto na internetu koje ima za temu grad Novi Pazar.
Jedinstvena šansa da i vaša stranica ili firma postane poznata širokoj publici. Za narucivanje nas mozete kontaktirati putem e-mail adrese: reklame@novipazar.org

P.S. Inače, vlasnik Sporturista je moj dobar drug...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 31. Juli 2003

Xxxxx, kad bi vac volio da cujes misljenje:

Dobro za tebe je to sto si uspeo da protnes da te svaka strana i spotrturistovog i rekreacionog sajta reklamiraju sa:
xxxxxx xxxxx xxx xxxx

-Pa ako si u samo 3-4 posta izreklamirao sebe na dva data linka od dva ukupno, svaka cast, ako to dozvoljavaju urednici.

Mogao si drugacije, USTVARI DO SADA JE BILA TAKVA PRAKSA da onaj ko pokazuje zanimljivu stranicu napise u naslovu teme taj i taj sajt i nekoliko reci... Mozda se menja praksa?

-Ja necu komentarisati dalje o ovom sajtu, sajt, ko sajt, sans rece ima reklamni karakter, a ja bi rekao dvostruko-reklamni...

-Mozda admin otvori poseban forum za web-dizajnere pa i oni koji se inaca ne hvale mozda neki linkic stave...

pozdrav
viskoznost nije isto što i gustina :(

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 31. Juli 2003

Tema zatvorena

Prezentovanje linkova sa komercijalnim sadrzajem nije dozvoljeno na forumu. Za ovaj vid reklamiranja treba se obratiti na reklame@novipazar.org
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks