Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 20. Juni 2006

Vredi li opravka digitalca?

Pomoc narode. Da li vredi dati 4200 din (koliko mi traze u jednom servisu u BG) za opravku digitalca Fuji Finepix f420? U Servisu kazu da je ostecen procesor, tacnije neko integralno kolo ako sam ga dobro razumeo. Aparat mi se pokvario nakon pada. Oni koji se razumeju, neka mi kazu da li vradi dati 50 eura za opravku ili da skupljam kintu za novi? inace aparat me je odlicno sluzio dok mi nije pao o| i emotivno sam vezan za njega )o(
Sit Hungry Doesn't Believe

2

Utorak, 20. Juni 2006

Stedi pare za novi.
Ustedi vise i plati malo vise pa ce i posle pada aparat raditi besprekorno.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Srijeda, 21. Juni 2006

Nikako ne kupuj novi jer ces i taj pokvarit!!
Popravi ti taj i sledeci put dobro pazi.A bas je lijep aparat,mali,slike su super...ako neces ti da ga popravljas,prodaj ga meni pa cu ga ja popravit. :D
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

4

Srijeda, 21. Juni 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
inace aparat me je odlicno sluzio dok mi nije pao o| i emotivno sam vezan za njega )o(

nije ti ga dajo halalio .....

imas u metro da dodas jos 80 eura i kupis isti takav za 80-tak Eura ili 11111 dinara .... Preko cijelog izloga bila reklama kad sam prolazio slucajno sam video ... ili jos bolje resenje za tebe da u ETC System odes NA VRH CARSIJE imas slicnih tom aparatu na snizenje.....

a ako si za polovan raspolozen imam ovaj za prodaju Cenon +512Mb sto sam Extra kupio

bux_ludvig_np je dodao/la ovu sliku:
  • Cenon.jpg
Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

press

Učenik

(10)

Datum registracije: 13.08.2003

• Poruku poslati

5

Srijeda, 21. Juni 2006

Isplati se popraviti

Digitalac se isplati popraviti po toj cijeni , obzirom da imas solidan aparat, jer ni za 100 eura ne mozes uzeti nista da valja. AA ko ti garantuje i da se nov nece pokvariti?

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

6

Srijeda, 21. Juni 2006

Ma plati tu popravku nije skupo ziv mi ti.
Vredi a jos si kako kazes emotivno vezan za taj digitalac ;)
lycka till.

7

Četvrtak, 22. Juni 2006

Niko ne koze da garantuje da se nov nece pokvariti. Medjutim moj aparatic je preziveo pad o mermerni pod i "kupanje" u Eis Tea...
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Fahro

Zlatna sredina

(10)

• »Fahro« je muško

Datum registracije: 12.02.2005

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 22. Juni 2006

Kad smo vec kod toga, moj aparat je preziveo i fotografisanje pod vodom. :D

A inace mislim, AndUPrice, da bi mogao da popravis... Ko sto neko rece, nema za 50 ili 100 eur bolji.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 29. Juni 2006

Hvala svima koji su odgovorili na moje pitanje. Pomogli ste mi da donesem odluku i POPRAVIM aparat, koji sada besprekorno funkcionise (kao i prije pada) i vec je napravaio prve fotke nakon popravke. Hvala svima jos jednom :)
Sit Hungry Doesn't Believe

10

Četvrtak, 29. Juni 2006

Aviceno, ja koji sam zijancer odmah htedoh da kupis novi aparat. Bas mi je drago da je popravka uspela!

P.S. Nesto ne vidim nigde te slike. Sta cekas? :)

Social bookmarks