Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 24. August 2004

webcam

Evo malo gleda neke webcam, iznenadjujuce je kolko ih ima i da covek za par minuta moze obici svet, pa cak i do meseca otic. Ima ih stvarno finih, interesantno je videt razlicite ljude na razlicitim stranama u isto vreme.

Evo jedne adrese na koj se moze videti Paris i Ajfelova kula live. Inace svakih sat vremena u trajanju 10 minuta upale se male svetiljke i Ajfelova kula pocne da svitka, pa kom nije mucno nek ceka, lepo je za videt.

http://www.abcparislive.com/eiffel_tower_webcams.htm
malo za promenu

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 24. August 2004

Evo malo za promjenu od lijepog (Pariz) - sivilo koje vec dva dana traje u Kalgariju s temperaturama oko 10 (max 11 C) a poslije vrlo toplih dana...

Ovakvo sivo nebo se zaista rijetko vidja jer Calgary ima oko 333 suncana dana u godini (najvise u cijeloj Kanadi).

CALGARY LIVE

Zivili
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

3

Utorak, 24. August 2004

swisswebcam

Tu se moze i moj gradic videt'. Prakticna stvar.....

4

Utorak, 24. August 2004

@ tzv. hadalj : Vala divna ova Ajfelova kula ...

Danas pada kisa, inace nista novo za ovaj deo Nemacke :Hannover-Live
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 24. August 2004

vala sve je ovo lijepo, al sto reko ona pevac, najlepsi je na svijetuuuu mojjj rodni gradddd.

Steta sto nema webcam pazara, a ne znam sto, mogli bi ovi sto imaju internet cafee da ture jednu nedje, sto je to toliko complikovano. Pa bi je mogli i ode na forum zakacit, a ako bi trbalo mogli bi svi dat po koji euro pa da skupimo da se to napravi.
malo za promenu

6

Utorak, 24. August 2004

Potpuno se slazem sa postovanim bratom tzv.hadaljom. Drago mi je videti i Pariz i Ajfelovu kulu, i Calgary, i Zürich... al' bi mi najdraze bilo videt barem jedan mali delic moga grada...
Ideja o finansijskoj podrsci je isto okay.
Ostaje na ljudima dobre volje u NP da se jave i pomognu u realizaciji jedne ovakve zamisli.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

7

Utorak, 24. August 2004

Onda bih za vreme ramazana bar mog'o da gledam kako narod ceka u red za pitice... ;(

Ideja je apsolutno vredna muhabeta.
Ko zna?

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

8

Srijeda, 25. August 2004

Eto ja bih to uradio na svom sajtu, ali problem je kako sve to sredit....
ako neko moze da pomogne u realizaciji nek mi se javi
Cafe Sanjak, the only solution

Social bookmarks