Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

21

Četvrtak, 22. Februar 2007

Evo, ja sam ovo danas dobila, pa da vidite i vi zasto ljudi misle da su Amerikanci glupi:

http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=21629
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

22

Citirano

Evo, ja sam ovo danas dobila, pa da vidite i vi zasto ljudi misle da su Amerikanci glupi:

Da. Upravu si. Ima mnogo Amerikanaca koji slabo poznaju geografiju i istoriju. Amerikanci sami priznaju da imaju veliki problem u vezi skolske edukacije u uporedu s drugim zemljama.

Samo mislim da je predrasuda i malo naivno smatrati i etiketirati citav narod glupim, ignorantnim ili jadnim samo ako neki od njih ne poznaje dobro geografiju ili istoriju.

Poznajem Amerikance koji su glupi, ignorantni i pojma nemaju sta se djesava u svijetu. Medjutim, isto tako poznajem Amerikance koji su inteligentni, pametni, i znaju sta se djesava u svijetu.

Kao i svaki narod, Amerika ima svoju populaciju koji pojma nemaju sta se djesava po svijetu a jos manje poznaju geografiju i istoriju drugih zemalja.

Isto kao sto smatram da vecina Zapadnjaka imaju pogrijesnu percepciju o Islamu i muslimanima, isto tako smatram da vecina muslimana nemaju adekvatno znanje o razvoju i istoriji Zapada (posebno Amerike). Dakle, strelica ne ide jednosmjerno nego u oba smjera.

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

23

Mislim da mediji (Tv, novine, internet itd) sve ovo uvelicavaju i vise nego sto to stvarno jeste.
Nebi bilo zanimljivo kada bi oni sad prikazivali onog koji zna odgovre na ono sto oni pitaju

Isto tako kao kad prikazuju muslimanske zemlje, insan bi pomislio da svaki musliman dopravi svoju zenu bijuci je, a ne prikazuju one nase futove koji od nekih arsuza nesmiju da se cuju, koliko da zivi nisu.

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

• Poruku poslati

24

Slazem se sa vama. Nemam nista protiv onih koji nisu imali mogucnosti da pridobiju to svoje znanje, ali je zalostno to sto su spremni podrzavati stvar, o kojoj nemaju pojma o cemu se radi.
A ima dosta ljudi koji biju svoje zene, a da nisu muslimani. Evo bas sam danas u crnoj kronici citala kako je covek posle visegodinjseg maltretiranja usred vecere ubio svoju zenu. I to uopste nije usamljen primer. Toga ima svugde, pa i u EU i Americi, samo sto su te omlasti mocne pa reklamiraju bolju stranu zivota u tim zemljama, ali je ta reklama dosta puta daleko od istine.
Ovo je neki primer kao kad su kod nas ispitivali miss-ice razlicita pitanja, a one nisu znale cak ni u kojoj drzavi je grad gde ce otici na svetsko takmicenje. Kao lepota i pamet ne idu zajedno, ali se ispostavilo isto tako da jedna od njih ima IQ oko 150.
Medjutim, ako uzmem u obzir (iako ne pratim bas preterano politiku) da je za mene Bush glup, a na izborima ga je podrzalo vise od pola Amerike, mogla bi doci do zakljucka da su isti kao on. Osim onih sto su se pokajali (a takvih ima mnogo).

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 22. Mart 2007

Prozor u svijet americke arogancije. Irak.

http://www.youtube.com/watch?v=Yco1deXOzN8
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

26

Četvrtak, 05. April 2007

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

27

Četvrtak, 05. April 2007

Citirano

Orginalno od Administrator
Novi Pazar 2022

Zgodna Reklama :D

(o) (o) (o) (o) (o)
" Bilen alemlere rahmettir "

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

28

Četvrtak, 05. April 2007

Citirano

Orginalno od Administrator
Novi Pazar 2022

Neznam da li da se smejem ili ;(
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

29

Četvrtak, 05. April 2007

Evo nesto i za tebe Taki ;)

Speed
" Bilen alemlere rahmettir "

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

31

Četvrtak, 26. April 2007

[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

Samir_007

Početnik

(10)

• »Samir_007« je muško

Datum registracije: 08.10.2004

• Poruku poslati

33

Subota, 28. April 2007

hehe

Haj Sulja sto se zbunio,pa nezna ni sta prica kad mu Voja dodje :)

Nego majka mu stara recite mi kako da snimim ove neke zanimljive video stvarcice sa "youtube".Sve sam probao ali nikako da nadjem nacin da bilo sta downloadujem,pa ni Sulja??! ;(
Teraj burko o| cmook

Muhammed_Alim

Zlatna sredina

(10)

• »Muhammed_Alim« je muško

Datum registracije: 29.03.2004

• Poruku poslati

34

Subota, 12. Maj 2007

The Meeting With Allah

Global Peace and Unity Event - Yvone Ridley!

Ovo obavezno preporucujem da pogledate jer spominje ovdje i Bosnu i rat u Bosni i stanju muslimana u svijetu. Ko hoce vise da zna o tome ko je Yvone Ridley, neka vidi Engleska novinarka prihvata Islam posto je bila i zatocenistvu Talibana...
„Moguce“ upita „Nemoguce“: Gdje zivis? Rece: U snovima nesposobnih.

Muhammed_Alim

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

35

Nedjelja, 13. Maj 2007

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

• Poruku poslati

36

Nedjelja, 13. Maj 2007

Muhammed_Alim

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

37

Nedjelja, 13. Maj 2007

NELLI

Početnik

(10)

• »NELLI« je žensko

Datum registracije: 17.01.2006

• Poruku poslati

38

Ponedjeljak, 14. Maj 2007

http://www.youtube.com/watch?v=sR__gRs-tlQ

...vece ludace nisam videla :D :D
The best way to destroy an enemy is to make them your friend :]

Muhammed_Alim

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

39

Utorak, 15. Maj 2007

Bilo bi lijepo da pogledate ovo, 11 dijelova "cry form the grave - muslim genocide" na you tube, posto vidim da se nasi muslimani raduju kad im vlasi skinu pazarku do gole koze, proglase misicom, a oni jupi jupi, nasa pazarka misica srbije!!! o| o| o| Ili ovo sad sto je za ovu Mariju sto je pobedila na taj... skup... ne znam, ne nalazim dovoljno ruzne rijeci u mom rjecniku da izrazim ono sto mislim o tom skupu. Uglavnom, evo tih dijelova filma kojeg cak zapadnjaci, koji su objektivniji od svojih glaveshina, sastavise.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Evo jos i ovo Mladic

i ovo Evo jos par stvari o srebrenici:

http://youtube.com/watch?v=FGDnpK4-9lw&mode=related&search=

http://youtube.com/watch?search=&mode=related&v=GAlLi0TI-KM

http://youtube.com/watch?v=5hP70-FcVOs&mode=related&search=

http://youtube.com/watch?v=xsXVuTJqVJM&mode=related&search=

http://youtube.com/watch?v=J34rrhKbgys&mode=related&search=

A nas narod je 'merhametli' u skroz suprotnom smjeru. Merhametli je prema onome prema kome ne smije da je merhametli, a nije merhametli prema onome prema kome mora da je merhametli. Njima samo treba kazat: "Budi merhametli, narode moj, budi merhametli do sljedeceg KLANJA! "

A jadni muslimani prvi se utrkuju da se uvuku zapadu tamo gdje sunce ne grije, hehe. Vjerujes, ovi ljudi sto prime islam su dvesta puta veci muslimani od ovija nasih sto su rodjeni ko muslimani, i ne stide se toga sto jesu i sa ponosom kazu da su muslimani, dok se nasi stide. Pogledaj na kraju obracanja sto kaze Yvone Ridley o muslimanima ko su "more western then the westerners", hehe.

PS: Oko za oko, zub za zub, uho za uho. Mozemo oprostiti u svoje ime, ali odkud nam pravo da oprostimo u tudje? A onaj koji izbrise ovaj post pod izgovorom da se ne uklapa u temu, samo ce pokazat voje duple standarde, jer je pun forum postova koji se ne uklapaju u temu uopste, pa ih niko ne brise. Wallahu 'alimun bi-l-mufsidin.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

40

Utorak, 15. Maj 2007

baf

:D
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Social bookmarks