Niste prijavljeni

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

41

Srijeda, 09. Maj 2012

@Nihad-e interesuje me na koje to uspesne Bosnjake mislis, posto bas pokusavam da se setim, i padaju mi samo neka nebitna imena, na koje verujem ne mislis, pa me interesuje koji su to ljudi?

@ef apsolutno se slazem sa ovim sto si napisao, samo sam ja mislio da je narod za ovih 12 godina demokratije koliko toliko sazreo, a izgleda da sam se prevario, pa mi to javlja sumnju da cemo se za 10 godina nesto bitno promeniti, kad nismo za ovih 12? A opet ne verujem da cu ziveti jos 100 godina, pa da tako sacekam neka bolja vremena :) . Mislim da samo radikalne brze reforme, i u Srbiji i u Sandzaku mogu nesto da donesu, a ove trenutne, u kojima nisi siguran da li se kreces napred ili se uopste ne kreces, ni za 10 ni za 50 nista.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

42

Srijeda, 09. Maj 2012

Iako u medijskom mraku, SDA je i poslije ovih izbora pojedinacno najjaca bosnjacka stranka u Sandzaku. Ona drzi kljuc sa kojim se otvaraju buduci lokalni parlamenti. Vjerujem da ce proci jos mnogo godina da jedna slicna opcija stvori i odrzi tako jako i poslusno biracko tijelo kao sto ima gospodin Ugljanin. Tako umjerena kampanja, toliko slabo pojavljivanje u medijima i opet ostvaruje zavidan uspjeh, ja mislim da je ovo pozicija bolja i cak i od startne pozicije. Sto se tice smanjivanja tog birackog tijela razloga ima puno. Po meni najjaci razlog je postojanje 12 bosnjackih partija koje koegzistiraju na ovom prostoru. Vecina tih stranki su male, i one kao takve nanose veliku stetu bosnjacima i bosnjackom korpusu uopste. Lijep primjer je Djerlekova SNP koja je uradila sta je uradila. Pa imamo onda Mitka kokola, Muja Mukovica, DPS iz Prijepolja itd. Velike partije nam uzmu glasove i onda nas zaborave do sljedecih izbora. Svi nek otcijepe po malo, nama puno. Tako da nije cudno sto je prvi dobio na lokalu nesto vise od 14 000 glasova. Mada i ti se glasovi mogu osporiti. DS u toj koaliciji ima sigurno oko 2000 glasova, SZS i SA imaju barem 1000 ako ne i vise.To je skoro cetiri odbornika kod nas. SDA je sama izasla i osvojila 11500 u Pazaru, to nije za potcenjivanje uopste ako se uzmu sve okolnosti. Izborni rezultati pokazuju da su u niz cisto srpskih birackih mjesta SDP osvajao njihove glasove. U toj mjeri do sada se to nikada nije degadjalo. Na izborima 2008 godine su postojala dva bloka, i to je jedan od pokazatelja da se znatno vise glasova skoncentirsalo na obe strane.
Sto se tice postizbornih koalicija vidjecemo, mislim da je sve u igri. Muamer Zukorlic je dozvao pameti i spustio je loptu, sta ce biti vrijeme ce pokazati...
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Datum registracije: 12.12.2010

• Poruku poslati

43

Srijeda, 09. Maj 2012

- Muftija je dobio oko 55000 glasova od čega je 32500 u Sandžaku.
- Više od pola SDA glasača je glasalo za Muftiju predsjednika.
- SDA je najmanje napadata u medijima, Muftija najvise.U Tutinu Suljo ima Tutin TV
- Gledam Regionalnu i nemogu da vjerujem, reklamiraju Radikalnu stranku i sve druge ali BDZ ne.
Na vijesti samo kako je Rasim ovo uradio ili ono i opet po neki napad na Muftiju, napada na SDA nema.
Provociraju i psuju sa opstine a na RTV vijesti kako su muftijini htjeli da udju u opstinu.

Zato je dijaspora vecinom za Muftiju posto nema ko da im pere mozgove i nema inspekcije da maltretira narod.
Da se lista zvala BDZ Muamer Zukorlic a ne Emir Elfic bili bi prvi. Zato neka Suljo i Rasim paze sta rade jer ce ovako sigurno izgubiti vlast prije ili kasnije ako ne ispune sta Muftija trazi.

Suljo odrekni se srpske IZ (tvoj bivsi SDA glasac, ovo ti je bila greska znas i sam).
Rasime kazi tvom sefu Tadicu da ne ometa Univerzitet (kad tad ce ti studenti raditi protiv tebe i njega ako ne bude tako - 1690 dipl. studenata).
Allah dž. neće izmjeniti jedan narod, dok taj narod ne izmjeni sebe.

realno

Početnik

(10)

Datum registracije: 09.05.2012

• Poruku poslati

44

Srijeda, 09. Maj 2012

Glavni razlog loseg izbornog rezultata BDZ-a

Po mom dubokom ubjedjenju, glavni razlog relativno slabog izbornog rezultata BDZ-a lezi u cinjenici da su se malo uzbegenisali i bili su slobodno mozemo reci sigurni da ce osvojiti najveci broj glasova! Sa druge strane, onoliku halabuku, dzipove, onaj auto sa onim ozvucenjem carsija ne voli! Zaboravili su, oni koji nisu smjeli to da zaborave na Kur'anski ajet u kom Uzviseni Allah kaze:
«A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove, odgovaraju:''Mir vama''

Turiranje dzipovima, kolone vozila i jedna osetna nadmenost ljudi koji su bili u istim, ide u totalnu suprotnost napred citiranom ajetu!!

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

45

Srijeda, 09. Maj 2012

Po mom dubokom ubjedjenju, glavni razlog relativno slabog izbornog rezultata BDZ-a lezi u cinjenici da su se malo uzbegenisali i bili su slobodno mozemo reci sigurni da ce osvojiti najveci broj glasova! Sa druge strane, onoliku halabuku, dzipove, onaj auto sa onim ozvucenjem carsija ne voli! Zaboravili su, oni koji nisu smjeli to da zaborave na Kur'anski ajet u kom Uzviseni Allah kaze:
«A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove, odgovaraju:''Mir vama''

Turiranje dzipovima, kolone vozila i jedna osetna nadmenost ljudi koji su bili u istim, ide u totalnu suprotnost napred citiranom ajetu!!

Upravo tako. I ja sam svjedok ovoga o cemu si pisao.

Mozemo se baviti ciframa i matematikom do besvijesti, ali cunjenica je da je BDZ totalno porazena u svim gradovima Sandzaka i cinjenica je da je SDA kao pojedinacna partija osvojila najvise glasova u Sandzaku i ako se bavimo tom logikom I tom matematikom onda ni Zukorlic kao Muftija u odnosu na Zilkica kao samozvanog reisa nema vecinsku podrsku, samim tim sto je paraislamska zajednica produkt dogovora Sulejmana i Kostunice. Zato je bolje da na ovo stavimo tacku i posvetimo se onom kljucnom pitanju kojeg je autor foruma postavio: zasto?

Videli smo post od @realno. Ptuno se slazem sa njim. To je samo jedan u nizu od razloga zbog kojih je BDZ dozivela debakl. Takvih i slicnih primjera je na stotine. Ja cu vam navesti ovdje jos jedan, ali prije toga zelim da kazem sledece: pratim rad Muamera Zukorlica od 1993. Godine, od trenutka kada je dosao u Pazar, jos prije nego sto je postao predjednik Mesihata i Muftija. Neuzubillahi, mislio sam da je taj covjek, naravno u domenima ljudskosti, nepogresiv. Divio sam se svakom njegovom potezu, isao na sva njegova predavanja, na sve skupove koje je organizovao. Odazivao se i ucestvovao u svim akcijama oko izgradnje vecine gradjevinskih objekata i td. Ali, po mom dubokom ubedjenju a u tome nisam sam, od njegovog upoznavanja sa pokojnim Djindjicem i od njegove zenidbe sa drugom zenom to vise nije onaj isti covjek. Sta se to desilo sa njim? To je vec slucaj za analizu i ispitivanje u koji se ja ovom prilikom necu upustati. Dokaz ovih mojih rijeci je i njegova zavrsna konvencija na trgu. Pogledajmo jos jedanput njegov nastup i budimo realni u ocjeni. Da li ovo lici na Muftiju Muamera Zukorlica od prije 10.-tak godina. Jos je svoj termin koji je imao na RTS-u, umjesto da se on uzivo pojavi, poslao snimak te zavrsne konvencije. Nakon ovoga jedan od njegovih pristalica mi je rekao uoci izbora: brate mi gubimo 100%.

Juce sam se sreo sa covjekom koji mi je rekao da je u svom selu pridobio za BDZ i Muftiji 60 ljudi a da je on sam glaso protiv njega. Kada sam ga upitao zasto, kaze samo zbog onog govora onomad i zbog onoga „zeneeee“.

Nihade, potrefio si u srce problema. Zasto su ga svi ostavili? Zasto je ostao sam? Zasto njegov surak a ne neko drugi? I jos mnogo, mnogo zasto…

Posto sam najverovatnije obiljezen na ovom forumu kao muameromrzac zaklecu se Uzvisenim Allahom da sve sto napisem i objavim ne radim to iz mrznje prema tom covjeku, vec iz…. jednostavno protesta sto je mogao sve drugacije a nije, i to je za mene jedno veliko: ZASTO MUFTIJA?

Sad za sad toliko. Nadam se da je ovo bilo dovoljno civilizacijski. :)

Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

golubardzija

Zlatna sredina

(65)

• »golubardzija« je muško

Datum registracije: 28.07.2009

• Poruku poslati

46

Srijeda, 09. Maj 2012

BDZ je jedna od najmladjih Bosnjackih partija koja je izasla na izbore i kao takva ne moze da dozivi ni fijasko ni katastrofu.Druga je prica sta je ko ocekivao od BDZ-a.Poredjivanje sa izborima za BNV isto ne moze pomoci statistici jer na izborima za BNV nisu glasali Srbi koji su SDP-u donijeli 4 odbornika na lokalnim izborima.Cinjenica je da i SDP i SDA imaju manje glasova nego na lokalnim izborima 2008.Cinjenica je da je BDZ u zadnjim danima kampanje napravio par sitnih gresaka koje su doprinjele padu popularnosti.Uglavnom statistiku na ovim izborima moze da okrece u svoju korist kako ko hoce bitno je da smo prosli bez zrtava i daj Boze da dozivimo investiciju i otvaranje radnih mjesta u Sandzaku.
Uvijek govorite istinu jer samo istinu mozete ponoviti dvaput.

Datum registracije: 12.12.2010

• Poruku poslati

47

Srijeda, 09. Maj 2012

Mozemo se baviti ciframa i matematikom do besvijesti, ali cunjenica je da je BDZ totalno porazena u svim gradovima Sandzaka i cinjenica je da je SDA kao pojedinacna partija osvojila najvise glasova u Sandzaku
Mozda je osvojila to sto kazes al zato sto vecina naroda nezna za ovo (gledaj video dole),
nemaju internet i samo gledaju Regionalnu i TV Tutin.
(vidis i sam da je vecina sto ima internet za Muftiju i BDZ - gledaj komentare na sandzaklive, sandzakpress - Emir morao da blokira komentare na sandzaknjuz zato)

Kod mene je bilo suprotno uvjek sam bio za SDA i isao po skupovima Sulja do 2007 kao i vecina naseg naroda.
Na pocetak sam mislio da hoce samo Muamera da smijene posto nema podrsku imama (imam rodjaka Imama koji je za Zilkica).
Poceo je preokret kad sam poceo da se bolje informisem i kad sam cuo kakav je Muftija govornik (do 2007 godine nikad ga nisam cuo da prica).

Pokazujem ovaj video dole rodjacima koji su jos uvek za Sulja, oni nemogu da vjeruju da je to rekao.
Sta ce mapa drzave Srbije sa Kosovom u oznakama IZ? To nije mjesanje u vjeru? To nema u nijednu IZ!
Muamer je imao pravo sta je pricao odma sam skontao.
I cudio sam se kako moji rodjaci imami sto su sa Zilkicom dodjose onako brzo do para (nove kuce imanja auta a kriza).

BDZ je napravio gresku sto ovo nisu vise reklamirali:

Allah dž. neće izmjeniti jedan narod, dok taj narod ne izmjeni sebe.

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »humanrights« (09. Maj 2012, 10:47)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

48

Srijeda, 09. Maj 2012

Stvarno se cudim nekad i zapitam se dal si ti onaj ed koji se redovno Allahu dz.s. klanja i koji uci Kur'an Uzviseni? Hoces da kazes da je Rasim u pravu sto je onako nazvo muftiju jer ima vecinu glasova?

Nije poenta u tome da li je ispravno ili nije ono sto je g.Ljajic rekao. To je bar jasno. Poenta je u tome ko ga je, zasto ga je i kako ga je doveo u situaciju da to kaze. Mi pamtimo i bolje dane u odnosima ove dvojice, ovako nesto je samo prije godinu-dvije bilo nemoguce. Sta se desilo u medjuvremenu?

Kao jedan od razloga neuspeha BDZ-a kaze se u jednom prilogu iznad, da je predsednik totalno nepoznat siroj javnosti. Sta je dakle razlog da se niti jedan poznatiji sandzaklija nije mogao naci da preuzme kormilo BDZ-a?

@ef, uz duzno postovanje prema tvojim komentarima koji su konstruktivni moram da primjetim da je ovo pitanje dosta naivno. Kakav crni poznati Sandzaklija, kao da je neko trazio poznatog i vidjenog Sandzakliju. Trazio se i nasao neko ko ce formalno da stane na celo i ko nece da odbije poslusnost. Momku koji je stao na celo BDZ-a svaka cast, cujem da je fin insan, ali on je samo formalno stao na celo te partije i nije ni sanjao da ce osnivati BDZ. Hajde da se ne zafrkavamo. BDZ je muftijina partija, njegova ideja i njegova realizacija. On je istinski predsjednik i cak vise od toga. On je i predsjednik i sekretar i odbor i sve. Gospodin Elfic radi samo ono sto mu se kaze da uradi. Narod je to procitao i u skladu sa tim i reagovao.

Citirano

Sve u svemu, mislim da je demokratija u Srbiji, a posebno kod nas jako slabo razvijena. Svest birača je takođe na jako niskom nivou, ali očigledno je da je to proces. Ne možemo da očekujemo neke velike rezulatate za nekoliko godina, možda čak ni za 10 godina. Trebaće nam još puno vremena da dođemo do nekog pristojnog nivoa.

Ovo me takodje iznenadjuje. Otkuda ocjena da je demokratija slabo razvijena i da je svijest biraca na niskom nivou? Pa ovo su do sada bili najbolji izbori u Sandzaku. Ni jedan incident, ni jedna ozbiljnija primjedba na regularnost. Solidan odziv biraca. Sta se ocekuje vise? Mozda nam se rezultati izbora ne svidjaju. Ali to je druga stvar. Kome god se rezultati ne svidjaju neka radi na tome da se promijene. Kada kazem neka radi mislim da stvarno radi nesto korisno, neka razgovara, pise, objavljuje, posjecuje, organizuje, neka svojim primjerom pokaze kakav bi grad volio a ne da mu se taj "rad" svede na pljuvanje drugih. Za mene su rezultati odlicni. Sa jedne strane hodze su kaznjene i narod im je jasno rekao da zeli da ih vrati u dzamije, gdje im je i mjesto. Sa druge strane, narod je primorao SDA i SDP da zajedno formiraju vlast. Ja nisam ljubitelj tzv. velikih koalicija. Draze bi mi bilo da je jedna od ove dvije partije prevagnula ali mozda ni ovo nije lose. Neka zajedno preuzmu odgovornost u vodjenju grada. Ako nista drugo medjusobne tenzije ce nestati i moci cemo da se skoncentrisemo na bitna pitanja kao sto su standard, ekonomija, radna mjesta, zivotna sredina, kultura ... Eno, gledao sam onomad onaj predizborni Istinomer, svidjelo mi se. Predstavnici partija kratko odgovaraju na pitanja moderatora, u publici uglavnom omladina, pitaju, razgovaraju ... milina. Sto bi rekao jedan politicar iz Sjenice dubokim glasom: U cemu je problem? :)
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

49

Srijeda, 09. Maj 2012

ed-e, ukoliko budeš malo bolje pogledao šta sam napisao videćeš da ono što si citirao nije moje, već Nihadovo pitanje, a da sam ja dao odgovor na njega :)

Što se tiče nivo demokratije i svesti birača, izgleda da imamo različite poglede na to. Ukoliko ti smatraš da je to što nije bilo mrtvih u predizbornoj kampanji, što su izbori bili regularni, što je odziv birača bio solidan dokaz visoke svesti birača i visok stepen demokratije onda si u pravu. Međutim, ja to ne vidim tako. Da bio uopšte govorili o bilo kakvoj demokratiji ovakve stvari se podrazumevaju.

To što su se u predhodnim kampanjama bilo incidentata, osakaćenih i ranjenih ne znači nedemokratičnost, već varvarizam, divljaštvo i ogoljena borba za vlast u kojoj se ne biraju sredstva i oružje. Sada, kada toga nema, mi smo iz stanja varvarizma prešli u stanje slabo razvijene demokratije. Pa nisam siguran da smo se i na toj poziciji ustalili. Pri ovome ne govorim o rezultatima izbora, jer oni nemaju veze sa nivoom svesti birača ili stepenu razvoja demokratije. To je raspoloženje naroda. Ja govorim o nečemu drugom.

Neko već pomenu da je uspeh jedne stranke u stvaranju "poslušnog" biračkog tela, a ovo je po meni dokaz o niskom stanju svesti birača, jer se ovo stvarno i dešava. Pri tome uopšte ne ulazim u to koja stranka ima manje ili više "poslušno" biračko telo, jer je to totalno nebitno - ovca je ovca, bez obzira na to ko je čoban. Dalje, da li iko od nas zna koji su program stranke kandidovale? Da li znamo koje su odgovore svake od stranaka pripremile za goruća pitanja? Ko su kandidati? Kakve su bile kampanje? Kako su se ponašali mediji? Koliko ima ljudi koji već sad znaju za koga će da glasaju na sledećim izborima, a koliko je onih koji će to da odluče tek kada ti izbori dođu? Koliko ima ljudi koji su spremni da glasaju na lokalu za jednu, na parlamentranim izborima za drugu, a za predsednika za treću opciju? A koliko je onih koji će da prihvate sve što im neka partija servira, bez obzira na to što su oni možda "jaki" na lokalu, a loši na republičkom nivou ili obrnuto? Koliko se rođaka, prijatelja posvađalo zbog politike i više ne govore? Na kakvom nivou je politička rasprava među ljudima?

Odgovori samom sebi na ova pitanja, pa se onda zapitaj gde smo.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Ovaj post je već 2 puta uređen, zadnji put od »@ef« (09. Maj 2012, 14:23)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

50

Srijeda, 09. Maj 2012

ed-e, ukoliko budeš malo bolje pogledao šta sam napisao videćeš da ono što si citirao nije moje, već Nihadovo pitanje, a da sam ja dao odgovor na njega :)

O, izvinjavam se, promaklo mi.

Citirano

Neko već pomenu da je uspeh jedne stranke u stvaranju "poslušnog" biračkog tela, a ovo je po meni dokaz o niskom stanju svesti birača, jer se ovo stvarno i dešava. Pri tome uopšte ne ulazim u to koja stranka ima manje ili više "poslušno" biračko telo, jer je to totalno nebitno - ovca je ovca, bez obzira na to ko je čoban. Dalje, da li iko od nas zna koji su program stranke kandidovale? Da li znamo koje su odgovore svake od stranaka pripremile za goruća pitanja? Ko su kandidati? Kakve su bile kampanje? Kako su se ponašali mediji? Koliko ima ljudi koji već sad znaju za koga će da glasaju na sledećim izborima, a koliko je onih koji će to da odluče tek kada ti izbori dođu? Koliko ima ljudi koji su spremni da glasaju na lokalu za jednu, na parlamentranim izborima za drugu, a za predsednika za treću opciju? A koliko je onih koji će da prihvate sve što im neka partija servira, bez obzira na to što su oni možda "jaki" na lokalu, a loši na republičkom nivou ili obrnuto?

Odgovori samom sebi na ova pitanja, pa se onda zapitaj gde smo.

E. sad se bolje razumijemo. Mada ti je kriterij ostar jer sumnjam i u najrazvijenijim demokratijama da narod razmislja na ovaj nacin, ipak se slazem sa tobom i ovakvom stanju naroda bi trebalo teziti. Problem je sto onaj ko kod nas oblikuje svijest istovremeno ucestvuje i na parlamentarnim izborima te i nije posebno motivisan za ovaj posao, nalazi se u sukobu interesa :D
A oblikovanje svijesti bi zapravo trebao biti posao intelektualaca, pisaca, novinara, kulturnih radnika, vjerskih zajednica ... a ne politickih partija.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »ed« (09. Maj 2012, 14:32)

na-braniku-grada

Zlatna sredina

(-24)

• »na-braniku-grada« je muško

Datum registracije: 25.08.2008

• Poruku poslati

51

Srijeda, 09. Maj 2012

Neko već pomenu da je uspeh jedne stranke u stvaranju "poslušnog" biračkog tela, a ovo je po meni dokaz o niskom stanju svesti birača, jer se ovo stvarno i dešava. Pri tome uopšte ne ulazim u to koja stranka ima manje ili više "poslušno" biračko telo, jer je to totalno nebitno - ovca je ovca, bez obzira na to ko je čoban. Dalje, da li iko od nas zna koji su program stranke kandidovale? Da li znamo koje su odgovore svake od stranaka pripremile za goruća pitanja? Ko su kandidati? Kakve su bile kampanje? Kako su se ponašali mediji?
Ti odlicno znas u kojem kontekstu sam mislio "poslusno biracko tijelo". Mislio sam na ljude kojim je takodjer tesko ali ih nikada nece preokrenuti: pare, zejtin i brasno. Na ljude koji imaju karakter i cast. Koji dosljedno slijede i vole svojeg vodju. Ne radi se ovdje o nikakvom slijepom slijedjenju, vec o principijelnom slijedjenju. O slijedjenju politike kontinuiteta. Prije bi trebali da se zapitate sta je sa svijescu onih koji svoje glasove dadose Cedomiru Jovanovicu? Sta sa svijescu onih koji unovcavaju svoje glasove? Hvala Bogu sto nas ima svakakvih. Neko glasa za super ligu, a neko glasa za program i ideologiju. Ja sam npr. glasao za ljude za koje vjerujem da najbolje rezultate mogu napraviti.
Mnogi bi ovih dana da pricaju o zaostalosti i svijescu, a nikad nista prstom nisu pomerili da isprave ista. Ti takvi obicno idu linijom manjeg otpora i sa strane stoje i samo pricaju, ali bezuspjesno, nema hajira. Ako mene neko pita za misljenje ja cu reci svima da treba da glasaju za program i ljude koji nam se nude, a ne za pojedince. Svidjalo se to nekom ili ne, ta vremena su iza nas, okolnosti su se promijenile.
Pazar je dio zivota mog on ce biti sampion!

Ovaj post je već 3 puta uređen, zadnji put od »na-braniku-grada« (09. Maj 2012, 20:11)

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško
  • »Nihad« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

52

Četvrtak, 10. Maj 2012

Hvala svima na ucescu u ovoj temi u kojoj je napisano nekoliko vrlo kvalitetnih priloga i u kojoj su po meni dati odgovori na nekoliko vaznih i interesantnih pitanja. Buduci da su izbori prosli, svaka dalja diskusija pod ovim naslovom teme nema mnogo smisla.
Tema zatvorena.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Slične teme

Korišteni tagovi

anketa, izbori

Social bookmarks