Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

natalija

Početnik

(10)

• »natalija« je žensko

Datum registracije: 05.05.2008

• Poruku poslati

61

Ponedjeljak, 23. Juni 2008

Prosto ne mogu vjerovati....

E ljudi
ne mogu da vjerujem da se utakmica Turska - Hrvatska svela na dnevno političku tezu...Čemu ljudi toliko dižete tenzije...što time želite postići...Za cijelu Tursku ono je bilo takmičenje domicilne reprezntacije sa reprezentacijom druge zemlje, protivničke u fudbalu i samo u fudbalu...a za nas....pvod za okršaj...Uostalom....kad se toliko Hrvatska ne voli...što se svi povlače po Hrvatskom primorju...zašto se ne ide na tursko primorje...I zašto ne odlazimo raditi sezonske poslove u Tursku...kad nam je već Hrvtaska neprijatljeska...to bože...Eto kako je narod jadan...zatvorenog uma...Bože...prosvijeli ove široke narodne mase....uzrazumi ih...S druge strane od sada navijam za Rusiju....I turci su mi dragi, nije da nisu....ali Rusi što igraju...brate....ono niko onako ne igra...
ajde sad idem
Pozdrav svim forumašima...

sve prave su ljubavi tužne

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

62

Citirano

Orginalno od natalija
Eto kako je narod jadan...zatvorenog uma...Bože...prosvijeli ove široke narodne mase....uzrazumi ih...S druge strane od sada navijam za Rusiju....

Gle ko nam to kaze :)) :)) :))

Only....
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • 32.jpg
" Bilen alemlere rahmettir "

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

63

Nato sto se tice mora i poslova mogu ti reci da je cijeli beograd ili u antaliji ili u marmarisu to je ako znas tursko primorije sto se tice poslova opet cijela je srbija u Istanbulu ili kupuju repromaterijale ili nesto za prodaju.

Sto se tice sezonskih poslova imate problema sto ne znate strane jezike pa ne mozete naci posao ovdje jer je lepeza turista velika i leti na ulicama marmarisa mozete cuti 7-8 stranih jezika narod dolazi i uziva.

ali nemoj se ljutiti mislim da bi trebalo da ostavis taj tvoj jugoslovenski duh jer ga vise niko ne gaji umro tito umro i duh.

Nego gledaj od koga hleba jedes.

Vise fajde imate od turske nego od hrvata.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

sanelah

Učenik

(10)

• »sanelah« je žensko

Datum registracije: 29.04.2008

• Poruku poslati

64

EURO 2008TURKIYEvsCroatie
www.youtube.com/TURKIYEMAMILLITAKIMI
Anil-Simsek@hotmail.com
Sampiyon Turkiye
samo pregledajte sve ce Vam biti jasno!
TURSKA NAPRED!!!!!!!! (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)
vozdrica ;)

natalija

Početnik

(10)

• »natalija« je žensko

• Poruku poslati

65

za razliku od vas

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od natalija
Eto kako je narod jadan...zatvorenog uma...Bože...prosvijeli ove široke narodne mase....uzrazumi ih...S druge strane od sada navijam za Rusiju....

Gle ko nam to kaze :)) :)) :))

Only....

Kolega za razliku od vas ja sam uzoran član akademske zajednice u BiH. Nešto što vi nikada nećet biti....i s druge strane vjerujte da sam za Tursku vezana više nego vi...ljubav je čudo...samo što sam racionalna...
a da je tako znaju pojedini moji drugovi sa foruma...
S druge strane, hljeb koji ja jedem rezultat je mahom rada u BiH...rada svih poreskih obveznika...Kako su carine na uvoz ukinute to mi onda preostaje samo dodatna vrijednost proizvedena u BiH kao izvor prihoda...ipak veći dio stanovništva u BiH ljetuje u Hrvatskoj kao što veći dio njih radi na crno u toj istoj Hrvatskoj...č
čuj ne znamo jezik....kako očekujemo od fizičkog radnika da zna jezike...posebce turski...inače komplikovan za izgovor....

Naša trgovinska bilansa sa Turskom uzgred budi rečeno je manjeg obima od one sa Hrvatskom....može bit i zbog postojanja neformalnog sektora...ali sad je tako kako je...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

66

Citirano

Orginalno od natalija
Kolega za razliku od vas ja sam uzoran član akademske zajednice u BiH. Nešto što vi nikada nećet biti....

Mozda, ali pametniji popusta :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

Datum registracije: 22.04.2008

• Poruku poslati

67

Za pet i pola od veceras, a moze i Turska... :)) :)) :)) :)) :))
Svaka moć u svijetu počinje kao moralna čvrstina.
Svaki poraz počinje kao moralno zakazivanje.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

68

Utorak, 24. Juni 2008

Nato sta da ti kazem.

Eto ja sam kao prvi ovdje na forumu nepismen i neobrazovan i jedva ti imam dva razreda i velki odmor.

Eh sta da kazem zavidim ti na tome sto si uzoran clan BiH akademske strukture ja to izgleda nikada necu biti.

Sto se tice poslovnih aranzmana izmedju Turske i Bosne to ovdje ncu pisati jer nam je tema navijanje a ne ekonomija.

A sto se tice tezine turskog govora samo treba malo truda moze se savladati.

ALI IPAK NA KRAJU

JEDAN BAJRAK JEDNA BOJA JEDAN HILAL(POLUMESEC)

SAMO ZA NASE...

sinoc sam gledo jednu emisiju na hrvatskoj televiziji otvoreno i tema je bila poraz od Turske.

Na zalost oni smatraju da su bili bolji od turaka cak u jednom trenutku je jedan novinar izjavio da je bolje bilo da su od drugih izgubili samo ne od Turaka.

Ali sta da kazemo.

TÜRKIYE ILERI SONUNA KADAR

natalija

Početnik

(10)

• »natalija« je žensko

• Poruku poslati

69

Utorak, 24. Juni 2008

e moj juskos...

Citirano

Orginalno od juskos
Nato sta da ti kazem.

Eto ja sam kao prvi ovdje na forumu nepismen i neobrazovan i jedva ti imam dva razreda i velki odmor.

Eh sta da kazem zavidim ti na tome sto si uzoran clan BiH akademske strukture ja to izgleda nikada necu biti.

Sto se tice poslovnih aranzmana izmedju Turske i Bosne to ovdje ncu pisati jer nam je tema navijanje a ne ekonomija.

A sto se tice tezine turskog govora samo treba malo truda moze se savladati.

ALI IPAK NA KRAJU

JEDAN BAJRAK JEDNA BOJA JEDAN HILAL(POLUMESEC)

SAMO ZA NASE...

sinoc sam gledo jednu emisiju na hrvatskoj televiziji otvoreno i tema je bila poraz od Turske.

Na zalost oni smatraju da su bili bolji od turaka cak u jednom trenutku je jedan novinar izjavio da je bolje bilo da su od drugih izgubili samo ne od Turaka.

Ali sta da kazemo.

TÜRKIYE ILERI SONUNA KADAR

Zašto se ti drug osjećaš prozvanim...ta nisam ti ništa rekla... a najmanje na tvoje obrazovanje....joj...što ću s vama...Svi svjetksi medijji su objavili da je Hrvatska bolja reperezentacija od Turske..te da je puka sreća što su Turci pobjedili...ali sreća je opet bitan faktor uspjeha...s druge strane lopta je okrugla zar ne...i nije sada u opšte važno da li je jedni ili drugi bili bolji, važno je da se prvenstvo nastavlja...da Turci igraju sa Njemcima...eto brate...i kad kažem da sam član akademske zajednice....studiram...pa sam samim tim akademski građanin zar ne...
ajde budi pozdravljen...
čuvaj se....

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

70

Utorak, 24. Juni 2008

U tvojem gore navedenom postu ste se izrazili sa kolega znaci svi ljudi koji su muskarci na ovom forumu i ucestvuju u ovom dijalogu mogu sebe pronaci u tvom komentaru da si bila malo preciznija pa navela ime onda verovatno ne bih ni ja odreagovao na tvoj post nego bih to prepustio coveku kome si se obratila.

Drago mi je da studiras samo nam jos reci sta i dokle si sa studijama pa da znamo kako da te oslovljavamo.

Nato stalno nestyo kukas na nas ne znam sta ti je i zasto kukas pusti brigu na veselje i sve svetske novine koje su rekle da su hrvati bolji od turaka.

Da su bili bolji utakmicu bi rijesili normalnih 90 minuta i ne bi cekali zadnje minute a turci su lavovski odigrali i dali golove i prosli su krug takmicenja.

Ma znam ja da nikom tamo nije drago zbog uspeha turaka ali kao sto ti rece lopta je okurgla i valja se boriti do zadnjeg sudijinog zvizduka.

natalija

Početnik

(10)

• »natalija« je žensko

• Poruku poslati

71

Utorak, 24. Juni 2008

e sad

Citirano

Orginalno od juskos
U tvojem gore navedenom postu ste se izrazili sa kolega znaci svi ljudi koji su muskarci na ovom forumu i ucestvuju u ovom dijalogu mogu sebe pronaci u tvom komentaru da si bila malo preciznija pa navela ime onda verovatno ne bih ni ja odreagovao na tvoj post nego bih to prepustio coveku kome si se obratila.

Drago mi je da studiras samo nam jos reci sta i dokle si sa studijama pa da znamo kako da te oslovljavamo.

Nato stalno nestyo kukas na nas ne znam sta ti je i zasto kukas pusti brigu na veselje i sve svetske novine koje su rekle da su hrvati bolji od turaka.

Da su bili bolji utakmicu bi rijesili normalnih 90 minuta i ne bi cekali zadnje minute a turci su lavovski odigrali i dali golove i prosli su krug takmicenja.

Ma znam ja da nikom tamo nije drago zbog uspeha turaka ali kao sto ti rece lopta je okurgla i valja se boriti do zadnjeg sudijinog zvizduka.

Volim ja Tursku brate...i jednog Gokerria...njega najviše...eto...

Bosnjaaak

Zlatna sredina

(10)

• »Bosnjaaak« je muško

Datum registracije: 17.05.2008

• Poruku poslati

72

Utorak, 24. Juni 2008

Za momke koji ne priznaje poraz do kraja utakmice.
Turskuipak ima tu i nasih potomaka.
[SIZE=3]Samo naukom mozemo doc do istine...[/SIZE]

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

• Poruku poslati

73

Utorak, 24. Juni 2008

Za TURSKU naravno,

jedva cekam da vidim kako ce sutra odigrati,posto su nacisto desetkovani,zbog povreda i kartona.

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

74

Srijeda, 25. Juni 2008

E jos veceras da dobro odigraju mada imaju male sanse za prolazak dalje ali im je motivacija na vrhuncu.

Nikad bolje nije bila motivirana reprezentacija u jednom intervju sam cuo kako golman turske reprezentacije kaze da oni ne predstavljaju samo tursku kao naciju vec i sve muslimane koji zive na evropskom kontinentu.

To mi se jako svidelo jer su svesni da su uz njih svi oni koji su potomci osmanlija.

KAO I UVIJEK:

JEDNA ZASTAVA JEDNA BOJA JEDAN POLUMESEC

SAMO ZA NASE.

RoyDin

Učenik

(10)

• »RoyDin« je muško

• Poruku poslati

75

Srijeda, 25. Juni 2008

TURSKA (o) (o) (o) TURSKA (o) (o) (o) TURSKA (o) (o) (o) TURSKA (o) (o) (o) TURSKA (o) (o) (o)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

76

Srijeda, 25. Juni 2008

Neeeeemaćka, Neeeeeeemaćka, Neeeeeeemaćka :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

77

Srijeda, 25. Juni 2008

Ambijent u Njemackoj uoci utakmice :)

ed je dodao/la ovu sliku:
  • fehler.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

78

Srijeda, 25. Juni 2008

@ed

u koji geto si ovo sliko ? :D

Ja se nadam da ce turska danas debelo da izgubi, onako radi fudbala ... a nekako bi opet voleo da udju u finale ... ma neznam ni sam X(

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

79

Srijeda, 25. Juni 2008

Poslao mi prijatelj, izgleda da mu je iz komsiluka. Ja zivim u schwarz-rot-gold okruzenju iz kojeg sam specijalno za ovu priliku odselio. Da se mogu rahat radovat :D
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Zulfikar

Zlatna sredina

(10)

• »Zulfikar« je muško

Datum registracije: 06.02.2008

• Poruku poslati

80

Srijeda, 25. Juni 2008

Prvo ovaj video

http://www.youtube.com/watch?v=7y8AOoRFE0E ,

pa zatim

http://www.youtube.com/watch?v=NIdMLctCP34

Turska je pobjednik bez obzira na nocasnji rezultat :)

i jos nesto:

http://www.youtube.com/watch?v=dv7FxHUpMOo

La fata illa Ali, la saif illa Zülfiqâr

"...Za ljubav ne treba pitati..."

Social bookmarks