Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

21

Petak, 23. April 2004

Moje novo auto :D
Saab 95 Vector,2003,185 ks
Slike postignute brzine slede uskoro,AkoBogda.
Elvinov babo je dodao/la ovu sliku:
  • Saab 95 Sport kombi(Vector).JPG
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

22

Petak, 23. April 2004

Moja maksimalna brzina moze da se vidi na avataru :D

Nazalost, max brzina mi je limitirana na 155 mph (250 kmh), tako da bi to bilo to za sada. Bilo bi vise ako bih skinuo elektronski limiter - mislim oko 175 mph. 8o

Evo malo slicica mog ljubimca:

http://uk.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gimn…/album?.dir=/M3
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

23

Petak, 23. April 2004

Postovanje za M - trojku, mislim da je ovo auto snova svakog ljubitelja brzih automobila (o)

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

24

Petak, 23. April 2004

Postovanje i od mene za M3-cu,ali moje auto snova je ipak M5-tica,ali ova ko na mom avataru i na slici :D
Ni manje ni vise ;)
  • bmw m5!!!.JPG

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

• Poruku poslati

25

Petak, 23. April 2004

(o) aplauz za novu M5-cu.

Inace, M inzinjeri ce imati dosta muka da nadmase zahuktalu konkurenciju - novi RS6 i narocito E55 AMG sa svojih 492 konjica su postavili lestvicu visoko. Najavljuje se V10 motor sa najmanje 550 HP 8o - najveci problem ce biti da ne poleti.

Sa dizajn strane, ne znam kako je u Evropi, ali americki zaljubljenici u "bimmer"-a su jednoglasno popljuvali novu seriju 7 X( , dok serija 5, iako i dalje ima dosta gundjanja i spominjanja familije g-dina Bangle-a, ipak nije toliko radikalna i polako se oko navikava na nove linije.

Kad je M3 u pitanju, rumor kaze da ce dobiti V8 motor u novoj verziji koja treba da se pojavi oko 2006/7 - na moju veliku zalost, prosto obozavam zvuk sest cilindara u liniji. Takodje, verovatno ce se pojaviti i M4 - verzija M3 sa cetvoro vrata.

I za kraj - za g-dina fingersborkena - neki dan sam video maybacha uzivo. Nemam pojma da li je bio onaj model 57 ili 62 (sto ukazuje na 5.7 i 6.2 metara, je li), ali desilo se pomracenje sunca kad je prosao pored mene. To nije automobil, to je hotel.

Eto, kad krenem da pricam o automobilima, ne znam da stanem ;)
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

• Poruku poslati

26

Petak, 23. April 2004

Citirano

Orginalno od Chonbey
I za kraj - za g-dina fingersborkena - neki dan sam video maybacha uzivo. Nemam pojma da li je bio onaj model 57 ili 62 (sto ukazuje na 5.7 i 6.2 metara, je li), ali desilo se pomracenje sunca kad je prosao pored mene. To nije automobil, to je hotel.

Na prethodnom internacionalnom sajmu automobila u Frankfurtu (IAA) sam imao prilike i sam da, bas ono na miru, razgledam Maybach-a. Automobil sa najjacim motorom serijske proizvodnje V12, 5.5l, 543 KS. Inace kao sto Chonbey rece iznutra to vise nije auto vec jedan ceo luksuzni apartman :)
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

27

Utorak, 06. Juli 2004

3-ceg ovog meseca posle nekoliko godina zabrane(ca 3-4 godine)odrzao "Raceway" u Tullinge(Stockholm)Licno sam bio tamo i na moju srecu se nisam pokajao :D
To je ustvari takmicenje sportskih automobila koji na odredjenoj duzini puta (ca 400 m,za ovo nisam siguran al odprilike :D )treba da postignu sto bolje vreme tj. postignu vece ubrzanje.Takmice se po dva auta istovremeno,mada ne igra ulogu ko krene prvi jer meri se brzina svakom autu posebno.Posto nemogu da postujem puno slika odjednom(a imam ih dosta)evo slike pobednickog auta koji je postigao vreme od 9,63 sek.i razvio brzinu od 257 km/h za tih 9,63sek.
BMW M3 e30,ca 1000 ks :D
A pored ovog silnog takmicenja brzine,bilo je i takmicenje u styling-u automobila.
Sta da vam kazem to mora da se poseti i vidi da bi mogao covek da shvati tu lepotu i draz i...
E ja se previse uziveo...Allahimanet :D
  • Tullinge 2004 bmw m3.JPG

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

• Poruku poslati

28

Utorak, 06. Juli 2004

Elvinov babo,

Svaka cast za sliku (o)

Pretpostavljam da je u pitanju drag racing (nisam siguran da ima izraz na nasem jeziku) - vrlo je popularan u Americi. U pitanju je trka na 1/4 milje, sto je za koji metar vise od 400 metara. Kakva sve cudovista sklope za to, to treba da se vidi. Sledeceg vikenda ima neki skup na stazi blizu mene, pa ako odem bice slicica.

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

29

Utorak, 06. Juli 2004

Chonbey tacno je to se zove drag racing bas zbog toga nisam znao kako da ga nazovem na nasem jeziku :D A posto evo sad mogu da postujem jos jedan post evo jos jedne slike :D
  • Tullinge 2004 nisan z300.JPG

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

30

Petak, 09. Juli 2004

Evo jos jednog ayta sa takmicenja u drag racing-u!!

BMW Z3 cupe´,a vreme koje je postigao je nesto malo ispod 11 sek.
  • BMW z3.JPG

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

31

Subota, 10. Juli 2004

Zaista ne bih da vam kvarim ovu idilu o brzini, ali samo da vas upitam da li ste ikada ceo put vozili brzinom od 40 km/h? Meni se to desilo sinoc, na deonici Tutin - Novi Pazar. Bila je mesecina, u kolima tiha muzika. Probajte, ja sam probao i mnogo je dobro. A i bezbednije je brate! ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

32

Nedjelja, 18. Juli 2004

Citirano

Originalno od And_u_price
Zaista ne bih da vam kvarim ovu idilu o brzini, ali samo da vas upitam da li ste ikada ceo put vozili brzinom od 40 km/h? Meni se to desilo sinoc, na deonici Tutin - Novi Pazar. Bila je mesecina, u kolima tiha muzika. Probajte, ja sam probao i mnogo je dobro. A i bezbednije je brate!

Bezbednije,kako za koga.Ja naprimer ako moram da vozim ovom brzinom koju si ti pomenuo,ja se toliko unervozim :D da nemam zivaca ni volje da vozim dalje. :D .
A evo i jedne slike koja pokazuje da nisam samo ja ljubitelj ove vrste hajde da kazemo sporta :D
  • Tullinge 2004 Drag Racing.JPG

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

33

Četvrtak, 30. Septembar 2004

Moj brat od amidze ima najnovi BMW (petica mislim da je :D ) Vozila sam se jednom sa njim do grada dovoljno dugacko za mene da dobijem slog od brzine. DZIKOS HOCE DA SE DOKAZE I JA GA JOS I NATERA! :D

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

34

Petak, 11. Novembar 2005

Za sve ljubitelje brze voznje jedan savjet.....polako-cilj nece pobjeci!
Bolje je 20 minuta kasnije,nego 20 godina ranije!
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

35

Subota, 12. Novembar 2005

@galaksija

Da si bila u ovom Autu drugacije bi pisala....hehehehe

I\'m 2 Fast For You brmmmmm pazi na brizinu sto je na slici :)
annonimus je dodao/la ovu sliku:
  • Brzina..jpg
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

36

@annonimus
Isla sam ja i brze,zato i dajem taj savjet ;)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

37

Citirano

Orginalno od galaksija
@annonimus
Isla sam ja i brze

Cime Alahati,i gde ako se moze znat? :D (brze od ovoga se moze vozit jedino ako si bila u Imoli,platila Ferariju par desetina hiljada evra i uzela Sumaherov bolid pa ga vozila po pisti.)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »Stari_Gradjanin« je muško

Datum registracije: 04.11.2005

• Poruku poslati

38

....

Zadnje sto sam vozio je bio audi s3 i necu reci koliko sam isao slike koje cu postaviti uskoro ce reci sve ....
Crna Mala POvisoka Devojka

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

39

pa tashke po inostranstvu nisu putevi ka relacija np - nis :]

moj rekord je dosad bio 276 km/h ... nazalost je bilo malo naugodno da slikam jer sam licno vozio (motor)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

40

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od galaksija
@annonimus
Isla sam ja i brze

Cime Alahati,i gde ako se moze znat?(brze od ovoga se moze vozit jedino ako si bila u Imoli,platila Ferariju par desetina hiljada evra i uzela Sumaherov bolid pa ga vozila po pisti.)

@galaksija

Postoji jedna tema Formula 1 u rubrici Sport.Idi tamo na prvoj strani mislim i tamo ti lepo pise sta sam Vozio pa vidi dali su se ta Auta vozila brze od ovog sto sam ti postirao.

@Tashke

Nemora to znaci !

@Pazarac

Jednom sam se vozo na Motor i zakleo sam se da se vise nikad necu popet na tog Djavola :D
" Bilen alemlere rahmettir "

Social bookmarks