Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 31. Mart 2003

Suština političke borbe nije dokopati se vlasti, već narodu ponuditi ono što narod hoće. To se u ovom slučaju i radi. Narod hoće skandale a ne čiste ulice.

Neka neko pokuša da me ubedi da SDA nije došla do ekstra poena ovim ''briljantnim'' potezom...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško
  • »hadzied« je autor ove teme

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

22

Utorak, 01. April 2003

" a Suljo i njegovi pricaju bog zna kojim jezikom. Cisto sumnjam da i on zna? "- prepisano iz posta Sestovoboy-a... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Pozdrav za sve prijatelje foruma.

Naročito jedan veliki pozdrav za gosp. Sestovoboy-a, mislim da je ova tvoja rečenica bez ikakvog smisla, te neznam u kojem si je smislu utipkao u ovaj tvoj post. ?( 8o ?( 8o ?( 8o ?( 8o

Dali neko ili ne priča ili komunicira na " nekom ", iliti kako reče " Bog zna kojem jeziku ", ti nisi kompetentan da sudiš. :)) :)) :))

Ukoliko nisi dobro obavešten u šta sumnjam, onda potraži malo literature, ne moraš daleko da ideš, do gradske biblioteke, te ćeš tamo naći i videti literaturu, istorijsku građu i gramatičke studije u vezi BOSANSKOG-a jezika.

U ostalom postoji i tema na forumu koja se tiče jezika kojim govorimo mi Bošnjaci, pa ako te interesuje izvoli pogledaj. :) :) :)

Mislim da si i ti sam uzeo aktivno učešće u toj raspravi. 8o 8o 8o

Pozdrav :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

23

Utorak, 01. April 2003

Citirano

Suština političke borbe nije dokopati se vlasti, već narodu ponuditi ono što narod hoće. To se u ovom slučaju i radi. Narod hoće skandale a ne čiste ulice.

Djordje, nisam bas siguran u ovo! Nismo mi toliko razvijeno drustvo da nam je sve na mestu, da smo potpuno zadovoljni, pa nam jos samo trebaju skandali jer nemamo druga posla! Ipak mislim da nas narod vise brate voli ono sto je opipljivo (da ne kazem pare ;) )! Kad sve bude kako treba, bice vremena i za skandale, a za sad je dobro i zaposlenje....

A sto se tice politicke borbe mislim da to sociologija drugacije definishe od tebe, mada mi se svidja i tvoja verzija! ;) 8) :]

Veliki pozdrav!
Sit Hungry Doesn't Believe

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

24

Četvrtak, 03. April 2003

SDA
Ako je SDA spala na to da pokusava preko takvih skandala da ubere koji politicki poen, onda je na zaista niskim granama
Ja sam nekada imao dosta simpatija prema toj stranci, i dalje mislim da imaju dobar program i ideje, ali od kada im se pruzila sansa da pokazu sta znaju, razocarali su me..
-Ni najveci apsolutisti ne bi razdelili vlast, kao sto je to uradio predsednik SDA dajuci najvece funkcije bratu, telohranitelju i sekretarici (kud ces blize)
-osnovao je svoj medij "suljoviziju" alijas regionalna, na kojoj mogu svi da se vide, serije,SDA, filmovi, SDA, vesti 1,2,3, tom i jery, dusko dugousko, ali ne mogu SDP, SZS i drugi neistomisljenici
-bije ih glas da dobro reketiraju ali to samo carsija prica...
-u opstini redovi ko nekad u rumuniji za hleb i mleko, samo sad je za dokumente
-grad je pun rupcaga po ulicama koje ukrasava prljavstina i smeca
ima toga jos itd itd
SDP
-nasa najjaca opoziciona partija, apsurdno, cenjenija je u vladi Srbije od legitimnih predstavnika Bosnjaka(zasto? ne znam ali pretpostavljam)
-nemaju "suljoviziju" ali im je zato dostupna BK, ili neki drugi drzavni medij, a ako treba oni i zakupe termin
-odakle se finansiraju nije mi poznato
-bije ih glas da su na neki nacin povezani sa prodajom "vesele supstance" i da na taj nacin kvare omladinu ali to samo carsija prica..
ITD ITD

nije tesko biti fin pa reci da i jedna i druga opcija nisu nesto posebno, i da je smesno kad se vidi po carsiji kako se neki prepiru ko je bolji i cak su spremni i da se podele ako treba
ps. ni jedan od predsednika dve najace stranke nije pazarac (mitrovica-bele vode) pa nije valjda da cemo i dalje biti tako apoliticni, a vodje uvoziti sa strane

ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 03. April 2003

Tema podeljena

Deo priloga ove teme sam prebacio u temu: "Istina".

Molim vas da se drzite zadate teme.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

26

Srijeda, 28. Maj 2003

Selam alejkum Boshnjaci. Ja se trudim maximaln da pishem svoje mishljenje na teme pojedine, ali je na vlasti neko ko drugachije gledishte ima. Pa naravno on po svojem nahodjenju rasporedjuje teme kako hoche. Shta chu to je tako, izgleda se moram sa tim pomiriti. Ali chu se i dalje truditi da na teme odgovaram onako kako ja stvari vidim. I ako ja mislim da neki moj odgovor spada u ovu temu zamolio bih da je Vlada i ostavi tu.

Postoje kritike konstruktivne i destruktivne. Kritika konstruktivna je iz ljubavi a destruktivna je iz mrzenje. Ljudi koji mrze kada kritikuju shalju naravno destruktivnu kritiku. A kada je u pitanuu destruktivna kritika neminovno se radi o lichnim interesima i stavovima i o odbrani svojeg Ega (Ja), jer je povrijedjen. Dakle, opshtu stvar spushta ispod svojih interesa, odnosno svojeg Ja. A konstruktivna kritika dolazi iz ljubavi i nju je lahko prepoznati.

Na politichkoj sceni se mogu prepoznati tri glavne struje: SDA, SDP i Muftija. SDP i Muftija su nasatli iz SDA, odnosno su bili u SDA prije. I odvojili su se onog momenta kada su se odvojili. Koji su razozi nebih da ulazim. E otad otkad su se odvojili psuju koliko mogu po SDA i to chisto prepoznatljivo iz mrznje. Dakle destruktivno kritikuju tu stranku. A znamo da destruktivna kritika dolazi iz svojeg Ja (hira), odnosno iz odbrane svojih lichnih interesa. Zashto ne kritikuju s ljubavlju? Zashto konstruktivno ne rade? Novina Parliament cijela je samo u psovkama SDA i Opshtine, zashto to? Imali SDP neki program osim shto psuje na SDA? Zashto se ne reklamiraju svojim programom a ne psovkama? Zashto se Glas Islama mijesha u politiku i otvoreno podrzava SDP (psovachku stranku), koja je destruktivna, shiri mrznju. Zashto chak Glas Islama takodje koristi mrznju? Evo sluchaja u Muru, kako reaguju naravno mrznjom, nazivanjem tih ljudi tamo otpadnicima, itd. Zashto nisu konstruktivni? A mrznja dolazi iz Ega (Ja), lichnog interesa. Moze li mi neko rechi da Stranka SDA ima u sebi ovu karakteristiku, mrznje. Mrzi li nekog stranka SDA. Mrzi li nekog Sulejman Ugljanin. Ja nemislim da on nekog mrzi a to nam govori o tome da je on chovjek pun ljubavi i da je konstruktivan onoliko koliko moze. To je ono shto nas kochi MRZNJA medjusobna i oni koji se koriste govorom MRZNJE. Bilo to medju redovima Boshnjaka ili Srba. Ako se govori jezikom mrznje nema se kud. Eto toliko. Allahimanet
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

27

Srijeda, 28. Maj 2003

Selam alejkum Boshnjaci. A shto se tiche nashe "cijenjene medicinske lichnosti" generalnog direktora Medicinskog centra pored onog skandala koji je uzdrmao charshiju o njegovom karakteru i njegovom konstruktivnom radu kao medicinar i politichar govori i to kako se on ponasha i kako neke stvari rjeshava. Da li neko ko ima prije svega kuchno vaspitanje a poslije toga vjersko a poslije toga i tradicionalno moze postupiti kao shto je Kasim Mushich postupio prema jednoj zenskoj osobi, starijoj zeni (oko 50 godina). Naime, ista je doshla iz nekih svojih razloga tu (neznam kojih) ali je bila izudarana od strane Generalnog direktora, a poslije toga i od strane obezbjedjenja je bila vuchena i tuchena po podu medicinskog centra. To je neshto gnusno i odvratno, jer se radi o udaru na chast i obraz jedne lichnosti. Samo oni koji u sebi nemaju nimalo ljudskosti mogu tako neshto uraditi. A taj isti je Generalni direktor Medicinskog centra a i chlan je stranke SDP. Veoma zalosno. Allahimanet
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

28

Srijeda, 28. Maj 2003

Gerilac, ako imas neki izvor za ove informacije molim te da ga i napises. Ukoliko su pak izvor "carsijske price" onda njima u svakom slucaju nije mesto ovde sve dok se u njima pominju konkretna imena iz stvarnog zivota u negativnom kontekstu.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

29

Srijeda, 28. Maj 2003

Selam alejkum Boshnjaci. Meni kako se chini ovdje sam naisho na masu postova gdje se pominju imena a pogotovu Sulejmana Ugljanina, ali izgleda njega mozemo kaljat jer nemamo se koga plashit, osim Boga. A ko se danas Boga plashi, zar ne? Ali kada se pomene bilo ko drugi ko je opozicija SDA-u onda se javlja ko neki osjechaj straha.

JA GERILAC SNOSIM SVU ODGOVORNOST POSTOVA KOJE PISHEM. A ADMINISTRATOR JE SAMO ADMINISTRATOR, RADI SVOJ POSAO, NEMOJTE NJEGA. JER ON NIJE NISHTA KRIV. JA SAM KRIV ZA SVOJE POSTOVE GOSPODO IZ DRZAVNIH SLUZBI KOJIMA SMETAJU POSTOVI MOJI.

Eto nadam se da che gospoda iz tajnih sluzbi koja prate ovaj Forum ovo prochitati i poshtedjeti te bilo kakvih problema jer se neradi o tebi vech o MENI. A shto se mene tiche mogu me i zaklat i ubit i sve popalit i u vazduh dichi i chitav mi zivot u Dzehennem pretvoriti, ja stojim iza rijechi koje pishem na Forumu ili bilo gdje izgovaram ili pishem. Eto tako. A na pitanje ko je, i gdje stanuje Gerilac ili ti Birdum-Bardum nije teshko pronachi odgovor. Allahimanet.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

30

Srijeda, 28. Maj 2003

Pozdrav za sve prijatelje O T V O R E N O G F O R U M A.
Veliki pozdrav za moje prijatelje, naročito za gospodina Administratora, jer sam čitajući poslednji post Gerilca u ovom forumu, osetio potrebu da ovako specijalno napišem jedan post u vezi navođenja, odnosno nenavođenja izvora pri pisanju pojedinih članova foruma.
Ne znam koliko je post vezan za temu, ali će biti koristan u daljem radu foruma.
Elem, primetno je da u pojedinim temama, naročito u onim u kojima se pominju javne ličnosti iz ovog grada, koji su pripadnici vladajuće garniture, ne zaboravimo voljom naroda na poslednjim izborima, iznosi se puno ne istina i laži, a evodentno je da sam jedino ja pozivao i čak opominjao te članove foruma da se uzdrže iznošenja ovakvih polučinjenica, ali se niko nije dalje pootrudio da se takve pojave sankcionišu. Sa druge strane jasno je primetno da se postovi koje na forumu Gerilac piše, strogo sankcionišu i za najmanju grešku, bez obzira iz kojeg ugla gledano, što po meni nije realno.
Ipak sam i u naslovu ovog posta napomenuo da je ovo otvoreni forum, i treba poštovati svačije mišljenje. Ne mora da znači ako je u ovom slučaju Gerilac pomenuo nekoga, da ga je i osudio.
Vreme će pokazati ko je bio u pravu.
Pozdrav
P.S.
Izvinjavam se unapred što sam ubacio ovaj moj protestni post u ovu temu, što ne znači da neću i ja dati svoje mišljenje u vezi aktuelnih događaja, o kojima je govorio Gospodin Gerilac.
Pozdrav

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

31

Četvrtak, 29. Maj 2003

Citirano

Orginalno od Gerilac
Meni kako se chini ovdje sam naisho na masu postova gdje se pominju imena a pogotovu Sulejmana Ugljanina, ali izgleda njega mozemo kaljat jer nemamo se koga plashit, osim Boga.

Opet pricas o stvarima "napamet". Daj molim te navedi te priloge gde se pominju neproverene cinjenice o bilo kojoj osobi, upisi direktne linkove ka njima. Svi se ovde trudimo da odrzimo odredjeni nivo diskusije, gde se barata jasnim i proverenim cinjenicama. Svaki clan foruma ima mogucnost prijave nepozeljnog priloga na forumu putem samo jednog "klika" na opciju PRIJAVI. Ne secam se da sam dobio ni jednu zalbu od tebe o nekom prilogu koji kleveta tvoje idole.

Citirano

Orginalno od Gerilac
A ko se danas Boga plashi, zar ne? Ali kada se pomene bilo ko drugi ko je opozicija SDA-u onda se javlja ko neki osjechaj straha.

Ne radi se ovde ni o kakvom strahu, vec o kulturi komunikacije i principima foruma koji ne dozvoljavaju klevetanje na bilo ciji racun.

Citirano

Orginalno od Gerilac
A ADMINISTRATOR JE SAMO ADMINISTRATOR, RADI SVOJ POSAO, NEMOJTE NJEGA.

O ulozi administratora na forumu mozes procitati u clanu 3. statuta foruma.

Citirano

Orginalno od Gerilac
A shto se mene tiche mogu me i zaklat i ubit i sve popalit i u vazduh dichi i chitav mi zivot u Dzehennem pretvoriti, ja stojim iza rijechi koje pishem na Forumu ili bilo gdje izgovaram ili pishem.

Na zalost nisi me bas uverio u ovo, buduci da si zadnji put napustio forum sa najtezim optuzbama protiv foruma i svih koji ga organizuju, govoreci da nikad vise neces nista na forumu upisati. Vec posle par sedmica si se ponovo vratio.... Toliko o cvrstoj reci....

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

32

Četvrtak, 29. Maj 2003

Selam alejkum Boshnjaci. Prije svega idoli ne postoje i ja ih nemam, jedino shta obozavam je Allah dz.s. Kako je to kod vas zapadnih muslimana ja neznam mozda i imate idole, ali ja ih nemam. A koliko god ja pokushavao ovjasniti to da se prema meni oshtriji kritetijumi primjenjuju nego prema ostalima nemogu isprtiti jer sam manjina i moze se vrshiti nadamnom diskriminacija, ko che se pobuniti? hehe A ove stvari koje trazish sam ih nadji, ja sam iznio svoje a tvoje je da se preispitash i ti i tvoj Forum. Allahimanet.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

33

Petak, 30. Maj 2003

Poštivani gospodine Administratore, želim da ti uputim pozdrav i moje lično štovanje.
Evidentno je da je tokom razgovora u ovom forumu od strane Mirsada, povređeno mnogo pravila komunikacije na forumu, a Vi nistre adekvatno reagovali, čak sam i ja morao ujednom trenutku odreagovati upućivanjem opomene.
Ne želim da se stekne zaštitnički utisak prema članu Gerilac, što se tiče mene, ali ipak mislim da je u pravu što se tiče ovih njegovih reagovanja, po pitanju sankcionisanja pojedinih delova njegovih postova.
Pozdrav.
P.S.
Još jednom podsećam da je ovo OTVORENI FORUM NOVOG PAZARA
Pozdrav.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

34

Petak, 30. Maj 2003

Citirano

A shto se tiche nashe "cijenjene medicinske lichnosti" generalnog direktora Medicinskog centra pored onog skandala koji je uzdrmao charshiju o njegovom karakteru i njegovom konstruktivnom radu kao medicinar i politichar govori i to kako se on ponasha i kako neke stvari rjeshava. Da li neko ko ima prije svega kuchno vaspitanje a poslije toga vjersko a poslije toga i tradicionalno moze postupiti kao shto je Kasim Mushich postupio prema jednoj zenskoj osobi, starijoj zeni (oko 50 godina). Naime, ista je doshla iz nekih svojih razloga tu (neznam kojih) ali je bila izudarana od strane Generalnog direktora, a poslije toga i od strane obezbjedjenja je bila vuchena i tuchena po podu medicinskog centra. To je neshto gnusno i odvratno, jer se radi o udaru na chast i obraz jedne lichnosti. Samo oni koji u sebi nemaju nimalo ljudskosti mogu tako neshto uraditi. A taj isti je Generalni direktor Medicinskog centra a i chlan je stranke SDP.

HadziEd, u ovoj temi nije sankcionisano ama bas nista sto se priloga od Gerilca tice.
Zatrazeno je samo da se gore navedeni citat potkrepi cinjenicama, jer isti je iznesen kao neka zvanicna vest. Gerilac se nije ogradio da je pricu cuo negde od nekoga vec je izneo kao proverenu.
Siguran sam da se na forumu ne moze naci ni jedan jedini slican prilog koji odredjenu licnost po imenu i prezimenu predstavlja u vrlo losem svetlu, a sve to bez ikakvih cinjenica ili dokaza.

Zamisli samo da se prilozi ovog tipa dozvole na forumu. Mozes li da sagledas posledice...
Ja dojdem sutra na forum i procitam kako sam nekog tamo nocas isprebijao na centru grada, a ja se ni ne nalazim u tom gradu...

A ako se uzme u obzir i poslednja recenica ovog citata, onda je ceo citat nista drugo nego jedna klasicna politicka propaganda koja je u statutu foruma izricito zabranjena.

Citirano

Evidentno je da je tokom razgovora u ovom forumu od strane Mirsada, povređeno mnogo pravila komunikacije na forumu, a Vi nistre adekvatno reagovali, čak sam i ja morao ujednom trenutku odreagovati upućivanjem opomene.

Dragi HadziEd, ako pogledas priloge od Mirsada bas u ovoj temi, videt ces da pored njegovog nick -a stoji i Opomene: 1. Klikom na taj link videt ces da covek ima opomenu a takodje i ko mu je opomenu dodelio. Dobro se secam da si mi ti skrenuo paznju bio na njegove priloge, i ja sam znaci odreagovao kako je bilo nuzno.

P.S: Pored nick -a Gerilac jos uvek ne vidim da ima opomenu. U cemu je sad problem?

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

35

Subota, 31. Maj 2003

Pozdrav za tebe Admine.
Ja sam i gore u zadnjem svom postu naveo, da se niko od ekipe foruma, sem mene nije ranije oglasio povodom iznošenja poluistina ili čak, gore, neistina o pojedinim javnim ličnostima ovog grada, a sasvim slučajno su voljom naroda birani za legitimne prestavnike.
Pa sam zbog toga i reagovao te napisao onaj post, jer mi nije jasno da neke stvari ne smetaju nikom sem meni, a pojedine stvari smetaju svima.
Pozdrav

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

36

Subota, 31. Maj 2003

Pak što se tiče tvojeg karakterisanja Gerilčevog posta kao oblika političkog marketinga, ja se tu ne bih složio sa tobom, jer je reč o jednoj javnoj ličnosti, za koju se evidentno je, u poslednje vreme, u gradu vezuju nekakve ne baš sjajne stvari.
Ne zelim jer mi je ispod časti da navodim o kakvim se afericama radi, svi ste bili upoznati preko medija, a o tome smo i nešto razgovarali, lično me ne interesuju, ali hoću da kažem da su sve javne ličnosti za svoje postupke izložene sudu javnosti, pa im nije na odmet da paze šta se priča po čaršijio njima.
P.S.
Evidentno je da se za dr Mušića priča po gradu...
Pozdrav

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

37

Subota, 31. Maj 2003

Citirano

Orginalno od hadzied

Pa sam zbog toga i reagovao te napisao onaj post, jer mi nije jasno da neke stvari ne smetaju nikom sem meni, a pojedine stvari smetaju svima.

Izreka kaze da "dvojica vise vide od jednoga", tako je bilo i u ovom slucaju.

Mirsad

Početnik

(10)

Datum registracije: 20.11.2002

• Poruku poslati

38

Subota, 31. Maj 2003

Kada sam pre par meseci Hadziede slao neke postove na Forum, tvoji komentari istih su se generalno mogli svesti na to da su to sve same neargumentovane i zlonamerne lazi i polu-istine.
Danas eto vidimo, da si cak i ti kao jedan vrhunski strucnjak i nepogresivi tumac pravila ponasanja na Forumu, malkice zastranio po pitanju argumentovanosti. Veoma ozbiljne optuzbe na racun coveka ti pravdas svojim:

Citat: P.S. Evidentno je da se za dr Mušica prica po gradu...

Nije li upravo to ponasanje kakvog se ti Hadziede gnusas - neargumentovane i zlonamerne lazi i polu-istine!? Verujem da bi ti, posto si doktor i clan kolektiva na cijem je celu Music, trebao da znas i nesto vise o tom famoznom prebijanju i ispricas nam nesto konkretno o tome a ne da se pozivas na carsijske price.

Izgleda Hadziede da je tvoj iskljucivi kriterijum razlikovanja lazi i istine to da li neko kritikuje, tako dragu ti Vlast ili opoziciju.

I da se razumemo Hadziede, OVAJ POST NE SALJEM DA BIH STAO U ODBRANU KASIMA MUSICA. Naprotiv, misljenja sam da je on odavno trebao da podnese ostvaku na mesto direktora, zbog dogadjaja od pre par meseci!

P.S.
Evidentno je da se i za neke druge sa DR ispred imena prica po gradu...

boshnjak1

Početnik

(10)

Datum registracije: 20.05.2003

• Poruku poslati

39

Subota, 31. Maj 2003

esselamu alejkum moji Boshnjaci,
Zelim da se zaplacem i da vristim kad vidim kako se desavaju stvari u onoj carsiji, koja je do skora bil;a primjer jedinstva muslimana u svijetu.
Za sve zelim istaci da nije lijepo da se prepiremo medju sobom, momcad su se po carsiji podijelili na dvije grupe (citaj politicke), i sad se prepucavaju gdje god da se vide.
Obzirom da sam trenutno u arapskom svijetu na studijama jedino mi ovaj internet pristup informacijama o mojoj braci; koja se svadjaju li svadjaju.
Neka Te okanite se Allaha Vi prepucavanja izmedju sebe.
Jos kad vidim da nas nasi komsije ismijavaju pa nam samo postave piljak a mi ko junad u plast.
Nemojte ogovarat i nikoga usta uzimat pogotovu ljude koji se sami pokazuju kakvi su...ne bojte se sve ce doci na svoje mjesto kad se ruke opruze niz tijelo i krene put 'SUDIJE PRAVEDNOGA', pa zaista je On Stvorio sve nas i dao da istina i laz budu dva odabira ljudi, pa odaberite ono sto vam je casnije i bolje.

p.s.
Ne zelim nikoga da uvrijedim zelim sve da Vas volim!!!

we selamu alejkum we rahmetullah
[SIZE=2]otud odovud mali boshnjo opet kuci ide...plojovic@yahoo.com :klanja: [/SIZE]

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

40

Subota, 31. Maj 2003

Što se mene tiče gosp. Mirsade, bolje da se nisi ni javljao na forum u opšte. Ako misliš da me možeš isprovocirati, onda se grdno varaš.
Osim toga, za tvoju informaciju, ja sam nešto bio u toku povodom priča o zdravstvenom centru i njegovom direktoru, ali sam bio toliko kolegijalan da se ne upuštam u raspravu povodom toga.
A i čini mi se da sam u jednom od postova napisao da ne želim da komentarišem takve stvari koje su za mene ispod časti, osim toga nemam ja strpljenja da komentarišem postupke takvog nivoa.
P.S.
Ako klikneš na opciju opomene pored tvog nick-a videćeš i razlog druge opomene.
Pozdrav

Social bookmarks