Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško
  • »vaha« je autor ove teme

Datum registracije: 18.09.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 11. Septembar 2003

Zanimljiv projekat - beta verzija

Zanimljivo sto je ceo projekat uradilo nas 5 omladinaca :)

Sve je pocelo kad je pukla ona nostalgija.com i kad su uveli one Anti piraterija zakone. Lupi neko da mi napravimo "novu nostalgiju". Imamo previse mp3 muzike.Lako nabavljamo nove mp3. Ilegalni programa ima na tone. Filmova,template-a,cracks-ova....svega.

Skupili smo nekoliko hard diskova podigli server. Podelili poslove. I konacno smo ga uradili. Mp3, programi,filmovi,slike... sve je spremno samo sto nam je mucno da uplodamo :)

Nije zavrsen. Ali je pocet.
YUBox -Network

[SIZE=1]Edit by Administrator:
Link izbrisan. Piraterija kao i njeno reklamiranje nije dozvoljeno na forumu.[/SIZE]
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

• Poruku poslati

2

Petak, 12. Septembar 2003

haha "otvoreni forum"

nije opasno imat taj link na forumu zato sto niko pojma nema za to. Kad ukinu Kazaa i slicne p2p mreze onda je frka reklamirat pirateriju.
:)
Del sve sto sam pisao samo ostavi link. Na sajtu nema nista sto nemos na netu naci.
-----------------------------------------------------------
DA ne propadne topic:

Evo svima odlican sajt da naucite neke fore u Photoshop-u.

(I)nsane :)
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

3

Petak, 12. Septembar 2003

Za nostalgiju mi poprilicno svejedno da li radi ili ne, ali postoji na netu i legalnih nacina da se dodje do mnogo bolje zike od one na nostalgiji. Realone player je samo jedan od nacina... upravo sad preslusavam ceo novi album od "seal" koji je dat na cd listening lounge na real playery... a ima i pregrst dobrih, aktuelnih, spotova uvek da se odgleda preko spomenutog, i uvek sasvim dovoljan broj linkova koji vode do pesama od raznoraznih autora, a koje su sasvim legalne za preuzeti.
mogu ja da se potpisem i bolje...

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

• Poruku poslati

4

Subota, 13. Septembar 2003

ok sve je to u redu

Ima puno ljudi koji ne znaju da koriste RealOne slicne prog. Ti ih nauci. Do tad, winamp je majka.

Skinut free mp3 pesmu sa nekog sajta sigurno ne ostavlja tog "estradnog umetnika" bez hleba.

Nostalgija je uzeta kao random primer. Cela Ex yu je download MP3 (ne RM) muziku sa nostalgije, muzickezelje etc.
I ja nisam mogao da nadjem na realone Serifa Konjevica i pesmu "Koliko nebo plavo je". Dje cu no na nostalgiju :] .
Nebitno je sve to. Kome zatreba LINK od YUbox sajta nek mi posalje PM./
Free rUL3z :D
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 26. Septembar 2003

valjal ovo sta?

Probam da vidim imal kakve koristi od postavljanja ovog na sajtu?

OVO
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

6

Subota, 27. Septembar 2003

@ vaha : VALJA! Ja malo nesto i nacrta tamo, al nije bas remek delo za pokazati ovde :D

pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

7

I ja velim VALJA. Svidja mi se kako izgleda, a i i kako funckionise (ako je tako svima posle ucitavanja onda je jos bolje).
Jedini je problem sto nama sto ne umijemo da crtamo, skoro nikako :D, i nije bas od neke koristi onakvo nesto. A onako, i kad razmislis, samo crtanje bez photo editora koliko je ustvari atraktivno za korinike neta samo po sebi? Ja ne bih znao reci jer stvarno da crtam ne volim, pa bi ono pored mene moglo da stoji cio zivot neupotrebljeno. A nesto sto niko ne bi koristio, osim kao povecanje raznolikosti na stranici, bas i nema nekog smisla za postojanje. Mada opet, ukoliko pruza mogucnosti za neke zanimljive radove, tu recimo moze da se organizuje i neki online contest u crtanju pa postane i vrlo upotrebljivo sve to. (a u suprotnom ne verujem da bi neko trosio vreme, internet sate hocu reci, na dial up konekciji da crta jer to moze da radi i bez konecije u svakom najobicnijem programu za crtanje.. ).
A kako izgleda i kako funkcionise, draw aplikacija koju sam samo 'proverio', kazem opet valja..
mogu ja da se potpisem i bolje...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

8

Pomoću ovoga, dečko može da nacrta zvezdu, pre nego što ode :]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

• Poruku poslati

9

Hvala vam svima :)

SAns postovanje za sliku.
Stvarno je tesko da se nacrta nesto lepo. Ja sam crtao samo kuce hahaah (nisam obdaren za to i los mi mish)
Ok to je samo beta verzija. Jos cu poradit na tome. Prevescu ga kompletno na "nama razumljiv" jezik
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

Social bookmarks