Niste prijavljeni

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen
  • »Gerilac« je autor ove teme

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 31. Maj 2003

Zaposhljenje u PTT

Selam alejkum Boshnjaci. Zamolio bih nekog ko je kompetentan da mi malo objasni kako se dolazi do radnog mjesta u PTT. Koja je procedura? Allahimanet
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 02. Juni 2003

nije baš iz prve ruke...

Ne verujem da ovaj forum prati bilo ko od kompetentnih da odgovori na ovo pitanje iz prostog razloga što je Javno preduzeće za PTT saobraćaj funkcioniše na nivou države, a u sklopu svoje organizacije nema samostalnu jedinicu u našem gradu. Svi Konkursi se raspisuju i o njima odlučuje van Novog Pazara, tj. u hijerarhijski nadređenoj jedinici - u Kraljevu.

Dakle, da bi neko došao do radnog mesta u PTT-u, javi se na prethodno raspisan Konkurs, podnese dokumenta kojim dokazuje da ispunjava uslove predviđene tim Konkursom i čeka odgovor.

P.S. Slična situacija je i u Preduzeću za telekomunikacije "Telekom" a.d. ( koji mnogi i dalje mešaju sa PTT-om)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

3

Petak, 19. Septembar 2003

ma treba ti brate veza :D
nista drugo veruj mi ;)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Social bookmarks