Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Malina

Početnik

(10)

• »Malina« je žensko
  • »Malina« je autor ove teme

Datum registracije: 05.01.2011

• Poruku poslati

1

Srijeda, 05. Januar 2011

Zasto bi trebalo da posetim Novi Pazar?

Nikada nisam bila u Novom Pazaru. Pa bih molila da mi napisete po cemu je ovaj grad drugaciji od drugih,sta je to sto ga cini posebnim? A iskreno volela bih da dodjem a vi budite iskreni i fini pa me ubedite:P Volim da upoznajem nove (dobre) ljude.

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

Datum registracije: 05.01.2011

• Poruku poslati

2

Srijeda, 05. Januar 2011

Dodji, mi volimo maline.

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 17. Januar 2011

@Malina, upravo to ces i naci u Pazaru! Dobrih ljudi, ali i onih manje dobrih, iskrenih i manje iskrenih, otvorenih i manje otvorenih, pazljivih i oni koji to nisu...
Sve u svemu, naizgled obican grad, ali opet te nesto vuce ka njemu!:)

U zurbi sam, pa se mozda javim jos neki put...
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

bjdarko

Početnik

(10)

Datum registracije: 21.12.2010

• Poruku poslati

4

Utorak, 14. Juni 2011

Zato što je lep grad i ima dušu! Ostalo je neštom što se nije decenijama menjalo! Novi Pazar obiluje istorijskim znamenostima. Obavezno dođite!

Social bookmarks