Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

181

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Ovo je veliki korak nazad u svetskom fudbalu kad jedna ekipa moze sa ovakvom igrom da osvoji titulu svetskog prvaka.

Zidan ko licnost me je totalno izneverio, ne zbog toga sto je izveo ovo sto je izveo vec zbog toga kako je on to izveo ... posto znam veliki broj talijana znam i kakva govna iz njihovih usta vrlo cesto izletavaju ... zbog toga mi je ipak malo krivo sto mu nije zube polomio.

Joj Pazarac, preduhitrio si me. I mene je Zidan razocarao. Kako mi je ostalo krivo sto je onako mlako odigrao glavom X(

I sam sam jutros dok sam se vozio kao firmi pomislio: Boze, kakav je ovo vakat kada titulu svjetskog prvaka osvoji neko ko u finalu od 120 min onako lose odigra 75 min.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

182

@vi iz francuske

sta pisu francuske novine, zna li se vec sta mu je onaj derpe reko ?

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

183

Selam

Znam sinoc je Sirak odmah poslije utakmice sa stadiona u Berlinu kazao da je Zidan bio i ostao najveci sportista kojeg je Francuska imala, danas ce se znati detalji kad se malo starsti spuste i kada Zidan odluci reci sta je stvarno bilo. Dvije su predpostavke jedna je psovanje MAJKE za koju je Zidan izuzetno vezan a druga je rasisticke ili ideoloske naravi.
A ja da pridodam jos jedan detalj da u francuskoj reprezentaciji svaki dan su moguca iznenadjenja i za koje sam istinski navijao ovog prvenstva.
harunh je dodao/la ovu sliku:
  • henry-0-98-1.jpg
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

184

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

185

Poštovanje za Širakove riječi. Sigurno puno znače ovom velikanu fudbala.

Da iskoristim priliku da pohvalim domaćina, Njemačku na izvrsnoj organizaciji, gostoprimstvu i spektaklu. S druge strane, koliko sam mogao da primjetim, Njemci se dosta žale na Fifu, kažu da se arogantno ponasala.

p.s. Ja sinoć skonta da je Shakira (ili naški Šaćira) ustvari pjevačica. A sve sam mislio to se radi samo o nazivu pjesme, o hitu ... :D

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

186

Citirano

Orginalno od pink

I dalje ne smatram da sam pogresila.

Ti kao moderator ne bi smeo sebi dozvolit ovoliku slobodu.

Da si mi ziv i zdrav.

Selam

Shta sve On sebi dozvoljava ,pa nishta..... :))
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

187

Nije mi nimalo drago da je Italija pobedila.Titulu prvaka svijeta je trebala da dobije Francuska. Najvise sam volela zbog Zidana, jer je on bio i ostace legenda.

xx(
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

jare

Početnik

(10)

• »jare« je muško
  • »jare« je zabranjen

Datum registracije: 01.06.2006

• Poruku poslati

188

Mali tashke drzi predavanja o velikom zidanu. Smijesno, nije li? Predsednik Francuske ga hvali, a tashke ga kudi. Zalosno, nije li?

Znate kako, kad mali igrac pogresi ili se na nesto takvo usudi, onda je to za osudu, jer ne moze se iz misije rupe pravit niko junacina. Zidan je tata, a tata ima pravo i da shiba. Trebao je i vishe. Ima dovoljno autoriteta da svi igraci moraju da cute kad on govori, a imal ljepsi jezik od njegovog stila? Zato, ne moze on da dozvoli da mu neko drzi predavanja.

A da je veliki pokazuje i penal koji je izveo. Da bi pokusali onakvo sto u FINALU SVETSKOG PRVENSTVA morate da budete veliki kao stena i da imate srce od celika.. takav je zizu.

Covek poseduje neverovatan autoritet, koji je stekao upravo preko fudbalske vestine. Pa zar nismo svi vidjeli kako covjek igra?! Ono je vise nego divno... fenomenalno. Tako pametno i umjesno, a tako jednostavno. Toliko jednostavno da niko drugi to ne moze da uradi..

Moje omiljeno fudbalsko prvenstvo jeste italijansko; omiljeni (najbolji) golman jeste Bufon; Istina da je najbolji odbrambeni igrac svakako bio Cannavaro; Ali repka Italije nije zasluzila da ostoji prvenstvo.. Ne sa onakvom igrom. Protiv Nemaca su bili extra, a sinoc osim iz prekida nisu imali nista drugo puno da ponude, osim kao sto se ispostavilo zenske fazone.

Zidanu se poznavlo da je nervozan. Ali to nije pocetnicka nervoza. To je kao kad je nervozan babo: samara redom svakog ko progovori :D. Sa pravom, dakako sa pravom. Babo je uvijek u pravu ;)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

189

http://www.spiegel.de/sport/fussball/0,1518,425908,00.html :klanja: :klanja:

Zidan proglasen najboljim igracem ovog prvenstva, na drugo mesto canavaro (zasluzeno), treci pirlo (neznam zbog cega)

190

@PaZaRaC : Ovako kad se ima kakav dokaz za ono sto se prica, lepse je razgovarat. (o)

http://www.stern.de/sport-motor/wm2006/n…WM-/565291.html

Da pametujemo umijemo svi.

Dramatican kraj jedne karijere - Par slicica
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

191

Očekivao sam da će Italijani pobediti, a očekivao sam ( a nekima i rekao) i da će Zidan dobiti crveni karton zbog nesportskog ponašanja. Zidan jeste majstor s loptom , ali je vaoma slab sa živcima, što je stvarno u više navrata i pokazao. a sinoć samo stavio tačku na oboje, i na fudbalsku veštinu i na nesportsko ponašanje.
Italijani su postavili taktiku, a deo te taktike je i provociranje Zidana.
S druge strane, i Francuzi su ispoljili mnogo "prljavštine" u igri - lakat je radio u svakoj mogućoj prilici, ali su Italijani na tom psihološkom planu mnogo bolje pripremljeni i uspešno su odolevali da ne padnu "u vatru".
Da nisu cvećke Franzuzi su pokazali i 2000. godine, kada su svi, a naročito golman Bartez, bukvalno ismejavali italijanske igrače koji su tragično prihvatili poraz u finalu, jer su u celom meču bili bolji. Eto, desilo se da upravo junak tog meča, strelac "zlatnog" gola Trezege- postane tragičar ovog sinoćnjeg finala.

Sve u svemu- zaslužena pobeda Italijana, i zaslužeo isključenje Zidana.

P.S. Da ga je mlatnuo pesnicom, još bih mogao i da mu nadjem neko opravdanje - al na onakav način-nedopustivo!
Ako je stvarno proglašen za najboljeg igrača- definitivno prelazim na wrestling ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

192

Mislim zasluzeno proglashen najboljim

Zinedin Zidane jeste bio najbolji na ovom prvenstvu i posljednji veliki, makar u ovo danashnje vrijeme i proci ce dugo vremena, dok neko iskorachi iz njegove senke.

Sto neko rece gore, ne krivim ga sto je mlatnuo onog ljigavca, vec sto nije sacekao kraj, pa ga nokautirao u katakombama, jer ono sto navede Harunh kao moguci razlog je dovoljno...

U svakom sluchaju Aurevoir Zizu
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

193

Procitah sad u jedne engleske novine ... oni pisu da je valjda ljigo viknuo Zidanu da je Terorista 8o

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

• Poruku poslati

194

To javlja svajcarski blick-online ( http://www.blick.ch/wm06/artikel40559 ) pozivajuci se an guardian mada ja na guardianovoj stranic ne nadjoh tu vijest. Ali nadjoh kako se glasalo za najboljeg fudbalera. Zidan je dobio tri puta vise glasova od Pirla.

The voting for the award was carried at half-time in the final, which France went on to lose on penalties. Zidane, 34, topped a poll of journalists covering the event with 2,012 points, ahead of Italian pair Fabio Cannavaro (1,977) and Andrea Pirlo (715).

http://football.guardian.co.uk/worldcup2…1817034,00.html

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

195

Meni je drago sto je Italija pobedila jer sam se na njih kladio :D inace su mi francuzi puno simpaticniji a zidane je legenda i svaka mu cast kako ga je nasadio,heheh.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

196

Citirano

Orginalno od pink

Citirano

Orginalno od Tashke

10.Andrea Pirlo -najbolji igrac utakmice i prvenstva

Po tvom misljenju ili?

Ipak samo po njegovom mishljenju :D
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

197

Citirano

Orginalno od sans
Zidan jeste majstor s loptom , ali je vaoma slab sa živcima, što je stvarno u više navrata i pokazao. a sinoć samo stavio tačku na oboje, i na fudbalsku veštinu i na nesportsko ponašanje.

Upravo i ja to kazem.Da mu je prvi put pa bi i nekako mogao da ga shvatim.Veliki pritisak,poslednja tekma,jos ga ovaj isprovocirao i puk'o coveku film.Ali nije mu prvi put.Isto zbog udaranja glavom protivnickog igraca u Realu je bio kaznjen sa nekliko tekmi neigranja a i Juventusu su mu "radili' laktovi.

Citirano

Orginalno od sans
Italijani su postavili taktiku, a deo te taktike je i provociranje Zidana.
S druge strane, i Francuzi su ispoljili mnogo "prljavštine" u igri - lakat je radio u svakoj mogućoj prilici, ali su Italijani na tom psihološkom planu mnogo bolje pripremljeni i uspešno su odolevali da ne padnu "u vatru".

E mozes sad da zamislis Sans-e kako je Zidan labilan sa zivcima kad ga je uspeo isprovocirat igrac koji redovno svake sezone dobije po 3-4 crvena u Kalcu jer ga protivnicki igraci isprovociraju,a on je povrh svega i sutirao penal!!!Ispade covek najbolji strelac Italije sa 3 gola!

Citirano

Orginalno od sans
Da nisu cvećke Franzuzi su pokazali i 2000. godine, kada su svi, a naročito golman Bartez, bukvalno ismejavali italijanske igrače koji su tragično prihvatili poraz u finalu, jer su u celom meču bili bolji . Eto, desilo se da upravo junak tog meča, strelac "zlatnog" gola Trezege- postane tragičar ovog sinoćnjeg finala.

Ovde se svi ponasaju kao da je ovo prva nepravda u istoriji ove planete zemlje i kao da je prvi put pobedila ekipa koja je bila nesto slabija.Pa kad bi uvek bolji pobedjivali,mi verovatno sinoc i nebi gledali penale nego bi promenili kanal jer je pravedno da Francuska osvoji.I u ovoj temi nebi imalo 200 priloga vec 20,jer o cemu da diskutujemo,o ekipi koja je pravedno pobedila.

Citirano

Orginalno od sans
Sve u svemu- zaslužena pobeda Italijana, i zasluženo isključenje Zidana.
(o) (o)

Citirano

Orginalno od sans
P.S. Da ga je mlatnuo pesnicom, još bih mogao i da mu nadjem neko opravdanje - al na onakav način-nedopustivo!
Ako je stvarno proglašen za najboljeg igrača- definitivno prelazim na wrestling ;)

Jok Sans-e,njegov omiljeni udarac je glavom,ne koristi on pesnice,nije on takav. :D
Proglasen je za najboljeg igraca,ali to glasanje je vec bila svrsena stvar i pre finalne utakmice,tako da se rezultat nije mogao znatno promenit.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • finale-italijani_slave.jpg
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

198

Citirano

Orginalno od Tashke

... kako je Zidan labilan sa zivcima ....

Neka bre Tashke , prodji se psihoanalize...ne lici ti nimalo jer ti mene zamalo ishiba sto napisah komentar i svoje misljenje o italijanskim igracima, poce me vredjat a sta bi mi uradio da sam tebi licno rekla nesto u zabarskom stilu? Boze sacuvaj!

Da se razumijemo ne branim Zidana, ne opravdavam njegov postupak, ali majka mu stara ni zabar ne treba da se izvuce ko da nista bilo nije. Tashke kakvo ti je to opravdanje sto je on igrac koji lako dobija crvene kartone? Po meni prilicno lose.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

199

Citirano

Orginalno od sans
Zidan jeste majstor s loptom , ali je vaoma slab sa živcima, što je stvarno u više navrata i pokazao.

Pink,evo ti Sansova analiza,cenim da njegovo misljenje vise uvazavate.

Sto se Materazijevih kartona tice,opet se ne razumemo.Hocu da kazem da je igrac izuzetno tankih zivaca uspeo isprovocirati Zidana a trebalo je biti obrnuto.Njegove crvene kartone NE dajem kao opravdanje vec kao cinjenicu o kakvom Se labilnom igracu radi.Ali on se ocigledno bar malo(DOVOLJNO) opametio pred ovo SP.
Materazzi je ubedljivo najslabija karika u Italijanskoj reprezentaciji,ali je silom prilika morao da igra zbog povrede Neste.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

200

Neka sans-a.
Pricamo ja i ti. Ustvari pricasmo ja i ti. Vidim ne razumijemo se i digoh ruke.

Odoh mantije da mijesim. Bujrum na rucak.

Social bookmarks