Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

61

Srijeda, 28. Juni 2006

Selam

He-He samo da vidite avatar veceras se javljam.
Upravo sam se vratio iz centra Pariza slavlje haos.
I jos nesto Tashke Vi petlove cerupate jos od Svis, ali moj Ribreri ce ocerupat ako Bog i Didu kao veceras Kasiljasa. :D ;) (o) (o) (o) (o)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

62

Srijeda, 28. Juni 2006

Citirano

Orginalno od annonimus
Javise na radiju onaj spanac sto ga drmnuo Zidan,otisao u bolnicu zbog problema u KICMI :D

Karlos Puyol.Ode on malo do reklama...

@Harunh:Ada ja se to figurativno izrazavam i ne navijam za Brazil vec za Finale Italija/Argentina-Brazil pa zbog toga. ;)

No vidostel vi sinoc one anemicne Svajcarce??Ne dadose gol ni iz 3 penala!!! ?( ?( jedino da im se i golman skloni sa gola...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

63

Srijeda, 28. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od annonimus
Javise na radiju onaj spanac sto ga drmnuo Zidan,otisao u bolnicu zbog problema u KICMI :D

Karlos Puyol.Ode on malo do reklama...

Video sam nekog sa dugom kosom !!! Ali sam pomislio DA JE TO MEDICINSKA SESTRA :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) ni na kraj pameti ne bih pomislio da je to bio Puyol :)) :)) :)) :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

64

Srijeda, 28. Juni 2006

Selam

Tashke definitivno je ovogodisnji mundijal puno vise ideoloskog karaktera nego sto se moglo i ocekivati. Vecras svi Muslimani u France su se osjecali srecnim dva Muslimana i kljucni za pobjedu cijele nacije. :D
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

65

Srijeda, 28. Juni 2006

zidan i?
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

66

Srijeda, 28. Juni 2006

Ribery,nova nada koji ce sigurno dostojno zameniti Zidana i biti njegov pravi naslednik.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

67

Srijeda, 28. Juni 2006

(o) Zizu ...

ma nece on batalit posle SP, tek je 33 godine, moze rahat dodat jos EP pa posle nek radi sta hoce ... juce se tolko obradovo i tolko mu je bilo milo sto su pobedili da ce se mozda ipak predomislit :] daj boze.

Utakmicu Brazila opet odlucise sudije sa greskom ...

nekako imam osecaj da ce na finalu da dodje do velikog skandala, bas zbog tih sudija ...

Sad samo jos 2 - 3 gola protiv brazila ko i proslog finala i svi smo sretni ... 8)

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

68

Petak, 30. Juni 2006

Trener njemacke reprezentacije Jürgen Klinsmann najavio je josh agresivniju igru Pancera, od one koju su prikazali protiv Svedske.

"U principu, zadovoljan sam samo sa prvih 20 minuta u mecu protiv Svedske" izjavio je selektor.

U svakom sluchaju bice jako zanimljiva tekma.
Jaeger je dodao/la ovu sliku:
  • fan-fest-koeln36.jpg
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

69

Petak, 30. Juni 2006

Moji Argentinci mogu kofere da pakuju. Steta. Posto oni nisu dalje, sad cu navijat za Nemce jer ipak imaju tone srece i Poljake u svom timu :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

70

Petak, 30. Juni 2006

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!

Deutschlaaaand - Deutschlaaaand .... !!!

:)) :)) :))

Sad u tornik jos ljigavce da potremo i idemo dalje do finala ... :))

KOje su to paralize, milione i milione zaradjuju a ni iz penala gol ne mogu da dadnu, 1:0 i ti posle kornera, to je ta ekipa koja fenomenalno konbinuje i pelja golove :)) jos su na kraj utakmice pokazali kakvi su to divlji olosi. o|

Oleee oleee ole oleeeeeeeeee !!!

:klanja: [SIZE=4]DEUTSCHLAND[/SIZE]

pepeljuga

Početnik

(10)

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

71

Petak, 30. Juni 2006

JEST VALA ,DA NEMAJU TIH POLJAKA BILA BI BRUKA !
NISTA OD NJIHOVOG BALAKA, UOPSTE MI NIJE JASNO
ZASTO JE IKO GA JE TOLIKO NAPUHAO?? ?(

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

72

Petak, 30. Juni 2006

YEEEEEAH

E sad su italijanske balerine na redu (o) (o) (o)

Nego sada valja Svabe istrpjeti. Digoshe cijeli grad u vazduh! I saobracaj je kolabiro

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

73

Petak, 30. Juni 2006

Citirano

Orginalno od Jaeger

Nego sada valja Svabe istrpjeti. Digoshe cijeli grad u vazduh! I saobracaj je kolabiro

ovde kod nas katastrofa, sreca te sam danas na 2 tocka :]

evo slike koju uradih na putu ka kuci ...

Turci sa nemackom zastavom :klanja:

PaZaRaC je dodao/la ovu sliku:
  • turger.jpg

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

74

Petak, 30. Juni 2006

Ma nije im bio Maradona na stadionu, zato je Argentina izgubila :D

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

75

Subota, 01. Juli 2006

Argentina je izgubila zbog extra loseg trenera i njegove taktike i pogresnih izmena!!!
Drzati Mesi-ja i Saviolu na klupi protiv krutih nemaca u odbrani je samoubistvo!!!
Ubacuje Hulija Kruza koji nije dao gol 10 godina,Rikelmea izbacuje u 70-om minutu da bi branio rezultat.
Aimar na klupi.. o| o|
Mesi je trebao da zasija punim sjajem na ovom prvenstvu ali ga je u tome sprecio selektor Pekerman koji je vec podneo ostavku.

Italija je rutinski i uz malo srece pobedila debitante Ukrajinu sa 3:0 uz do sada impozantnu gol razliku 9:1(a i ovaj jedan sto su primili je auto gol).

Nista,istocna evropa(jer to i jeste repka nemaca,poljaka,slovaka i dr) je pobedila Argentinu,ostaje nada da ce poslednji bedem biti neprolazan za njih i da ce Italija proci u finale i cekati boljeg iz meca Brazil-Engleska .

@Pazarac:smanji dozivljaj i ne vredjaj druge i ne nazivaj ih pogrdnim imenima.

@Johny:Ja sam navijao za Argentinu da pobede,sad ti navijaj za 'talijane. :D :)

• »Pahuljica« je žensko

Datum registracije: 16.12.2005

• Poruku poslati

76

Subota, 01. Juli 2006

Rekoh ja Johnny da ce Nemci da pobede?!
Rekoh vala,eto...

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

77

Subota, 01. Juli 2006

Veceras sam prvi put navijao za nemacku. U drustvu sa nemcima nekako se navukoh i ja bas kao i oni da dajem strucne komentare tipa " daj baci ovom on je sam pred gol" ili " haj hajvana sta promasi".
Ali samo zbog jedne totalno plave devojcice od nekih 5 godina, sto sedase ispred mene mi je drago sto su pobedili. Bas super sad moze mala da se raduje jer je pravo navijala.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

78

Subota, 01. Juli 2006

Tashke

Citirano

@Johny:Ja sam navijao za Argentinu da pobede,sad ti navijaj za 'talijane.
.

Bogomi je brat bio od samog pochetka za Italijane,pogotovu zbog Tonija i Tottija...al` nekako vishe volim ja Argentinu...

a Argentina je danas bila potlachena od strane sudija...ko je realan rechi che da je istina..a ko nije nego je navij`o za Nemce,ondak...no comment...

nejse...

tuzhan sam,i to je sve!!!

prochiche!!!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

79

Subota, 01. Juli 2006

Naglasujem da sam totalni laik sto se fudbala tice.

Gledala sam jucerasnju utakmicu Nemacka:Argentina i mislim da su Nemci zasluzeno pobedili. Na pocetku SP-a nisam bila za to da oni budu prvaci ali sad navijam za njih.

Haj sto Turci mahaju zastavama, to nekako i lici na njih, nego i Svabe pocele tako. Dokaz za shift of behaviour. :D

Neka najbolji pobedi.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

80

Subota, 01. Juli 2006

Johny,ja ne msilim da ih je Lubos nesto mnogo ostetio,mislim da je odsudio dosta dobro sa malo domacinskog sudjenja sto je normalno i podnosljivo.Njih je ostetio njihov selektor koji ih nije pustio da igraju svoju igru i da pokazu svetu sav talenat i umece koje poseduju a koje je on drzao na klupu i menjao ih vec u 70-om minutu kako bi branio 1:0.
Da je igrao Mesi,Saviola,da je Riqelme ostao barem jos 10 minuta,nemci bi prosli slicno kao i Scg.Ovako...kao sto rekoh,nadam se da ce ih Italijani pobedit makar kao u prijateljskoj(4:0). :D

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks