Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

141

Srijeda, 05. Juli 2006

Ma ovo je bila 100% prodata utakmica ... talijani su namerno propustali sanse da bi bilo zanimljivije :D Trebalo je bit najmanje 4:0 za ljigavce.

Steta bi bilo kad bi nemci pobedili na penale ... finale nisu zasluzili, al nije bitno, mladi je ekipa i ima buducnosti.

Ako talijani pobede ovo SP onda su nakon ove jucerasnje utakmice sahi sasluzili, sto ne znaci da cu za njih navijat ... joj ko ce trpet ovog talijana u piceriu, oci ce mi iskopat o|

Ocekujem finale ITA-FRA (o)

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

142

Srijeda, 05. Juli 2006

Citirano

Italija-Nemacka,Polska,sudije,navijaci 2:0

Ovo nema mnogo veze sa istinom.

Kao prvo, u njemackoj reprezentaciji ima mnogo manje stranaca (gotovo da ih nema ako izuzmemo Odonkora i Asamoa) nego recimo u francuskoj ili

holandskoj repki. Podolski i Klose jesu rodjeni u Poljskoj ali su po nacionalnosti Njemci.

Osim toga na ovom prvenstvu su sudije mnogo vishe pomogli Italijanima sa onim penalom protiv Australije nego bilo kojoj drugoj ekipi.

Italijani jesu bili bolji i iskusniji i treba im cestitati. To je fudbal!

Sto se Njemaca tiche mogu biti ponosni, jer ova mlada reprezentacija sa 22-23 godine (najmladja koju je Njemacka ikada poslala na SP) je ostavila srce

na terenu i dala je sve od sebe, ali vishe nisu mogli. Njihovo vrijeme tek dolazi i nadam se da ce Klinsmann ostati na mjestu selektora, jer je odradio

fenomenalan posao. A prvenstava ce biti opet.

Njemci su za dvije godine opet domacini na EP u Austriji i Svajcarskoj :D :D

poslije utakmice...
Jaeger je dodao/la ovu sliku:
  • Fan-Meile.jpg
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

• »$anj@qu€« je muško

Datum registracije: 10.06.2006

• Poruku poslati

143

Srijeda, 05. Juli 2006

Sahi stize smak svijeta kad ljudi koji bi trebali bit balerine i sigurno igaju bolje od Barashnyikovog iliti bilo koje zhene u muskom tijelu o|

Ako je do ovoga doshlo, 'besh igru i pravila i biznis. Fakat su u pravu vecina iz US, Sutralije i drugih zemalja gdje je lopta ljushtchasta. Hem 0:0 120 minuta, hem nije fer, hem nikad se nezna na koju je nogu tajsudija ustao i koga preferira u toku te tekme, hem se desi da bolji timi izgubi (svaka cast Portugal & France).

Italijane, bo 4,000,001 i covjek hajo isprebijat' da nemogu da dihnu. A to sto misle da su ovih nekoliko ljudi hadalji je josh gore.

Sto se biznisa tice, ljudi koji kockaju ce morati da se upoznaju sa ovim timovima Stch klase po nji'nim kriterijima. A Sep Blatter je isti k'o nash Sulj'ko radi za svoj interes.

Ja znam barem 100 ljudi kojima 'soccer' nije matichna igra i koji bi radje da gledaju Trinidad & Tobago VS Sanjak samo ako je utakmica bukvalno kako je nazvao Pele prelijepa znaci da rezultat nije primarni objektiv - za ovo ima shah i heklanje.

Pederisanje, prenmaganje, kukanje, plakanje, svadjanje, odugovlachenje vremena, FIFA Fair Play (kojeg oximorona) etc. etc. nije fudbal i ljudi koji su ga tek otkrili hoce da se dokazu i budu umjetnici kroz igru a ne pantomimu koja se prodaje kao sport.

Al' sto jeste istina da je Italija ipak jutros/sinoc bila bolja nego meni krivo shto je glumac koji izbaci ove moje dao onako prelijep gol. Ipak, blago njemu i nadam se da ce Francuzi osvijetliti obraz sportu. A Sepp Blatter-u kao i svakom mini-diktatoru ce doci kraj. A poslije svake tiranije stize revolucija i renesansa. Po meni bez fair-playa, fair-rules i player-a fudbal gubi brate dushu.

Da sport sa samog pocetka bio kakav je danas, cricket, badminton ili nash klis i mashka bi bili popularniji.
“Bolje jedanput čestito umirati, nego cijeli život umirati od straha."

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

144

Srijeda, 05. Juli 2006

Citirano

Orginalno od pink

Citirano

Orginalno od Jaeger

Ich habe fertig! :]

Zickler ist eine Spitzen mehr, Mehmet mehr Basler ."

"Ist klar diese Wörter, ist möglich verstehen, was ich hab' gesagt? Danke."

:)) :)) :))

sahih

Učenik

(10)

• »sahih« je muško
  • »sahih« je zabranjen

Datum registracije: 07.06.2006

• Poruku poslati

145

Srijeda, 05. Juli 2006

finale ita-por / 2:1

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

146

Srijeda, 05. Juli 2006

Daj ljudi batalite inat. Svi jedni drugima u inat pricate. Neka navija ko za koga hoce, Jel to grijeh? Italija je zasluzeno u finalu. Igrali su hrabro i otvoreno od pocetka, netipicno za njih ali isplatilo se. Lipi ja mislim prvi put zivotu da je igrao onako ofanzivno kao u produzecima. Rezultat? Italija se bori za naslov prvaka sveta!!! Mislim, zao mi je Nemce, ja sam uvijek navijao za njih posle 1990. i prvenstva u Italiji (tad sam navijao naravno za SFRJ) ali, sinoc nisu zasluzili da idu dalje, a takodje je i cinjenica da su imali i najlaksu grupu i najlaksi kostur do finala, ali RAGAZZI su bili veliki zalogaj.

Pevace se u finalu jedna bella canzona, verovatno.

Francuska - Portugal? Ocekuje se vrlo zanimljiva utakmica i blaga prednost je svakako na strani Francuza. Bice 1-1 i Francuzi idu dalje nakon produzetaka. Ne bih voleo da Portugal prodje. Bio bi to sumrak svetskog fudbala...

Final1: Italija - Franucska, repriza evropskog finala iz 2000. godine. Tada je bilo 2-1 za trikolore a ovoga puta videcemo...
Sit Hungry Doesn't Believe

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

147

Srijeda, 05. Juli 2006

Selam

ZIZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

148

Srijeda, 05. Juli 2006

hehehee

ko sto pozeleh u finalu da pogledam Francusku protiv zabara :D 8) :]
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

149

Srijeda, 05. Juli 2006

Bravo Francuska (o) (o)

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

150

Četvrtak, 06. Juli 2006

Ja mislim da Italija osvaja...
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

sahih

Učenik

(10)

• »sahih« je muško
  • »sahih« je zabranjen

• Poruku poslati

151

Četvrtak, 06. Juli 2006

ita-fra / ?:?

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

152

Četvrtak, 06. Juli 2006

Cristiano ROnaldo u akciji :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

uh ala me slatko nasmija :D

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

153

Četvrtak, 06. Juli 2006

Citirano

Orginalno od sahih
ita-fra / ?:?

Ne znam, da je bilo ITA/Por reko bih ti odmah ka iz topa 2:1 jer pročitah malo poviše rezultat :D
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

sahih

Učenik

(10)

• »sahih« je muško
  • »sahih« je zabranjen

• Poruku poslati

154

Četvrtak, 06. Juli 2006

Eh,da je bilo,a bice nekad

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

155

Petak, 07. Juli 2006

Citirano

Orginalno od ed
Tako i ovdje, jedna blijeda ekipa je juce odigrala svoj najbolji mec i zasluzeno otisla u finale.

O kojoj to Ed-e bledoj ekipi govoris???O Italiji??
Jesil gledao sve njihove meceve??jesil gledao meceve svih ostalih pa da uporedis??
Italija je imala ubedljivo najacu grupu na Prvenstvu,pobedili Ganu(najvece iznenadjenje),igrali nereseno sa Amerima i pobedili Cesku 2:0.Koje su to blede partije??
Za razliku od npr. Francuza koji su u poslednjem kolu kvalifikacija za Sp obezbedili prolaz a isto to i na Prvenstvu.Prve 2 utakmice su odigrali ocajno.Engleska takodje.O Brazilu da i ne govorim.
Italija je jedinu losu utakmicu odigrala protiv Australije,u 1/8 finala,sve ostale na izuzetno vecem nivou,vecem od ostalih reprezentacija.
Nemacku ne uzimam u obzir jer shodno njihovom renomeu,oni nisu grali sa ozbiljnim protivnikom sve do Argentine(koju su na penale izbacili,znaci lutrija)i Italijom od koje su izgubili.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

156

Petak, 07. Juli 2006

Sve sto mogu da ti kazem je da se iskreno nadam da ce izgubiti u finalu. To bi bilo i posteno, obzirom da im je sudija poklonio polufinale. Da nesto plaho volim Francuze, ne volim. Ali mi je zato merak da Italija izgubi :D
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

157

Subota, 08. Juli 2006

Vecheras se je na programu predposljednji susret turnira. Naime u Stuttgartu se igra utakmica za 3. mjesto izmedju Njemacke i Portugala.

Na golu Njemaca nece biti Lehmann, vec bivshi kapiten njemachke reprezentacije Oliver Kahn, koji je na proslom prvenstvu 2002 u Japanu

proglashen najboljim igrachem turnira.
Jaeger je dodao ovaj fajl:

158

Subota, 08. Juli 2006

Nemci treci. Portugalija cetvrta.
3:1

Ko bi rek'o da je Schweini onako vrijedan :)

Sutra finale.

Haj sto brzo prodje ovaj mesec dana! :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

159

Subota, 08. Juli 2006

e vala neka su pobedili (o)

svaaarc und vaaaajs ... :D

160

Subota, 08. Juli 2006

Na pitanje kako se oseca i sta je bio jedan od najlepsih dozivljaja u njegovoj karijeri rece Kahn : " Ich überlege gerade was gewesen wäre , wenn wir Weltmeister geworden wären" ("Upravo razmisljam o tome sta bi se desilo da smo postali svetski prvaci") To je rekao zbog toga sto nije umeo da opise trenutnu radost zbog treceg mesta.
Oli Kahn je veceras igrao poslednju utakmicu za reprezentaciju Dojclanda.

Ooooo ist das schöööön....
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Social bookmarks