Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

161

Subota, 08. Juli 2006

Die "Nationalmannschaft" je zasluszeno pobijedila i postala treca na WM 2006! (o) (o)

Mislim da vecheras nije postignut samo najljepshi gol, vec i najljepshi autogol :)

Josh jednom Herbert Grönemeyer i "Zeit, dass sich was dreht"

http://www.viva.tv/Stars/Player/id/27051…eo/inter_id/276
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

162

Nedjelja, 09. Juli 2006

Neka su pobedili, oni zamalo pocrkase... :))
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško
  • »Tashke« je autor ove teme

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

163

Nedjelja, 09. Juli 2006

U skoro prijateljskoj atmosferi,Nemci su ipak imali motiv vise,a to je publika koja ih je zdusno podrzavala tokom ovih mesec dana i imali su obavezu da i u ovoj poslednjoj utesnoj utakmici pruze maximum.Oliver Kahn je zaista dobro branio i na pravi nacin se oprostio od repke.Isto je i sa Figom koji je namestio gol Gomesh-u.
Svajnstajger je dao golove sa skoro istog mesta i naidentican nacin.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

164

Nedjelja, 09. Juli 2006

Nema veze kako ovo prventsvo zavrsi, nemacka ekipa je pokazala najvise srce i to da fungiraju ko ekipa.

Dali su najvise golova, Prinz Poldi izabran za najboljeg novog igraca, Klose dao do sad najvise golova, ubedljivo najmladji trener, kad se jos spomene da su to vecinom obicni igraci a ne super zvezde onda jos jedan plus vise, i najvaznije je da se covek ne mora brinut dal je rezultat utalmice kupljen za razliku naprimer od ljigavih talijana od kojih je pola ekipe koruptno i samo misli na svoje ljigavo homo dupe :D

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

165

Nedjelja, 09. Juli 2006

Nadam se, da ce Zinedin Zidan dobiti oprostajno finale, kakvo zasluzuje!

ALLEZ LES BLUES (o) (o)

166

Nedjelja, 09. Juli 2006

I ja sam za Trikolore. Bilo bi mi drago zbog Zizou-a, ovo je njegova oprostajna utakmica.
Ne volim prljavu igru Italijana, dzaba sto su najlepsi.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

167

Nedjelja, 09. Juli 2006

Ja navijam za Francusku (o)
Ada i ovi Francuzi bogami pripsani ;)

168

Nedjelja, 09. Juli 2006

Thierry Henry izasao.
Zidane crveni karton. Francuzi igraju sa igracem manje. Ako eventualno dodje do penala, falice im najbolji strelac.

Prljavi Zabar ga isprovocira, a bas mi zao da je onako reagovao. Iznenadih se, jer je svo vreme delovao stalozeno, moze se mislit sta mu je onaj Zena-fudbaler "opsovao" .... Bas su ljigavci ovi Italijani!
Niko nije cuo sta mu je rekao, ali su svi videli sta je Zidane uradio i zato njemu crveni karton, a Zabaru nista!

Steta da na ovaj nacin zavrsi karijeru.

Da dopunim: Italija je svetski prvak. Nisam navijala za njih, ne radujem se zbog njih, ne volim njihov stil igre,ali kad vec jesu pobedili onda im cestitam.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

169

Nedjelja, 09. Juli 2006

1.Djanluidji djidji Bufon :klanja: :klanja: :klanja:
2.Djanluka Zambrota :klanja: :klanja: :klanja:
3.Fabio Grosso :klanja: :klanja: :klanja:
4.Marko Materazzi :klanja: :klanja: :klanja:
5.Fabio Kanavaro :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
6.Djenaro Gatuzo-Brave heart :klanja: :klanja: :klanja:
7.Mauro Kamonarezi :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:
8.Francesko Totti :klanja: :klanja: :klanja:
9.Luka Toni :klanja: :klanja: :klanja:
10.Andrea Pirlo -najbolji igrac utakmice i prvenstva :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

Zidan je verovatno ujedno jedan od najboljih igraca sveta svih vremena i najprljaviji igrac.Ovo mu nije prvi put da ovak reaguje,imao je on jos ovakvih ispada,jos dva-tri crvena je on ovako dobio i u Realu i u Juventusu.Ono sto mi najvise bode oci je to sto je dozvolio da ga isprovocira igrac koga bi i dete moglo da isprovocira,pa umesto da Materazi dobije crveni,dobio ga je Zidan.Da mu je tokom celog meca svasta vikao,ono je nedopustivo!!Mogao je lepo da saceka kraj,da prodje utakmica pa da ga u tunelu dobro isiba za sve sto mu je rekao.Ovako,ostavio je ekipu na cedilu u najvaznijoj utakmici,stavio svoje interese ispred interesa reprezentacije i stavio ogromnu mrlju na svoju briljantnu karijeru.Ovo me podseca kao kad su Maradonu milicajci sa terena izbacili...
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

170

Nedjelja, 09. Juli 2006

Ovo je veliki korak nazad u svetskom fudbalu kad jedna ekipa moze sa ovakvom igrom da osvoji titulu svetskog prvaka.

Zidan ko licnost me je totalno izneverio, ne zbog toga sto je izveo ovo sto je izveo vec zbog toga kako je on to izveo ... posto znam veliki broj talijana znam i kakva govna iz njihovih usta vrlo cesto izletavaju ... zbog toga mi je ipak malo krivo sto mu nije zube polomio.

Sve u svemu ekipa francuska se jednostavno igarala sa ********* koji su i u ovoj utakmici vise glumeli nego sto su igrali fudbala.

od danas ne jedem vise pizzu xx(

171

Nedjelja, 09. Juli 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

10.Andrea Pirlo -najbolji igrac utakmice i prvenstva

Po tvom misljenju ili?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

172

Nedjelja, 09. Juli 2006

Pirlo je zvanicno proglasen za najboljeg igraca finalne utakmice,ali sva je prilika da ce biti i najbolji igrac SP-a.U trci su jos u Fabio Kanavaro i golman Bufon.

173

Nedjelja, 09. Juli 2006

Aha, znaci tvoje misljenje. A kako se zove sledeci film u kome ce zabari glumeti glavnu ulogu?

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

174

Nedjelja, 09. Juli 2006

Mozda su i igrali najbolje na prvenstvu, ali su karakterom i kao ljudi jednostavno nule. I upravo zato je steta sto su Italijani prvaci, jer kome oni mogu da budu za primjer.....

Sto se tice Zidana, steta sto se jedna velika karijera ovako zavrshava.
Ipak mislim da je Zinedine Zidan bio najbolji igrach prvenstvu i jedan od rijetkih velikih danashnjice.

Salut Zizu

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

175

Nedjelja, 09. Juli 2006

Citirano

Orginalno od pink
Aha, znaci tvoje misljenje. A kako se zove sledeci film u kome ce zabari glumeti glavnu ulogu?

Nije moje misljenje(ustvari jeste,ali se poklapa sa fifinom komisijom),Pirlo je zvanicno proglasen najboljim igracem finalne utakmice ,a posto je Zidan bio glavni kandidat za najboljeg igraca,posle onog udarca glavom,logicno je i normalno da to bude neko iz ekipe sampiona.

Drugi deo recenice ne razumem zbog cega to mene pitas i sta su oni to odglumeli?
ali eto,da ti odgovorim u stilu tvog pitanja,film ce se zvati "Operacija 2008".

Italija-Gana 2:0
Italija-SAD 1:1
Italija-Ceska 2:0
Italija-Australija 1:0
Italija-Ukrajina 3:0
Italija-Nemacka 2:0
Ialija-Francuska 1:1
:klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

2(i slovima DVA)primljena gola u 7 utakmica i 12 postignutih!!! :klanja: :klanja: :klanja:
Bufon-najbolji golman bez konkurencije!
Kanavaro-najbolji igrac odbrane!!!
Pirlo-najbolji igrac sredine terena.
Ovo su cinjenice koje niko ne moze da porekne,pa mrzeli ili voleli 'talijane.

@svi vi koji ne volite Italiju:Imajte malo dostojanstva i u porazu pa ih ne nazivajte pogrdnim imenima.Ako su igraci bacili mrlju na prvenstvo,ne morate to i vi radit ovde.
Tashke je dodao/la ovu sliku:
  • finale-slavlje-penal.jpg

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

176

Nedjelja, 09. Juli 2006

I konachno zhene postale svjetski prvaci u fudbalu pa josh u mushkoj konkurenciji!!
Najvechi BLAM od svj.prv. do sada !!
Qrve,manekeni,glumci,pi#de i tako to .....
LJIGAVCI.....
BIG RESPECT FOR ZI ZU ZA ZAVRSHNI UDARAC!! (o)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

• Poruku poslati

177

Nedjelja, 09. Juli 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

@svi vi koji ne volite Italiju:Imajte malo dostojanstva i u porazu pa ih ne nazivajte pogrdnim imenima.Ako su igraci bacili mrlju na prvenstvo,ne morate to i vi radit ovde.

Upravo mi dostojanstvo ne dozvoljava da navijam za jednu ovakvu ekipu!

178

Nedjelja, 09. Juli 2006

Citirano

Orginalno od Tashke

Citirano

Orginalno od pink

Nije moje misljenje(ustvari jeste,ali se poklapa sa fifinom komisijom),Pirlo je zvanicno proglasen najboljim igracem finalne utakmice ,a posto je Zidan bio glavni kandidat za najboljeg igraca,posle onog udarca glavom,logicno je i normalno da to bude neko iz ekipe sampiona.

Pa finalne utakmice je OK. Nego mi se ne svide ono drugo "najbolji igrac citavog prvenstva". Bilo je boljih, doduse po mom misljenju :D.

Citirano

Drugi deo recenice ne razumem zbog cega to mene pitas i sta su oni to odglumeli?
ali eto,da ti odgovorim u stilu tvog pitanja,film ce se zvati "Operacija 2008".

Sto ne razumijes? Ti to galiba odsad samo italijanski razumes? he he salim se
Ada ja bogoti to samo onako, prepoznah njihov talenat za glumu. ;)

Citirano

Gresis. Ja volim Italiju. Ne volim italijanski fudbal.
Nisam ih psovala, nikad ne psujem. Zabari i ljigavci sam rekla. Nesto sam izmislila?

Ali se samo zapitaj sta li je tek onaj tvoj "dostojanstveni heroj" Italijan tako "lijepo" rekao Zinedinu pa ga je onako isterao iz takta?

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

• Poruku poslati

179

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

Citirano

Orginalno od pink

Nisam ih psovala, nikad ne psujem. Zabari i ljigavci sam rekla. Nesto sam izmislila?

Nisu ljigavci.a i da jesu,mislim da dami ne prilici ni tu rec da izgovori.

Citirano

Orginalno od pink
Ali se samo zapitaj sta li je tek onaj tvoj "dostojanstveni heroj" Italijan tako "lijepo" rekao Zinedinu pa ga je onako isterao iz takta?

Pink,ja iz dna duse ne volim Materazzija! e pazi sad ovo sta ti meni pricas:ja nemam pravo(nije moralno kako neki ovde moralisu) da navijam za Italiju zbog njega,a vi svi navijate za Francusku zbog jednog igraca,zbog Zidana koji je uradio ono sto je uradio.Nasiljem se ne uzvraca na nasilje,barem bi vi u Nemackoj to trebali znat,ako je to ovde na Balkanu normalno(te stoga i ne cude komentari nasih ljudi).

A sad sam slusao jednog italijanskog komentatora koji je rekao da mu je Materazzi rekao nesto o dopingu jos dok je igrao za Juventus(a posto cisto sumnjam da znas o cemu je rec(bez uvrede,ali mislim da ne pratis bas toliko fudbal),lekari Juventusa su optuzeni da su kolektivno dopingovali igrace Juventusa,medju kojima je bio u Zidan).
Al ono sto vi ne shvatate je to da sta god da mu je rekao,on nije smeo da onako reaguje,on na prljavo udara jos prljavije.On kao veliki je trebao da se izdigne iznad toga,pa ima 34 godine,nije neiskusan igrac kojem je ovo prvo SP.I opet ti ponavljam Pink,Materazzi koji je njega isprovocirao je igrac koji najvise i najlakse dobija crvene kartone jer ga je vrlo lako isprovocirat .I takav profil igraca je uspeo velikog Zidana da isprovocira.

180

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

Zidanu ne prilici to sto je uradio, slazem se potpuno. Razocarao me je sinoc.
Jesam navijala za FRA najvise zbog njega. Hem je najbolji igrac poslednjih godinica, hem je musliman. Mozda subjektivno od mene, al istina.

Normalno je da imas pravo da navijas za koga hoces. Ne zaboravi da isto pravo imam i ja.

Sta ces, jesmo mozda u Nemackoj i mozda bi trebali znat, al smo sa Balkana pa mozda ne znamo.

he he de reci mi sta jos prilici i ne prilici jednoj dami, nauci me manirima i bontonu gospodine Tashke. Al u drugoj temi.

Ipak ja odlucujem sta, kako i kada cu reci. Ako sam zasluzila kaznu, molim lijepo.
Ja sam pricala o fudbalu i fudbalerima ti si vidim presao na analizu moje licnosti. Hvala tebi na ovakvom nacinu skretanja paznje.

I dalje ne smatram da sam pogresila.

Ti kao moderator ne bi smeo sebi dozvolit ovoliku slobodu.

Da si mi ziv i zdrav.

Selam

Social bookmarks