Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 18. Maj 2004

Zelja,

vido ode pise Pomoc, zelje i komentari

ja reko pomoc mi ne treba zasat, nakija komentara i nemam il sam ih vec reko, al brate zelja iha

evo prva nije u vezi sa forumom, skoro javise da je neki ode dobio 33 miliona evra na loto, te ja reko sam bi zeleo da sam na njegovom mestu, ako more to ova forum da ucini za mene, a ako ne more, onda imam drugu zelju

evo ovako, ja vido mlogima smeta a kazu Hadalj, a meni smeta kad me neki koji su bas to tako zovnu, te bi zeleo da se uz moj nick doda Tzv. (tako zvani Hadalj), tako bi diskusija mogla krenut u nekom sasvim drugom toku.

fala vam
malo za promenu

2

Utorak, 18. Maj 2004

@ tzv.hadalj : Mozemol i mi nase zelje ovde napisat?
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

3

Utorak, 18. Maj 2004

sam te bujrum, ovo je otvoreni forum, a on srca otvara da se vama zelje ispune
malo za promenu

4

Utorak, 18. Maj 2004

Eh fala ti mnogo. Ovako ja bih imala zelju da se na forumu nesto malo prostora dadne nama zenskima. Nako coshe,il kakav kutak? Eto sam tako da to bude za nas rezervisano da imamo malo slobode jedna sa drugom progovorit koju rec. Eto toliko. :D
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

5

Utorak, 18. Maj 2004

pa bate nije ti ovo banja
malo za promenu

6

Utorak, 18. Maj 2004

Pa dobro, pomislih ja da ce me narod tako pogresno razumet, nisam ja nikakva feministkinja al' rekoh mogle smo mi ponekad odvojeno razgovarat. Ne mari, ko mi je zelja kolko banja ( a banja visa no forumsko srce) onda hairli bilo, nemote je ni ispunjavat.Drugih zelja trenutno nemam.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

7

Utorak, 18. Maj 2004

jok nejbolje ovako, da se napravi da je od 2 do 5 za zene, a od 5 do 7 za muskinju, a posle mesano
a Admin ce stojat na vrata da ko ne udje
malo za promenu

8

Utorak, 18. Maj 2004

Ada jok vala, da se muci i Admin i mi. Neka bude ko sto je dosad bilo. Ja ni pozeleh malo kutka, a dobih banju ?( . Cudan ti je ovaj zivot, sta sanjao nisi cujes...

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

9

Utorak, 18. Maj 2004

Ja sam za forumsku banju sa zenskim kutkom. Moze? :]

Inace imam zelju da se malo smiri diskusija o religiji i politici :(
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

10

Srijeda, 19. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

A ne, ne dolazi u obzir tako nesto, jer od toga i pocinje. Prvo se pojavi skromna zeljica za kutkom, kasnije kada se tu okupi veci broj zena zelje porastu, pa onda to se polahko pretvara u pokret, a jos plus neko sa strane ubaci neku zenu koja ce fino da se sprijatelji sa onima koje su vec tu, pa onda polahko pocinje da im prica revolucionarne price i o nepravednom odnosu muskarac-zena i eto ti problema. :):):)

I naravno, pitanja oko politike i vjere nikada se nece smiriti sve do Sudnjeg dana. :) Tako mora biti.

A inace i ja navijam za Zelja. :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

11

Srijeda, 19. Maj 2004

Citirano

Orginalno od tzv. hadalj
jok nejbolje ovako, da se napravi da je od 2 do 5 za zene, a od 5 do 7 za muskinju, a posle mesano
a Admin ce stojat na vrata da ko ne udje

Uh, ja sad vidoh da upadoh u ovaj termin za muskinju. :D

Vala tzv. Hadalje, nije fer, Pink pozele nesto a ti odmah te ovo, te ono, mogo si joj samo ispunit zelju, zenski kutak i nije losa ideja. :D
Mada, ne zna sta bismo mi to mogle tu komentarisat a sto ne mozemo na drugom forumu, i nisam bas sigurna da bismo mogle bez muske publike. ;)

Moja je zelja da se Pinkici ostvari ovo sto hoce. ;)
Pazi koju igru igras.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 20. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Nemoj dolazit (ne dolazi) u obzir da se takav jedan kutak odobri. :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 20. Maj 2004

Nakon zasedanja vrhovnog saveta, jednoglasno je donesena odluka da za ispunjavanje iznesenih zelja ne postoje nikakvi valjani razlozi, te da se iste odbacuju bez prava zalbe. Odluka stupa na snagu od momenta donosenja ovog normativnog akta.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks