Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 26. Septembar 2003

Zelje, pozdravi i cestitke

posto vido da je ova rublika naslovljena zelje, reko da ovde znaci mozemo da izrazimo zelje, pa uz to i pozdrave i cestitke
finger i ja skoro pricamo o tome, i rekosmo trebali bi da otvorimo temu zelje, no ubite te nas, te se mi usutesmo, kad ja vido ovo, i ono mi sinu ideja, reko Hah eve ode, ode 100% moremo, ne verujem da nam ko moze zamerit, posto i u naslovu pise zelje, a ja je samo prosiri na pozdrave i naravno cestitke
bogomi cini mi se da more imat haira, eto Jusko skoro doktoriro, te ode bi mu mogli lijepo sve rej
pa vi sad navalite, nadam se da ce za sad bit dzabe, dok Admin ne skonta da bi sa pozdravima, zeljama i cestitkama mogo i koji dinar zaradit, pa nam lijepo sve ovo pocne i naplacivat, pa posle bogomi ko ima on nek Zeli kolko hoce, a ko nema, on nek suti
malo za promenu

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

2

Petak, 26. Septembar 2003

Zelja, pozdrav i cestitka

sa pesmom "okreni moj broj" od Ada
zeleo bi da bratu Fingeru cestitam srecno polaganje ispita, a sestri Hanumi ugodan povratak u Nemacku uz poruku "koliko je na nebu sunca sjaj, toliko vas hajem ja"
malo za promenu

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

3

Subota, 27. Septembar 2003

mahsus lijep provod na odmoru Undercovernom Angelu od mene uz sve pessme sa novog albuma Macbetha_ ,ujedno da ne placam dvaput zelim najtopliju dobrodslicu DeeDee uz recimo Aya Benzer ... a ako ne more dvije da pusci cijele Mr.DeeYaj neka izmiksuje nesto ... !!!!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

4

zahvaljujem , zahvaljujem

Bogami prvo htedoh rec: hadalju legenda si sto te nidje nema... mislio samo ti dobra fora ovo, a sad skontah da si ustvari spojio nekoliko tema u jednu. Imamo rodjendanska cestitanja, pa praznike cestitamo... sto to na nekoliko tema kad sve moze u jednoj :). I jos plus da ne bi bile uivicene nekim dogadjajem ti nam ostavi mogucnost (ako je ostavi i admin :D) da jedni drugima pozelimo ponesto lijepo i bez bilo kakvih datuma :).
Ja vam evo svima sada zelim dobro, lijepo i prijatno vrijeme a pesmu nek vam beksa preporuci :). Pozdrav V selam za sve ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

5

Eto ti! Dje god ima kakve zanimljive teme pokretac joj je hadalj :D

Ja bih samo da pozdravim sve na forumu i da svima pozelelim jedan prijatan, zanimljiv i uspesan dan uz pesmu " Osvanuo novi dan" :D :]

POZDRAV od pink
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

6

Tema prebacena u forum 'Sve i Svasta'.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

7

nemogade on da nesto ne carne
malo za promenu

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

8

Posto sad odo, a sutra more bit ne dodjem,
Zeleo bi Sestrama i Prijateljicama, Hanumi i Pinkiji,
Srecan i Ugodan nalazak i jedenje mantija, takodje i fino setanje i naravno ispricavanje
sve to uz pesmu "Odavno te nisam sreo"
malo za promenu

9

Htedoh da cestitam uvazenom prijatelju, voljenom bratu i postovanom koleZi hadalju srecno dobijanje najnovijeg virusa pesmom " viruse moj rasiri se svetom, viruse moj zakiti se cvijetom..."

@ hadalj : Da te dugo i dobro sluzi ovaj virus, da mu haira vidis i svakat da se radujes :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 28. Septembar 2003

Pozdravljam moju vilu Pink, moje seke, Beksu i Jaska sa pesmom Ima nesto od srca do srca

EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

11

Nedjelja, 28. Septembar 2003

Mogu li ovde i zahvalnice da pisem? :D
Ako mogu zahvalila bi se mojoj Bikki sto mi je ulepsala dan. Vilo nastavicemo muhabet tamo gde smo stale ;)

Ujedno bi zelela da pozdravim sansa, bekima, jaska, allmu,nicky-a, hadzija,maleccku, DordjaRD-a, PAUK-a i sve ostale.

A ha! Zamalo zaboraih da pozelim srecan put svima onima koji ce narednih dana putovati :]

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

12

Srijeda, 01. Oktobar 2003

SREĆAN RODJENDAN @NGI3

Našoj @ngi3 srećan rodjendan i prijatne studentske dane želim pesmom po njenom izboru:).

13

Vala @ngie3 slavila ne slavila rodjendan ja se pridruzujem hobbes-ovim cestitkama i zelim ti srecan rodjendan, da nam ostanes ziva, zdrava i vesela barem jos 100-inak godinica :) :D
A pesmu mos sama da biras i salj da narucis ja cu odma puscit :D :]

Ujedno htedoh da pozdravim hobbes-a ( vala se ja pravo zabrinuh sta ti bi, te te nemase ...).

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

14

hvala, hvala

Zahvaljujem se na cestitkama... zelim svima prijatan dan.
a sto se tice pesme moze ona ''... odlazim iz ovog glupog grada, gde si sad...'' neznam kako dalje ide, nek je otpeva Pinky :D :D
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

15

Naravno cestitam @ngi rodjendan ;)

A ujedno koristim priliku da pozdravim sve clanove foruma, a posebno mog brata hadalja i da mu cestitam uspesno otvaranje teme (ove) koja je preuzela ulogu cak i specijalizovanoj temi za rodjendanske cestitke :D.

Specijalni pozdrav za jednog supermoderatora a SANSE nema da cu mu rec ime :D ;).
mogu ja da se potpisem i bolje...

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

16

CESTITKE

za @ngi ,....povodom rodjendana,i puno uspjeha dalje u zivotu !!!

M.S. ............meSSko............selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

17

SREĆAN RODJENDAN @NGI3 i sve najlepshe u buducem zivotu, nastavak Skolovanja i privodjenja kraju istog uz pesmu .... Rolling Stones Angie ....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 02. Oktobar 2003

Hvala svima najlepse... sinoc se nisam mogla javiti jer sam do kasno bila u gradu.. a moj komp u domu nema konekcije ?( jer direktor to ne odobrava (glupost al je tako kako je)

upravo mi je bas sad najpotrebniji malo sanse i uspeha a zasto vec sam ispricala u temi 'trenutno'
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 02. Oktobar 2003

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78
Pozdravljam moju vilu Pink, moje seke , Beksu i Jaska sa pesmom Ima nesto od srca do srca

e brate nismo ti mi seke, no helje nej se

ja tedo bratu i prijatelju fingeru da cestitam srecno prestizanje Hobesa, i preuzimanje vodece pozicije, a Hobesu zelim da sportski prihfati trenutni poraz, sve to pesmom,
"smej se smej uvek se smej" naravno od Miroslava Ilica
a za ostalu rodbinu zeleo bi da pozelim ugodno vece sa pesmom, "Sneg je opet Snezana" cini mi se opet od Miroslava
malo za promenu

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

20

Petak, 03. Oktobar 2003

Znam Beksa, nisam ja rekla da ste mi seke, nego sam bas pozdravila moje seke koje su isto clanovi foruma :]

Pozdravljam a very special person sa pesmom "Ti si mi u krvi" od Colica ;(
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks