Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

21

Srijeda, 21. Januar 2004

mislis da bi neka specijalna jedinica funkcionisala bolje ako bi bila sastavljena od zena a ne od muskaraca? da takvo nesto ne postoji dosta govori o ovoj temi...zene su po prirodi slabije od muskaraca pa ti je dzaba menadzerka dokazivati suprotno :D
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

22

Srijeda, 21. Januar 2004

Kompljet se slazem sa tobom björn! :D

Slablji smo pol, priznajem bez imalo razmisljanja. :]
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

23

Srijeda, 21. Januar 2004

Borilacke vestine mogu po mom misljenju prakticirati oba pola, ali ne preporucujem i ne odobravam mijesanje polova. Ja (koja ne moze da tvrdi da se bavi ikakvom borilackom vestinom) se nebi smela suprostaviti muskarcu koji izgleda kao trokrilni ormar (a ni slabijem) ?( Priznajem da su zene slabiji pol i da treba da zadrze njihovi zenstvenost. Nemam nista protiv lijepo gradjenog tijela al zena natrpana misicima je sve ostalo al ne lijepa.

Kanim se vec pola godine da idem na kurs samoodbrane, polako mi je vreme :rolleyes:
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko
  • »Manager« je autor ove teme

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

24

Srijeda, 21. Januar 2004

Nikako da shvatite da se ne natrpavaju misici na tijelima djevojaka vec se samo izgradjuje jos ljepse tijelo ljudi ljudski :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

25

Četvrtak, 22. Januar 2004

slazem se sa hanumom.meni je prosecna zena takva kakva privlacnija nego neka dziu dziu ha majstor hehe :]
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

26

Haj ljudi ljudi, ne razmisljate o tome da sportistkinje imaju lijepo oblikovano tijelo...... :) :) :) :) :)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

27

Nemam ja nista protiv lijepog tijela nego protiv previse misica a oni su rezultat sporta, bilo kojeg. Al ne mora da bude moja zadnja, svako hvala Bogu ima svoj ukus.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

28

Petak, 23. Januar 2004

[SIZE=3]U pravu si hanuma, ne mora da bude ni moja ni tvoja zadnja niti bilo cija, bitno je da svako iznese svoje misljenje je li :) pa bilo kako bilo, svako ima pravo na svoje misljenje pa bilo ono pravo ili pogresno. Uostalom o ukusima ne treba raspravljati to je opste poznato :)

Sve u svemu lijepo je kada se zena zna odbarniti od napadaca bilo muskih ili "zenskih", jer svasta danas ima, pa ako nas neko napdane lijepo je znati se odbraniti, narocito od nekog jakog muskarca :))

.....................
[/SIZE]
8)

29

Subota, 24. Januar 2004

Citirano

Orginalno od Manager
@ fingersbroken;
Ne bih rekla da zene koje se bave borilackim vjestinama nisu zenstvene, jer postoji mnogo zena koje poznajem a nosioci su majstorskog zvanja, a jako fino i zenstveno izgledaju. :))

Koji deo moje izjave nisi dobro razumela? Ja rekoh: zena koja moze da pretrpi udarac snaznog muskarca po meni nije zena (ili zenstvena). A to za treniranje i bavljenje sportom ti ni malo ne stoji. Cak sta vise to posebno i volim.. ali naravno ukoliko se tim bave na zenski nacin. Zene ne bi trebale za uporednu jedinicu da uzimaju muskarce a ti si to na startu uradila i samim tim pogresila. Sportom da se bave je super, ali da budu kao muskarci (i slicniji njima, tj nama) to je glupo..
mogu ja da se potpisem i bolje...

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

30

Subota, 24. Januar 2004

ada tebi je menagzerka izgleda merak da ti neko kaze da mozes da istuces muskarca pa nema druge :)) eto svaka cast stvarno si jaka ma do...bola si jaka :]

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

31

Subota, 24. Januar 2004

bjorn kraljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nije ne zelim ja to nego nako pricam i iznosim svoje misljenje

a fingersbroken, neka mi ne zameri ali nije me razumeo a ni ja njega, nigdje nisam rekla da se trebamo boriti sa muskarcima vec da li bi se mogle odbraniti :)

nikica

Početnik

(10)

• »nikica« je žensko

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

32

Ponedjeljak, 26. Januar 2004

definitivno moze svaka zena da koristeci borilacke vestine odbrani ne samo sebe nego i one oko sebe,bez obzira o kakvom tipu muskarca je rec.ja to pricam iz iskustva,tacnije imam drugaricu koja trenira karate vec dugih 10 godina tako da sam bila prisutna na nekoliko njenih treninga sto je mogu vam reci cista suprotnost od onih klasicnih treninga(to kazem zato sto sam je trenila 3 godine karate,pa se nesto ne odusevih sa borilackim treninzima) odnosno na treningu su primorani da pokazu ono sto znaju(borilacku vestinu), a i protivnik je isto duzan da pokaze svoje vestine. ovakvi treninzi podrazumevaju borbu u parovima tako da se cesce bore devojke sa muskarcima.
najodlucniji postupci u nasem zivotu najcesce su nepromisljeni

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

33

Pozdrav nikice,

mislim da ne moze da se uporedi sparing sa nekim muskarcem na treningu prema ozbiljnoj situaciju na ulici, naravno da na treningu izgleda da devojka ima velike sanse, al iz iskkustva kazem da to samo tako izgleda, jer i ja kad bi sparingovo sa nekom devojkom na treningu nebi koristio svu snagu vec bi izbegavo svaki zesci kontakt skojim bi mogo da je povredim

ipak su core za nesto drugo tu, jok za sutanje :D

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

34

Nikice u pravu si nema sta, a i pazarac je u pravu na treningu muskarci nece bas da upotrebe svu svoju vjestinu, ali ako mu neka djevojka zada neki dobar udrac poslije Boga mi hoce itekako, jer im je time porusen muski ponos, kako to da ih djevojka udari :)) pa onda tek djevojke stupaju u akciju. tacno je i to da sparing na treningu nije isto sto i ulicna tuca ali ima dosta slicnosti, jer majstori karatea vezbaju i razne da ih nazovem ulicarske zahvate :)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

35

Citirano

Orginalno od Manager
....jer majstori karatea vezbaju i razne da ih nazovem ulicarske zahvate :)

Bez obzira koliko vežbaju uličarskih zahvata, karatisti (oba pola) u toku treninga ( a i u toku takmičenja) ipak akcenat ne daju na realnoj borbi ( a svaki malo realniji udarac se završava diskfalifikacijom) već se koriste tehnikom kontrolisanja udaraca, za razliku od boksera npr. koji i u toku treninga a i u toku takmičenja trpe na sebi dosta realniju "simulaciju" razornih udaraca. Karatista u uličnoj tuči ne može baš da se snađe kao bokser (bar po mom mišljenju a na osnovu onoga što sam video u par tuča sa sudionicima koji treniraju ova dva sporta), upravo iz tog razloga što nije navikao da prima udarce. Drugačije je, moraš priznati kad navikneš da protivnik zadržava svoj "mavashi ger"i pred tvojom glavom i s druge strane kad navikneš da svaka pa čak i najmanja nepažnja može da te košta patosiranjem i brojanjem do 10, 20 a ponekad i duže... :D

P.S. menager malo-malo, pa : "lepo telo, lepo telo, lepo telo..."
Imam utisak, ako još par odgovora stigne o tome kako mišići ne pristaju lepšem polu-biće tu i slika koje govore sve same za sebe ( u stilu, evo, treniram karate, majstor sam a viđđđđu me... 8) )

Od svih pripadnica lepšeg pola koje se bave nekom borilačkom veštinom, ja bih najradije izbegao susret sa sumo-rvačicom ;)
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

36

Citirano

Od svih pripadnica lepšeg pola koje se bave nekom borilačkom veštinom, ja bih najradije izbegao susret sa sumo-rvačicom

ada sans, bolje da ljulja nego da stulja :D:D

nikica

Početnik

(10)

• »nikica« je žensko

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

37

Utorak, 27. Januar 2004

izgleda da vi muskarci definitivno ne mozete da se pomirite sa cinjenicom da devjke mogu da budu bolje i u nekim "muskim poslovima"!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
najodlucniji postupci u nasem zivotu najcesce su nepromisljeni

38

Utorak, 27. Januar 2004

Citirano

Orginalno od nikica
devjke mogu da budu bolje i u nekim "muskim poslovima"!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Chu nje? 8o
Ovde pocese da se brkaju loncici ...
Valjda bi mi trebale biti bolje u "zenskim poslovima"!!!
Ostavite muskima neka budu muski, a vi budite zenske, a ako se osecate vise muzevno nego zenstveno onda vam treba pomoc. :rolleyes:
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

39

Utorak, 27. Januar 2004

ma ovoj menadzerki i nikici bi trebalo da ih neki muskarac drmne u 'steker' hehehe pa da malo pajaju :D kad pokupis zube pa te vestacka vilica kosta nekoliko stotina evrica kod doktor sloba :] onda bi bila mirna :))

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

40

Utorak, 27. Januar 2004

VO-ZDRA JA-RA

[SIZE=3]Sta reci na sve ovo, sto procitah ovdje ??? !!! 8) [/SIZE]

Vidim ovdje,jedan broj lutkica pokusava da nas poplasi ,...nas koji nijesmo neki grmalji :( .Ali neka ih ! Istini za volju,...posmatrao sam sa krana ,prije par godina ,gdje dvije ljepojke pretukose jednog mamlaza :rolleyes: ,ko da su mu obije ruke i noge svezane.Bilo mi ga je zao u pocetku, X( ...a poslije da nijesam bio visoko 30 m jos bih im i pomogao (o) ( kad je onako smotan ).

No... da ja predjem na stvar,Zene mogu najbolje da usavrse odbranu JEZIKOM , ( pricat mogu i brzinom 300 rijeci u minuti ),i to im lezi sve i jednoj u geenu ,bar ja mislim,...a ne daj Boze da zatreba,..preporucio bih im da treniraju trcanje na duze staze (ukoliko bi bile napadnute,..da mogu zbrisati ukoliko bi bilo moguce ) :)) :)) :)). A to neko mastanje o nekakoj tuci i obracunu sa manijacima,napasnicima i slicnima,...mogu zaboraviti ( jedino ako mu polome orascice jednim udarcem ,i stjeraju ih u bubrege)

Jos mogu reci da SVAKA DJEVOJKA ,KOJA VOLI DA SE TUCE I CVRGA,UVIJEK JE NEKAKO MUSKOBANJASTA (vise lici na musko ,nego na zensko ...).
(Ali da ne budem pogresno shvacen,tu ne spadaju one koje se bave sportom radi lijepog izgleda,vec one zloce koje prebijaju suparnice ,a ponekad i one smotane scuculajkane).A one zene ,velike majstorke borilackih vjestina,sa filmova,...takodje savjetijem da ih zaboravite,jer jer na filmu sve moguce !!! A takodje i sa utiscima na treninzima u sparingu,zene ne posmatraju sve to sa muskim ocima,...vec opet samo svojim .

Slozio bih se sa Pink...potpuno

Citirano

org.od Pink :

Chu nje?
Ovde pocese da se brkaju loncici ...
Valjda bi mi trebale biti bolje u '' zenskim poslovima '' !!!
Ostavite muskima neka budu muski, a vi budite zenske, a ako se osecate vise muzevno nego zenstveno onda vam treba pomoc.

P.S.

Citirano

Svi muskarci u prosjeku znaju ( i ja medju njima :D ) :

1.Karate
2.Kung Fuuu,
3.Dzudo,
4.Dziu-dzicu,...
.
.
I jos najmanje ... '' PEDESET OPASNIH RIJECI ''

Zato se pripazite obracuna sa njima ;) :P 8) ( muskarcima ) !!!

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Social bookmarks