Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Rahila

Početnik

(10)

• »Rahila« je žensko

Datum registracije: 22.07.2007

• Poruku poslati
  • »linalena« je žensko

Datum registracije: 21.05.2007

• Poruku poslati

62

Ponedjeljak, 23. Juli 2007

sve to super zvuci, al kad dodje kuku lele, e tad je bitno da imas starijeg brata, da brzo udaris i brzo bezis a i da znas precicu.... :D ..........
i
Ako vam deluje da je sve u redu....NESTO vam je promaklo....

Rahila

Početnik

(10)

• »Rahila« je žensko

Datum registracije: 22.07.2007

• Poruku poslati

63

Ponedjeljak, 23. Juli 2007

hehehehe kada dođe ququ i lele reaguješ refleksno...a ako treniraš onda taj refleks ima efekta... ;)

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko
  • »Manager« je autor ove teme

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

64

Srijeda, 25. Juli 2007

Bas se pitam da li ce ikada iko priznati da zene mogu srediti muskarce :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

65

Srijeda, 25. Juli 2007

samo zelim da kazem da se potpuno slazem sa vama karatistama u svakom mogucem pogledu(za svaki slucaj)

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

66

Četvrtak, 26. Juli 2007

Tako i treba Nevidljivi

Sutra karatisti karete kluba Novi Pazar u 10h u Cacku u hali sportova "BORAC" polazu za majstorka zvanja ispred komisija KARATE SAVEZA SRBIJE. To su:

1. Haris Asanovic
2. Emir Masovic
3. Faris Rasljanin i
4. Rejhana Corovic

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

67

Ponedjeljak, 30. Juli 2007

Grad Novi Pazar je postao bogatiji za cetiri nova majstora karatea. Svi ono koje sam gore nabrojala su osvojili Crni Pojas. Ja im od srca cestitam, ponosi naseg grada.

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

68

Utorak, 31. Juli 2007

Citirano

Orginalno od Manager
Grad Novi Pazar je postao bogatiji za cetiri nova majstora karatea. Svi ono koje sam gore nabrojala su osvojili Crni Pojas. Ja im od srca cestitam, ponosi naseg grada.

Postovanje, majstori.
P.S. Zene, trenirajte kick-box :)
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

69

Petak, 03. August 2007

E, djevojke, ohladite malo sa tim borilackim vjestinama. Sto rece vancouver treba da gledate nesto sto je vise zenstveno... ;) Samo da znate, muskarce ne privlace borilacke vjestine...
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

70

Subota, 04. August 2007

Privlace bre kako ne privlace

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

71

Srijeda, 08. August 2007

Citirano

Orginalno od Jastreb
E, djevojke, ohladite malo sa tim borilackim vjestinama. Sto rece vancouver treba da gledate nesto sto je vise zenstveno... ;) Samo da znate, muskarce ne privlace borilacke vjestine...

Kako kojeg muškarca..ja ih znam barem desetak koje privlače hehehe

A znamo mi i SP u nogometu pratiti pa ja sta fali..

Sport je zakon pa makar i borilacki :))

Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

72

Četvrtak, 09. August 2007

selam alejkum,

nazalost nemam veze o/ sa borlilackim vestinama. Ali i ja pouzdano znam da zena ne mora biti "nezenstvena" ako trenira nesto. Inaa mi moze potvrditi to, jer smo obe imale profesoricu/nastavnicu koja se bavila time i to godinama po nekoliko puta nedeljno. Isto tako je na takmicenjima bila. Sto se tijela tice, skroz je zenstvena i nezno gradjena :) :)
ne razumem zasto moramo po nekim ljudksim pravilima i merilima ziveti. Ovo je musko, ovo je zensko..ko radi ovo ,manje je musko/zensko. :rolleyes: Zna se da je muski pol jaci, ali ako zena zeli biti sigurnija u sebe kad negde sama ide, kakve veze to ima sa imitiranjem muskarca? zna se i dokazano je da su u proseku zene dosta osecajnije. Moraju li sad i muskarci paziti da nemaju previse osecaja, da ne bi postali zenstveni ?ima li tu neki limit? :)
Zar nije Islam to idealno regulisao. Ako zena koja se zna odbraniti i zna oboriti muskaraca ustvari nesto lose..kako to da su onda za vreme Poslanika s.a.w.s. zene isle u boj? kako to da se desi da su u nekoj bitci muskarci nesigurni i teskoim krenuti u napad, pa se tek ohrabre kad zena prvog neprijatelja ubije?kako to da Poslanik s.a.w.s. takvu zenu ne optuzi da oponasa muskarce(sta je inace zabranjeno)vec (po njenoj zelji)moli se da na ahiretu ona bude u njegovom s.a.w.s. drustvu?
pored toga da bi se zena mogla odbraniti nisu potrebni misici, niti da svaka godinama trenira.. vec su dovoljne cake i brzo reagovanje.zar ne bi vama muskarcima, koje vas odbija ako zena zna neke borilacke vestine, bilo draze da vasa draga moze da se odbrani ako bude"stani,pani"?

nego sta ima veze ako su zene dosta slabije u fizickoj borbi.. zar nije bolji a i efikasniji ostar um od ostrog maca :) elhamdulillah tu zene imaju sanse boriti(iako nikakve borbe ne bi trebalo biti, vec samo dopunjavanja) se "protiv"muskaraca :)

selam alejkum
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

73

Citirano

Orginalno od °thats_me°
selam alejkum,

Zar nije Islam to idealno regulisao. Ako zena koja se zna odbraniti i zna oboriti muskaraca ustvari nesto lose..kako to da su onda za vreme Poslanika s.a.w.s. zene isle u boj? kako to da se desi da su u nekoj bitci muskarci nesigurni i teskoim krenuti u napad, pa se tek ohrabre kad zena prvog neprijatelja ubije?kako to da Poslanik s.a.w.s. takvu zenu ne optuzi da oponasa muskarce(sta je inace zabranjeno)vec (po njenoj zelji)moli se da na ahiretu ona bude u njegovom s.a.w.s. drustvu?

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

74

Auuu, menadzeru, a dje pokupi te tefsire toljike. da ti nije to jahja drzo ders?

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

75

Htedoh nesto da kazem ali se :O
" Bilen alemlere rahmettir "

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

76

Citirano

Orginalno od Jastreb
Auuu, menadzeru, a dje pokupi te tefsire toljike. da ti nije to jahja drzo ders?

je li ovo najjaci argument koji imas? :D :P
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

77

Nedjelja, 12. August 2007

Jok vala Jastrebe nije mi drzao ders o borilackim vjesinama... I ja valjda imam nesto u glavi

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

78

Utorak, 14. August 2007

Naravno da je pozitivno i zdravo bavljenje bilo kojim sportom. Takođe je tačno da žena treba da ima svoju ženstvenost. Borilački sportovi, sem što su dobri za zdravlje, sve više postaju nužnost, a u ovom vaktu pogotovo za žene, zbog samoodbrane. A taj stav, Jastrebe, koji si iznio, stav je jednog ženomrsca, koji se javlja kod tebe i u svim ostalim temama.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

• Poruku poslati

79

Utorak, 14. August 2007

E zuti cvijetu to ti se samo cini. Daleko sam ja od zenomrsca. Zenu treba voljeti zbog onoga što ona i jeste. Ne govorim o bavljenju sportom i sportskim aktivnostima, vec govorim o nekim nasilnim sportovima. Ja mislim da zena zasluzuje paznju i zastitu covjeka, a ne zasluzuje da bude prepustena sama sebi, da bude primorana sama da se brani. A ti ako mislis da zena treba da bude takva i da je to ispravna ljubav prema zenama, samo izvoli. meni ne smeta.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

80

Utorak, 14. August 2007

Mi pitasmo jednom muftiju smijemo li da bijemo zene. On rece: smijete, ali ako ste jaci. Ako niste, nemojte ni slucajno pocinjat :D

Savezni karate-trener omladinaca u Njemackoj je zena, Shazard Mansouri. I moja djeca su jednom prilikom imala trening sa njom.

Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Social bookmarks