Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »The Teacher« je žensko
  • »The Teacher« je autor ove teme

Datum registracije: 08.01.2007

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 08. Januar 2007

Zenski svet

Nedavno je poceo sa radom sajt www.zenskisvet.com namenjen prvenstveno zenskoj populaciji koji obuhvata teme i sadrzaje kako za mladje, tako i za starije clanove. Na ovom sajtu mozete pronaci mnostvo interesantnih tekstova iz svih oblasti koje mogu interesovati jednu zenu - moda, nega, zdravlje, recepti, kultura, tehnika, uredjenje, ishrana, itd. Postoji i poseban kutak za mame, a aktivan je i forum sa zanimljivim temama.
Pogledajte ovaj sajt i recite sta mislite o njemu :)
unapred hvala

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 09. Januar 2007

Joj ti za svaki sajt koji uradis, registrujes ovde novi nick :D

Ne mogu ti o sajtu nista rec, nisam zensko.

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

3

Utorak, 09. Januar 2007

Simpatican sajt. Koristan.
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

4

Utorak, 09. Januar 2007

Fin sajt.
Najvise me zanima nega kože,kose i kulinarstvo. (Nekad mi je bilo mrsko uci u kuhinju da eurokermom namazem krisku hleba, a sad kad se dohvatim serpe i drvane kasike :] )
Tamo u prilogu 'Kako negovati kosu?' ne nadjoh nista o nezi i maskama... :( samo se novode tipovi kose.

Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

5

Utorak, 09. Januar 2007

Nisam dugo bila na sajtu (kad budem imala vise vremena detaljno cu pogledat), al cim sam usla na sajt odmah sam otisla na recepte. Super su, meni je to motanje po kuhinji hobi, tako da sad imam materijala.
Sto se drugih rubrika tice primetila sam da nema bas puno fotografija. To bi moglo da se popravi.

Usput, registrovala sam se, pa mogu i neki svoj isprobani recept proslijedit.
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

• Poruku poslati

6

Utorak, 09. Januar 2007

Nisam ja pravila sajt :)

Sto se tice slika, bice ako Bog da vise, radimo na pravljenju malo vece galerije, bice, naravno, jos puno sadrzaja na temu nege, a novi recepti svaki dan;)

pa izvolite ;)

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

7

Utorak, 09. Januar 2007

..aa bas fina stranicaa..i ja nisam sad stigla bas opsirno da pregledam svee pa ako Bog da kad budem imala vise vremjena :)..
..alii ono sto sam vidjela mi se bas svidjeloo..i drago mi je bas da postojii jos jedna stranica visee u ovakvom (korisnom) stiluu :).. nadam se samo da se nece vremjenom zapostavitii..
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

Diksi

Početnik

(10)

• »Diksi« je žensko

Datum registracije: 22.12.2006

• Poruku poslati

8

Utorak, 09. Januar 2007

"Zapitajte se - onaj koga lažu treba da se zapita zašto ga neko laže. Svaka komunikacija mora i onog ko laže i onog kome se laže da dovede do samoposmatranja.".

Svide mi se ovo :). Dobar sajt. Ako nekad dodate i online uslugu psihologa javite mi. Treba to, nama, zenskom svetu. o| :D
God may have created man before woman,
but there is always a rough draft
before the masterpiece...

• Poruku poslati

9

Srijeda, 10. Januar 2007

Online usluga psihologa je jako zanimljiv predlog, koji ce verovatno ubrzo i biti ostvaren, ako Bog da, a do tad, mozemo razmenjivati savete i medjusobno na zenskisvet.com forumu :)
sajt je bas skoro poceo sa radom, ali bi bilo lepo da se sto vise devojaka ukljuci u slanje recepata i u organizaciju samog sajta, jer je sama koncepcija sajta postovanje svih ukusa (u svakom smislu :))

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks