Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško
  • »Muki« je autor ove teme

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 01. Mart 2004

Zijani

Zijani koje ste pravili kad ste bili mali, prosle godine, proslog meseca, juce, koje nameravate da pravite. Nema veze da l' se kajete ili nasmejete kad ih se setite, samo ih napisite ovde. Ponekad nam je lakse kad nekom kazemo nesto sto krijemo u sebi.

Posto ja uvek zapocnem temu, a ne odgovorim prvi na nju (a ponekad ne odgovorim nikako :D ), evo ja cu vam ispricati neke moje zijane...

Ortaci i ja, kad smo bili mali, pekli smo gliste, razbijali kucice puzeva, ubijali zabe i gustere kamenjem, sekli pijavice staklom, gadjali ptice prackom i vazdusnom puskom. Odem ja u halu sportova, udjem u streljanu, svi gadjaju mete vazdusnim puskama, samo Muki sijalice :D Stotine poruka koje sam zalepio ljudima na ledja u skoli, jedna od njih je bila "Ja sam konj". Crtao karikature ljudi iz odeljenja, pisao pesme o profesorima kad bi me iznervirali (da su ih ikad procitali isterali bi me iz skole). Sestar na ortakovoj stolici, i istera me Goca sa casa... :)) Jos gomila zijana koji su vredni i koji nisu, spominjanja, al' da cujem malo vas...
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

2

...e sta ces...

....i ja sam kao mali pravio "zijane"...
Jednom prilikom sam bio u selo kad sam imao svega 6 ili 7 "ljeta", sa sestrom od amidze koja je inace mladja od mene koju godinu...
Rahmetli deda nas je poslao da cuvamo njegove krave.Bilo ih je sest, sedam...
Sta je moglo da bude???
Naravno ja i sestra smo ih pogubili.Vratili smo se kuci sve "pokisli i nikakvi''. Rahmetli dedi nismo smeli da kazemo, kazali smo biki...
Ona ih je trazila do dugo u noc...
I nasla ih je... skoro sve....jednu su rastrzali vukovi...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
..."ja sam malji"...
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

3

Pogle ti zijancera sto su se okupili na forumu, beshte dok ve ovim prutom nisam sve po nogama ishibala :D :D :D

Trenutno nemam vakta, a tako malo zijana sam napravila da mi treba vremena da se setim nekog, ali javljam se cim se setim bilo cega ;).
Do tada malo redje pravite zijane, ok?

Pozdrav

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 02. Mart 2004

Pola svog detinjstva sam provela na selu. Tamo se nalaze i sve price o mojim zijanima.

Preko jedog potoka je rasla jedna vrba koja je spustila sa njenih grana nesto sto je od prilike licelo na lijane. Posto sam kao dijete bila laksa od druge dece, ljuljala sam se na lijanu sa jedne strane potoka na drugu. Medju nama je bio jedan deckic koji je bio elegantno popunjen (da ne kazem debeo ;) ) i bojao se da se ljulja na lijanu. Meni je bilo jasno da ce lijana popustiti njegovoj tezini al sam ga ipak nagovorila da i on proba. Sta se desilo, mozete da zamislite ;) Znam, nije bilo lijepo od mene, ipak, bilo je hladno, ali tada sam bila mala :D
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

5

Srijeda, 03. Mart 2004

Hehe, sta je ovo Muki prvo kako su nas plasili roditelji pa onda zijaceri. Izgleda si ti pravi zijancer! :D

Pokusavam da se setim na svoje zijancerluke iz detinstva, ali uzlud. Kad se setim podelicu se sa vama kakav sam bila ser.

PozdraF
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 04. Mart 2004

Opet prica sa sela....

Bilo je leto a nama deci dosadno. Nismo imali sta bolje da radimo, nego smo se igrali u kokosar 8o Rezultat svega toga je bio, da nam je glava dobila stanare :O Koju muku smo videli a sedmicu posle toga je pocela skola....

Ovaj zijan nije bio moja ideja.

To be continued
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 04. Mart 2004

seoski zijani

...posto ja zapoceh pricu o seoskim zijanima, a
HaNuMa_78 se nadovezala, ja bih ispricao jos jedan "seoski".
Zapravo, to je bilo isto onda kad sam imao 6-7 "ljeta".
Bio sam sa onom istom sestrom od amidze.
Uzeli smo sve sekire od rahmetli deda i kopali zemlju.
Pa mozete zamislit kolko su sekire ostale osrte...
Dedo nas je posle jurio da nas bije, a mi smo bezali i krili mu se... :O :O

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 04. Mart 2004

Ortaci i ja na ulici, jedne letnje noci, nemamo sta da radimo, dosada ziva. Odjednom, ortak se neceg seti, i sutradan komsija zove policiju, kaze neko mu ukrao auto. A evo i sta se stvarno desilo. Tri ortaka i ja, podignemo jednu narandzastu ficu i ponesemo je u drugu ulicu :D Mozda neki od vas ne mogu da veruju, ali nije bas tesko podici ficu, posebno ako to rade cetiri osobe. Probajte i videcete :] Kasnije je komsija pronasao, ali nikad nije otkrio sta se stvarno dogodilo. Eh kad se setim svih zijana... Istina je ono sto narod kaze, MLADOST-LUDOST :rolleyes: :P
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 04. Mart 2004

95

Vi znate, ja kad sam "bijo malji bijo sam veljki zijancer".Sa svojih 6-7 "ljeta"...
Iz dokonluka sa nekolicinom drugova zvao bih nasumice birane brojeve telefona i lupao svasta.
A najjaca je bila ona provala zovnes 95-vatrogasnu sluzbu i pitas:
"Halo, jesu to vatrogasci?"
-"Da, izvolite."
-"Ada, ovamo nam izgorese mantije..."
:P

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

10

Srijeda, 10. Mart 2004

vala muki od tebe veceg zijancera nema!

Muki jes da sam ja bio zijancer i to veljik bate al od tebe nema veci zijancer zimi moj Sajo:D

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

• Poruku poslati

11

Petak, 12. Mart 2004

Ernade, ili ono...

"Halo, jesu l' to vatrogasci?"
"Da, izvolite?"
"Dolas'te brzo, skace mi kokoska po sporetu!" :))

Albine, kad cemo da idemo u banju, pa da serujemo? :P
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

12

Ponedjeljak, 15. Mart 2004

Setila sam se jednog zijana, ako ovo spada u zijane? :D
Mislim da mi je bilo 6-7 godina, u mojoj ulici je bilo mojih vrsnjaka, onih malo starijih, a bogami i mladjih od mene. U blizini se nalazila jedna nedovrsena kuca, ustvari jos niko nije ziveo u njoj. Toga leta je vlasnik poceo sa radovima opremanja. U te svrhe dovezao nekoliko kamiona peska i istovario taman ispred kuce a ispod terase. Prvo smo se igrali u pesku, ali nam to nije bilo posebno zanimljivo. Nije nam trebalo dugo vremena da shvatimo kako bi skakati sa terase u pesak bilo mnogo uzbudljivije i zanimljivije :D:D:D

I nista.... kako bih pokazala da sam hrabra i ne bojim se visine, skakala i ja sa svima ostalima :D .

Danas, kad pogledam sa terase, zavrti mi se u glavi ?(
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 15. Mart 2004

ouuuu ja sam ih pravila puno kad sam bila mala, :O zato sam se zasitila te sam sada mirna i fina :)

Ja nikad nisam volela curice koje se sminkaju i oblace ko curice (a zamisli ja curica) a bila sam ja jaka 8) mislim hrabra te sam uvek tukla jadne curice zato sto mi se ne svidjaju. Tako su svakog dana na vratima dolazili ljudi da se zale (te me jednom babo dobro istuko drenovim prutem)
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 01. April 2004

Posao sam u skolu,kao prvak sa svojih 6. godina,i vec u drugom razredu,..poceo sa svojim serlucima da stupam na scenu.

Naime,mozda vam je poznato,kako se ono u nasim skolama,onim CRNIM ULJEM, mazao onaj drveni patos,da bi se na neki nacin IMPREGNIRAO,i to bi bio prilicno dobro ovlazen, i vrlo prljav, patos nekih dva-tri dana.

Jednog dana mi pade na pamet,LUDA IDEJA 8o , i ja prvi na velikom odmoru,podignem nogu,da izmjerim,koliko mogu visoko doseci nogom,i ostavim otisak stope na zidu ( a skola tek bila novoofarbana ;) )! To bude podstrek i ostalima,da to isto urade.

Kad sam vidio,sta sam uradio ?( ,sa svoja tri najprva pokusaja,i postao svjestan stete koja je nastala 8o 8o 8o ,[U]a pokrenuta mojom gluposcu [/U] ,...ja sam automatski,izletio na vrata,i posto mi nije daleko od skole kuca,OTRCAO SAM DO KUCE,PROMIJENIO OBUCU,I DOSAO U NOVIM (drugim )CIPELAMA ,...jer sam bio svjestan da ce biti odgovoran,onaj koji je to prvi uradio :rolleyes: !I na moje zaprepascenje,kad sam ulazio na vrata ucionice,zateknem razrednu uciteljicu,kako galami na sve ucenike( a neke i samarala ),...i ja sam ono fool 8) ,sa odmora ,upravo se vratio :P ,i kao ,...cudim se sta se desilo 8o .

Dva beljaja,skocise,i kazu.. '' EVO GA MESSKO,...ON JE PRVI TO URADIO '' X( X( !!!,na sta sam ja poricao tvrdnje,...a uciteljica je istog momenta rekla,...'' DAJ DA POGLEDAMO KAKAV TI JE OTISAK CIPELA '',....a ja PRESRECAN ,pokazem, i posto ih NARAVNO ,nije bilo na zidu[U] ona ustvrdi da sam cist,i da ja nijesam sudjelovao u svemu tome[/U] .

IZVUKAO SE JA NA BRZINU ,...SVI DUGI BILI KRIVI X( ?( 8o :rolleyes: xx( ,...A JA NA ( FINTU ZAMJENE OBUCE ) ,OSTAO PRIMJERAN U OCIMA UCITELJICE 8) :] ( [SIZE=1]tako da me je narednim generacijama pominjala,kao najprimjernijeg ucenika u vladanju [/SIZE] )
)o(

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

15

Ponedjeljak, 26. April 2004

Eh oooooo

Eh koji sam ja bio zijancer kad sam bio malji aman za aman .. Neznam kako da pocnem a vec sam zavrsio ... heheh zezam se Bilji mi u osnovnu bate na ekskurziju na kopaonik gore bilo ono full to sto moze te bi sta bi krenemo mi za pazar... Idemo ti mi i sto krenusmo boom autobus udari i nemoze da se napravi da ide ... Sve oki ajdemo peske ajde slozismo se za cas posla krene ekipa prva ja zadnji sa mojom nastavnicom biologije Radom i idemo mi medju zadnjima a zeni se klizaju cipele to sto moze kad ona mene albine haj drzi me da ne padnem reko ocu nastavnice]"ja dobro dijete '' ahah krenemo mi ja vidim ona oce da zvizne idemo mi polako i malo malo ja je pusti ona Se pocijepa dolje mene smijesno a pravim se lud eh kad se setim koji sam zijancer bio zena se izlomi do josaicke banje pala je jedno 20 puta ako ne i visE eto dosta od mene o|

• »AmericanMan« je muško

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

16

Subota, 01. Maj 2004

Ovako.....Onako tako ti je to i kraj :P :] :rolleyes:
[SIZE=5][SIZE=3] [/SIZE] [/SIZE]

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško