Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko
  • »Manager« je autor ove teme

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 11. Novembar 2007

Zivotno osiguranje

Koliko mogu videti putem medija, novina i interneta zivotno osiguranje je sve potrebnije svakom coveku pa cak i deci da bi kasnije za svoje skolovanje imali obezbedjen novac, bukvalno kao poklonjen, znam i puno slucajeva u nasem gradu gde su ljudima isplacene stete za povrede i invalidnosti, naravno od stranih kuca, u ovom slucaju mislim na strane osiguravajuce kuce. Sta vi mislite o zivotnom osiguranju i za koje se po vama najbolje odluciti?
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 12. Novembar 2007

Životno osiguranje

Savremeni stil života uslovljen je sve dinamičnijom i interesantnijom svakodnevnicom. Istovremeno, doba nove generacije nosi i veću neizvesnost, a time i povećanu potrebu za sigurnošću - potrebu za Osiguranjem nove generacije.
Mnoga osiguranje nude paletu proizvoda koji Vam omogućavaju da se kroz štednju uloženih sredstava pripremite za vreme kada više ne budete zarađivali kao pre, ali i da istovremeno osigurate sebe i svoje najbliže od raznih neželjenih događaja koje život nosi.

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 19. Novembar 2007

životno osiguranje

Postoje mnoga dobra osiguranja, ali kao i kod kredita u banci, ljudi moraju da se dobro raspitaju, jer mnoga od njih i nisu prilagođena našim potrebama.
Ja sam osigurana i na poslu 24h, a i privatno preko stranog životnog osiguranja.
Takodje, imam i zdravstveno osiguranje koje mi pokriva celu Evropu, tako da kad god negde putujem u inostranstvo ne moram da plaćam dopunsko za vize, jer sada svaka zemlja kada izdaje vizu to traži.
Pre nekoliko godina sam se razbolela na moru, tako da sam iskoristila to osiguranje.
Što se mene tiče, VEOMA DOBRA I NEOPHODNA STVAR!!

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

4

Utorak, 20. Novembar 2007

Sva su prilagodjena nasim potrebama o tome se ne treba raspitivati, vec se treba raspitivati o tradiciji i sigurnosti kuce, naravno da sam mislila na strana osiguranja sto sam gore i navela. I ja sam osigurana u strano osiguranje vec duzi niz godina i imala sam povrede nazalost koje su mi itekako jako dobro naplatili.

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

5

Srijeda, 21. Novembar 2007

Izvini, ali nisam te razumela ko ti je dobro naplatio?
Ovde sam osigurana preko Europ assistance, ne bi sad pričala o cifri, ali je solidna i stvarno sam zadovoljna sa njima.
Takodje, i preko Dunav osiguranja i sa njima sam imala odličnu saradnju, jer sam preko njih bila osigurala i kuću i stvari i poslovni prostor.Isplatili su me za manje od mesec dana, tako da sam zadovoljna.
Isto, kad god imam neki odnovijih automobila, uvek ih osiguravam kasko.
Moje mišljenje je da je to odlična stvar!

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 22. Novembar 2007

Za ljude koji cesto putuju na medjunarodnim distancama naravno da je jedno ovako osiguranje potrebno ali da li ste se raspitali sta vam to zdrastveno osiguranje sve garantuje ili da kazem nudi vam.

Da li su u njemu ukljucene i neke jace medicinske pretrage da li imate pravo da se slikate na open MR'u da li imate pravo na operacije i koje operacije i tako to.

Budite oprezni jer mnoge stvari bi ste morali da platite iz svog dzepa.

Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

7

O tome sam i pričala...
Postoje razne vrste osiguranja koje odgovaraju različitim potrebama.
Osiguranje koje ja imam, zdravstveno tj.polisa zdravstvenog osiguranja predstavlja sredstvo plaćanja za sve vrste hitnih medicinskih usluga na putovanju i boravku u inostranstvu, najčešće potrebne zbog pojave alergija, posekotina, opekotina, sunčanice, stomačnih, virusnih i bakterijskih infekcija, fraktura, čak i hirurških intervencija.
• zemlje Evropske unije i Švajcarska: do 35.000 evra,
• Grčka, Turska, Bugarska, Egipat i sve ostale zemlje sveta: od 5.000 do 30.000 evra
osiguranik može i sam platiti troškove lečenja do 500 evra i da po povratku u zemlju zahteva refundaciju novca.
Svaki osiguranik je dužan da troškove lečenja/lekova do 100 evra, plati sam, a u zavisnosti od polise koju poseduje biće mu refundirana cela suma ili njen deo, o čemu se treba informisati pri kupovini polise.

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

8

Dobro to osiguranje. Ali je ipak bolje ne razbolevati se u inostranstvu.

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

9

ili ako se već razboliš da barem imaš nekog poznanika...
recimo....ako se ja razbolim u Instambulu...
a nemam osiguranje....
Šta uraditi?

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

• Poruku poslati

10

Hvatati prvi avion za srbiju jer su zdrastvene usluge izuzetno skupe u istanbulu.

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

11

A ako nisi u mogučnosti?
nemoj pogrešno da me shvatiš, ja imam osiguranje, i uvek bi se snašla bilo gde da odem , uvek neko od mojih ima nekoga...
ali drugi ljudi nemaju...
nije na odmet da im se kaže

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 25. Novembar 2007

Citirano

Orginalno od ANNA
Izvini, ali nisam te razumela ko ti je dobro naplatio?

Nisam navela ko mi je isplatio "stetu" odnosno povredu koja mi se desila, rekla sam da je stara renomirana kuca sa jako dugom tradicijom sa prostora Austrije, a sto se tice Dunav osiguranja, trenutno kod njih ne bih napravila nikakvu polisu osiguranja pa i da su jedini na trzistu.

Social bookmarks