Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

kaleks

Učenik

(10)

• »kaleks« je muško
  • »kaleks« je autor ove teme

Datum registracije: 18.02.2006

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 26. Oktobar 2009

ZLOUPOTREBA INTERNETA

[UPOZORENJE] Internacionalni IQ test

E pa evo jedne zanimljive lokacije ali ovoga puta zlonamerne! Naime, na netu se u poslednjih nekoliko dana pojavile reklame koje nude testiranje inteligencije posetioca i koje nakon završenog testa šalju rezultate na mobilni telefon. Prva poruka koja se dobije "skida" tačno 150 dinara sa računa dok ukoliko se odlučite za dalje primanje poruka sistem će vas "opelješiti" za dodatnih 300 dinara. Ovu temu postavljam kao upozorenje jer sam video da ima dosta ljudi koji su se već opekli i nisu primetili vešto sakrivena "upozorenja" o cenama servisa.

Svi linkovi sa reklama vode do glavnog sajta
Kod:

h t t p : / / w w w . q u i z 2 y o u . c o m

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 26. Oktobar 2009

Citirano

Orginalno od kaleks
[UPOZORENJE] Internacionalni IQ test

E pa evo jedne zanimljive lokacije ali ovoga puta zlonamerne! Naime, na netu se u poslednjih nekoliko dana pojavile reklame koje nude testiranje inteligencije posetioca i koje nakon završenog testa šalju rezultate na mobilni telefon. Prva poruka koja se dobije "skida" tačno 150 dinara sa računa dok ukoliko se odlučite za dalje primanje poruka sistem će vas "opelješiti" za dodatnih 300 dinara. Ovu temu postavljam kao upozorenje jer sam video da ima dosta ljudi koji su se već opekli i nisu primetili vešto sakrivena "upozorenja" o cenama servisa.

Svi linkovi sa reklama vode do glavnog sajta
Kod:

h t t p : / / w w w . q u i z 2 y o u . c o m

Gde bi sinoć brate mili! Izdgoše me kao hadalja pa sam posle nervirao celu noc što nasedoh na to. o| o| o|
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

3

Srijeda, 11. Januar 2012

Da li ste kao korisnik interneta dosli na udar spijunaze? Trojaner DNSChanger je mozda zarazio i vas sistem i sada neko sa strane posmatra sta radite. Njemacka kancelarija za sigurnost u informatici, Bundeskriminalamt kao i Telekom su otvorili internet stranicu cija posjeta ce vam odmah pruziti informacije o tome. Zelena poruka znaci da ste sigurni, crvena da ste zarazeni. U tom slucaju pomaze samo formatiranje racunara i ponovna konfiguracija interneta. Probajte.

http://www.dns-ok.de/
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Social bookmarks