Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• »Birdum-Bardum« je muško
  • »Birdum-Bardum« je zabranjen
  • »Birdum-Bardum« je autor ove teme

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 02. Decembar 2002

Zloupotreba privilegija!!!

Selam alejkum Boshnjaci. Kada recimo neko teshko radi za neshto, bori se onda naravno dobija i privilegije. Moze li se djesiti da ih zloupotrebljava??? Shta treba sad na osnovu tih zasluga da trpimo, jel? To nesmije biti kritikovan jel? Ovo mene podsjecha na ono kada se pochinje tek sa drogom pa se kaze ja imam kontrolu nad tim. Pa onda kad se navuche onda postane zavistan. Tako je i sa polozajem (privilegijama). Ali eto, nema problema. Eto kako pochinje rushenje jednog drushtva. Posmatrajte mozda iz ovoga nadjete i razlog zashto su muslimani u krizi u kojoj su i tako to. Kada neko zlouptrebljava polozaj a izvanredno krije tragove ko zmija noge. Ja chu se vazda boriti protiv toga. Ili me naravno neche biti. Allahimanet

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

O kojim priviledgijama govoris ovde?
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

3

Selam alejkum Boshnjaci. O privilegijama, koje se dobiju za neku vrstu truda. Nadam se da ti je sada malo jasnije na koju to vrstu privilegija mislim. Kada se recimo za trud dobije ili polozaj ili novac ili priznanje ili shta ti ja znam, raznih ima privilegija. E sad kada se te privilegije pochnu zloupotrebljavat, je veoma opasna stvar. Zar ne? A josh ako se dobro kriju tragovi, super. Eto o tome ja. A ti? Allahimanet

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

4

Pa da bi tema imala ikakvog smisla treba je potkrepiti nekim primerima, i navesti razlog pokretanja teme.

Tema ovakva kako je zapoceta ne daje mnogo prostora za neki konkretan dijalog.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

5

Selam alejkum Boshnjaci. Samo polahko netreba se izuvati prije vode. Bitno je da se taj problem primjeti na vrijeme i kada se na njega ukaze onda ga je lakshe posmatrat ili chemo ga preduhitrit pa se neche ni djesit ono shto bi se djesilo da se ovo nije pojavilo. Dakle, nadam se da ti je malo jasnije sada. A vjeruj mi ja imam nos za diktatore. Na ovu temu se naravno moze mnogo dodati. Naravno, oni nikada neche sebi priushtiti da prekrshe neki zakon ili pravilo. Ali che u okviru toga, majstorski izvoditi ono shta oni hoche. Lagano. Na kraju ostaju sami. Zauzimaju. I onda drze dokle mogu. Ali eto recite i vi neshto o Zloupotrebi Privilegija (polozaja). Allahimanet

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

6

Citirano

A vjeruj mi ja imam nos za diktatore.

Znaci postoji nesto sto te navelo da pokrenes temu, i to isto treba da izneses ako ocekujes dijalog, ako ne onda ne vidim opravdanost otvaranja nove teme.

Birdum-Bardum

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

7

Selam alejkum Boshnjaci. Pa predlazem ti ipak da se izujesh prije vode i da ne budesh strpljiv i da je ZATVORISH poshto si Administrator. Allahimanet

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

8

Ne znam zasto onda i pokretati neku temu ako se ne zeli diskusija. Ova ce tema biti zatvorena a sledeci put predlazem se tema bolje osmisli pre otvaranja.

Social bookmarks