Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sloboda

Učenik

(57)

Datum registracije: 14.05.2012

• Poruku poslati

21

Subota, 27. April 2013

Znači ovaj Makić je taj skim Rasim Ljajić želi da napravi treću Islamsku zajednicu po nazivom "Jedinstvena Iskamska zajednica" -
što Makić u intervju i priznaje da je initiator takve zajednice.

Rasim Ljajić radi na osnivanju svoje „islamske zajednice“
www.sandzak-x.net/news-readmore-4534.html

Makić je osnovao svoju privatnu firmu Sanjak travel preko koje je organizovan hadž i tako stekao bogatstvo da napravi ogromnu kuću u najvećoj krizi kod Saza.
Muftija ga zove u biro i traži njegovu ostavku a on to odbija da potpiše, kako i sam priznaje.
Gdje to ima na svijetu ukradeš pare u firmi daju ti otkaz a on se još buni neće kako kaže to da prihvati.

U drugim državama bi takav završio u zatvor ali pošto je Muftija u pitanju koji mnogima smeta, može Makić da se žali i kuka kako su ga bili.
Vijest je prvo objavljena u mediju Rasima Ljajića Sandzakhaber nekoliko minuta pošto se ovo desilo i doktor što je dao potvrdu, da je povrijeđen je član SDP, što dokazuje da je ovo planski urađeno.

Evo dokaza da ne govori istinu. U prvom intervju kući ne govori da su ga udarali a u drugom intervju u mediju RTV Rasima Ljajića gleda na pod i kaže da ga Muftija udarao i davio.
Moje mišljenje: Mnogo je gledao Šojića :)

Dodik: "Ja bih lako u Bosni da imam Rasima"
http://www.youtube.com/watch?v=bVN8er6j0…player_embedded

Ugljanin: "Ja i Ljajić smo jedna politička opcija"
http://www.youtube.com/watch?v=9ma7Nf6MtG4

Ovaj post je već 5 puta uređen, zadnji put od »sloboda« (27. April 2013, 00:25)

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

22

Subota, 27. April 2013

Makić je osnovao svoju privatnu firmu Sanjak travel preko koje je organizovan hadž i tako stekao bogatstvo da napravi ogromnu kuću u najvećoj krizi kod Saza.
Muftija ga zove u biro i traži njegovu ostavku a on to odbija da potpiše, kako i sam priznaje.
Gdje to ima na svijetu ukradeš pare u firmi daju ti otkaz a on se još buni neće kako kaže to da prihvati.

@Sloboda, ovo su vrlo teske optuzbe. Imas li ti materijalne dokaze za optuzbe koje iznosis ovdje? Mene bi bilo strah ako ni od koga drugoga, a ono od svevisnjeg Boga, da nekome natovarim ovakve teske optuzbe ako nemam nepobitne dokaze za to.

Sto se tice ovih aktivnosti Makica na navodnom ujedinjenju Islamske zajednice sa onima koji su 2007 pokusali da je uniste radi se o vrlo ozbiljnim stvarima. Ukoliko te aktivnosti nisu bile usaglasene sa Mesihatom IZuS onda je to njegovo djelovanje ako nista drugo a ono licemjerno. Primati platu i biti uposljenik u IZuS a potajno, ili iza ledja, raditi tako ozbiljne stvari bez znanja Mesihata je definitivno razlog za otkaz. Otkaz je i dobio.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

sloboda

Učenik

(57)

• Poruku poslati

23

Subota, 27. April 2013

Rasim Ljajić uz pomoć Bekira Makića pravi treću Islamsku zajednicu

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

Datum registracije: 14.05.2009

• Poruku poslati

24

Subota, 27. April 2013

E ovako! Malo sam se raspitivao i dosao do ovih informacija koje su meni sasvim logicne, a vi sami procijenite.

Kako rece Nihad, @sloboda, ako nista drugo boj se Allaha Uzvisenog da ikoga optuzujes bez materijalnih dokaza.

Bekir ef. Makic je vec 15 godina na celu ureda za hadz i jedan je od najboljih poznavalaca propisa hadza, a to sam imao prilike da licno od Muftije Muamra Zukorlica cujem jos 2003. godine kada sam ja bio na hadz. I jedan je od najboljih organizatora hadza na prostorima bivse Jugoslavije.

Daajkle neka mi neko objasni kako moze da se pronevjeri novac od hadza ako se tacno zna koliko kosta odlazak na hadz, koliko kostaju hoteli, boravisne takse, ihrami, kurbani i svi ostali troskovi.
Uplate za hadz se vrse na blagajni Mesihata, kada hadzije odlaze na hadz Bekir ef. zaduzi odredjenu kolicinu novca kod blagajnika prema procjeni o troskovima, a sve u dogovoru sa Muftijom i pri povratku sa hadza podnosi Mesihatu detaljan finansijki izvjestaj. Taj izvjestaj Muftija pregleda sa blagajnikom i Bekir efendijom, izvjestaj se usvaja ili se daju primjedbe, i tu se prica oko hadza za tu godinu zavrsava. Kako je moguce da posle skoro godinu dana od kako je organizovan poslednji hadz neko seti da je Bekir ef. pokrao pare?!

Sto se tice privatne agencije “SANDZAK TRAVEL” tacno je da postoji i da se vodi na ime Bekir Makic i pravno gledano to je njegova privatna firma. Firma je osnovana prije dvije ili tri godine na ime Bekir ef. jer po zakonu koji vaze u Srbiji Mesihat nema prava da osniva svoje firme i u dogovoru sa Muftijom prije dvije ili tri godine osnovana je ta turisticka agencije, jer ministarstvo hadza u Saudijskoj Arabiji od prije tri godine dozvoljava organizaciju hadza samo institucijma koje imaju registrovane turisticke agencije. Kada je Bekir ef. razrijesen duznosti direktora ureda za Hadz prije par mjeseci od njega je trazeno da preda svu dokumentaciju vezanu za hadz. On je to uredno uradio, predao dokumentazciju Samiru Skrijelju, sekretaru Mesihata, ali dokumentaciju od turisticke agencije i pecat agencije nije predao uz obrazlozenje da se ta agencija vod na njegovo ime i da se boji zloupotreba potpisa i pecata, sto je meni sasvim logicno. Sugerisao im je dace on agenciju ugasiti kod APR-a (agencije za privredne register), a da Mesihat nadje neko drugo lice na cije ce se ime agencija registrovat. Objasnite mi, ko bi od nas rizikovao da preda "papire" kod kojih je zloupotreba moguca, koji se vode na tvoje ime, nekom ko te razrjesuje duznosti. Ha? Budimo realni!

Sto se tice inicijative za jedinstvenom Islamskom zajednicom od mene imaju punu podrsku jer je narodu vec dosta svega! I to nije inicijativa samo Makica, vec je inicijativa i Nedzada Hasanovica, koji je najozbiljniji kandidat za naslednika Muamera Zukorlica, zatim Senada Halitovica, Seada Islamovica i jos 90% imama u Sandzaku, a za to vam je jedan od dokaza poslednje predavanje Muamera Zukorica u Arap dzamiji. Pogledajte snimak i kazite mi koliko imama vidite na tom snimku!?
Jedne prilike pitali Poslanika s.a.w.s:
"Može li vjernik biti kukavica? - Da! – odgovori Poslanik s.a.w.s.
- Može li vjernik biti škrtica? - Može! - odgovori Poslanik s.a.w.s
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

25

Subota, 27. April 2013

a za to vam je jedan od dokaza poslednje predavanje Muamera Zukorica u Arap dzamiji. Pogledajte snimak i kazite mi koliko imama vidite na tom snimku!?

Ako cemo tako, ja ne vidoh uz Bekira na ovom njegovom snimku niti jednog od tih silnih imama koje pominjes da mu daju podrsku.

Gde su oni? Sta je sa njima?

Ako je 90% imama protiv Muftije Zukorlica kao sto ti kazes, u cemu je onda problem?

Jedan muftija ima vecu moc od 90% imama i svih ostalih centara moci u Srbiji i izvan Srbije? Ako je tako, onda je on zaista vrijedan i ne treba ga smenjivati.

Ipak ja mislim da je nesto drugo po srijedi i da je ta brojka od 90% samo zelja muftijinih protivnika.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

• Poruku poslati

26

Subota, 27. April 2013

Ako cemo tako, ja ne vidoh uz Bekira na ovom njegovom snimku niti jednog od tih silnih imama koje pominjes da mu daju podrsku.Gde su oni? Sta je sa njima?

Snimak koji je sa televizije je nacinjen 3-4 sata posle incidenta. A pouzdano znam da je kroz njegovu kucu za 2 dana prodefilovalo najmanje 500 ljudi u znaku podrske i gotovo svi imami! :)

Ako je 90% imama protiv Muftije Zukorlica kao sto ti kazes, u cemu je onda problem?

Starh! Mnogima je nemoguce povjerovati u to, ali vjeruj mi da je tako!

Uskoro ce mnoge stvari izic na vidjelo, samo sabura!
- A može li vjernik biti lažov? - E to ne može!... – odgovori Božiji Poslanik s.a.w.s.” (hadis biljezi Malik)

• »Chechenac« je muško

Datum registracije: 30.10.2003

• Poruku poslati

27

Subota, 27. April 2013

Mnogima je čudno to kako muftija nekog da udari, ali oni koji ga znaju sa fudbala i kako se tamo ponaša kad se naljuti, sve ovo nimalo nije čudno. I ovo nema veze ni sa kakvim malverzacijama, sve su to samo izgovori, muftijine malverzacije su dokumentovane na mnooogo papira pa nikom ništa, ali o tom potom. Kad pogledaš sandžakpress jasno ti je da ga vode ljudi koji se nimalo ne boje Allaha, i koji su spremni po nalogu da pljuju i lažu na najgnusnije moguće načine. Nisam znao da je i ovaj 'sloboda' takav. Naravno, ako je Bekir u toj inicijativi pomirenja, ne bi trebao nikako da dozvoli PRasimu Ljajiću, Emiru Elfiću ili bilo kome od političara da se u to miješa, a ni Turcima. Muamer je veliki zulumćar, spreman da gazi preko mrtvih i preko svakog ko mu stane na put, al opet je bolji od PRasima, Sulja i ostalih ljigavaca. Makar ima ponosa, za razliku od ovih beskičmenjaka.
Kaže Allahov Poslanik a.s.:"Gotovo da je došlo vrijeme u kojem će na vas navaliti razni narodi, kao što divljač navali na svoju žrtvu (cinjiu)." A ashabi upitaše: "Hoće li nas u to vrijeme biti malo, o Allahov Poslaniče?" Poslanik a.s. odgovori: "Ne, u to vrijeme će vas biti puno, ali ćete biti kao pjena na vodi. Allah će isčupati strah iz srca vaših neprijatelja, a u vaša srca će ubaciti vehen". Rekose: " A šta je to vehen, o Allahov poslaniče? Reče: "Ljubav prema dunjaluku i strah od smrti!".

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

28

Subota, 27. April 2013

Starh! Mnogima je nemoguce povjerovati u to, ali vjeruj mi da je tako!
Ma to su po meni kukavice ako ih je kao sto ti kazes tolika vecina a plase se jednog covjeka.

• »Chechenac« je muško

Datum registracije: 30.10.2003

• Poruku poslati

29

Subota, 27. April 2013

Nemoj donosit sud tako lahko, ne znaš ti na šta je on sve spreman. I nije to ljudi protiv muamera, nego ljudi hoće pomirenje, a on odbija, jer on neće biti više glavni.
Kaže Allahov Poslanik a.s.:"Gotovo da je došlo vrijeme u kojem će na vas navaliti razni narodi, kao što divljač navali na svoju žrtvu (cinjiu)." A ashabi upitaše: "Hoće li nas u to vrijeme biti malo, o Allahov Poslaniče?" Poslanik a.s. odgovori: "Ne, u to vrijeme će vas biti puno, ali ćete biti kao pjena na vodi. Allah će isčupati strah iz srca vaših neprijatelja, a u vaša srca će ubaciti vehen". Rekose: " A šta je to vehen, o Allahov poslaniče? Reče: "Ljubav prema dunjaluku i strah od smrti!".

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

30

Subota, 27. April 2013

I nije to ljudi protiv muamera, nego ljudi hoće pomirenje, a on odbija, jer on neće biti više glavni.
O kojem pomirenju pricas?

sloboda

Učenik

(57)

• Poruku poslati

31

Subota, 27. April 2013

Hier bin ich wieder Nihad :) guck jetzt ...

sans kažeš da podržavaš novu Islamsku zajednicu ... ovo me iznenađuje :) ti izgleda koliko pamtim sve podržavaš što je protiv Muftije.
Ima samo jedan put koji može da vodi ujedinjenu!

Da se vrati stanje na 2007 godine da Suljo nagovori njegove imame ako još ima podrške kod njih da se srpska Islamska zajednica ukine.
Ali mislim da će se Zilkić ovome protivit jer se tek naviko na stolicu. Sve drugo je stvaranje treće Islamske zajednice.
Neki će bit sa Zilkićem neki sa Bekirom dok će opet velika većina bit uz Muftiju.

sans kaže dolazili Imami kod Bekira da ga podržu kod njegove kuće, jel misliš na ovoga?

Otkrivamo: Zilkić se susreo sa Makićem jučer oko podne
http://sandzakpress.net/otkrivamo-zilkic…nas-oko-podneva

A što se tiče financiskih malverzacija koje je Bekir radio to je lako dokazat, sans jesil i ti bio kod njegove kuće?
Jel moguće da napravi onoliku kuću od plate imama?

Jel Mustafa Mekić glavni imam Zilkića u Sjenici i radnik za UDBU, prijatelj sa vladikom i amiđić Bekiru Mekiću? Jeste.
Mustafa Mekić se sam pucao u nogu i optužio Muftiju da je to uradio ... vidi se da su svojte :D
Jer Bekir Mekić tajno podržavao Zilkića? Jeste, evo ova posjeta gore to i dokazuje.

Chechenac kažu mi da Bekira podržavaju selefije ajd neću da koristim naziv vehabije pošto to ne volite :),
ali oni nemaju podršku u našem narodu.

Emir Elfić dobio otkaz pošto je tajno radio za Rasima, Bekir takođe i onda kažu neki Muftiju svi napustiše.
Pa oni sa ovim ponašanjem poslije otkaza sami dokazuju da je to istina.

Što se tiče podrške našeg naroda Muftije Zukorlić ona nikad nije bila viša.
Ako ne vjerujete idite na neki drugi sajt nemorate na sandzakpress upišite komentar protiv Muftije pa će te viditi koliku podršku ima.
sandzakinfo npr. koji drži Meco po struci građevinar ili na rasimovoj stranici sandzakhaber koji drži Sead Skrijelj a pišu rasimovi ljudi iz opštine.

To važi i za stranice iz Bosne. Da li ima neki naš vođa da može u dva dana da prikupi toliko financiske podrške u dijaspori kao Muftija?
Da li ima koji džemat u dijapori da podržava Zilkića ili ovog Bekira?

Da li je jedan od naših vođa kad obišao naše Bošnjake u slobodnoj dijaspori? Nijedan jer nemaju podršku, neće niko da im dođe.

Koga interesuje nek gleda na youtube npr. i vidi kolika je podrška Muftiji:
Prilog Muftija u Parizu saopštenje 11. 03. 2013
Prilog Glavni Muftija u Belgiji 18. 03. 2013
Prilog Glavni Muftija u Švedskoj 18. 03. 2013
Godišnjica BKZ Luksemburg - Obraćanje glavnog muftije IZ u Srbiji Muamera ef. Zukorlića
IKC "Dzemat Luzern"-Manifestacija "20 godina sa vama"Muftija Muamer Zukorlic
Muftija Muamer ef. Zukorlić na "Vece Kur`ana" - "Sandzacki hafizi"-IKC "SANDŽAK"Švicarska
IKC "SANDZAK" Wetzikon-CH / Svjecano otvorenje-Muftija Muamer ef.Zukorlic
PREDSJEDNICKA PREDIZBORNA KAMPANJA MUFTIJA MUAMER EF. ZUKORLIC (BEC).
MUFTIJA MUAMER EF ZUKORLIC U FRANKFURTU 22 04 2012.

sans kaže Nedžat Hasanović je isto sa Bekirom. Jes priča to Bekir na RTV Rasima Ljajića da nije on jedini loš ima njih još :)
Jel to ovaj Nedžat što je bio zajedno sa Muftijom na godišnjica škole Kur'ana Časnog i promocija 6 novih hafiza 10.04.2013?
Bekira ovde nema. Zar nisu svi glasali da se Bekir Makić smijeni?

Kako ono kaže Muftija bolji su 5 lavova nego 500 ovaca :)
Nama trebaju lavovi kao Muftija da nam vratu ponos nazad, netrebaju nam imami koji će samo da ćute ida klimaju glavom kao ovaj.

Blic Online | Zilkić: Muslimani uživaju sva prava
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/226048…ivaju-sva-prava

Dok oni ovako pričaju:

RTS :: Dodik: BiH neodrživa zemlja
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/…iva+zemlja.html

Nama trebaju ljudi kao Muftija koji će na ovo da odgovore pogotove u vrijeme kada su naši političari zaseli u beogradske fotelje i ćute.

MUFTIJA MUAMER ZUKORLIC O MILORADU DODIKU

Nama trebaju ljudi kao Muftija jer on je jedini sada od naših vođa koji traži Autonomiju dok su drugi sve dobili i šta nikad nisu imali (Srbi na Kosovu).

Kad poštujes sebe i neprijatelji te poštuju:
Vladika Grigorije: Postujem Muftiju Zukorlica jer se istinski bori za svoj narod
http://www.youtube.com/watch?v=-40jZaIjJ3k

Kad nepoštujes sebe neprijatelji te ponižavaju i zezaju:
Nenad Čanak - "JEL PEVAS RASIME???"

Mislite li vi stvarno ako maknete Muftiju i pošaljete ga u Orlje da čuva 100 ovaca kao što on to jednom reče :)
da će biti on manji autoritet kod nas? Ja mislim da oni to i znaju pa sad pokušavaju da ga uplaše snajperom.

Muftija je sad nešto pokrenuo što se nemože vratit nazad, sad ima puno školovanih Muftija u Sandžaku :)

Ovaj post je već 4 puta uređen, zadnji put od »sloboda« (27. April 2013, 17:12)

Nihad

Urednik foruma

(121)

• »Nihad« je muško

• Poruku poslati

32

Subota, 27. April 2013

TV1 Muftija Muamer Zukorlic - Bekir Makic pokusava skrenuti paznju sa finansijskih malverzacija

Erbakan

Učenik

(0)

• »Erbakan« je autor ove teme

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

33

Nedjelja, 28. April 2013

Odlično, sad kada imamo izjave obojice po tom pitanju a koje su u suštini potpuno različite dolazimo do zaključka da jedan laže. Ne ulazeći u to ko laže mislim da će se mnogi složiti ako kažem:
Neka je Allahovo prokletstvo na onoga koji laže!
Sve je ovo samo igra! Nema tog muftije koji je vrijedan Vasih zivaca

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

34

Nedjelja, 28. April 2013

...

sans kažeš da podržavaš novu Islamsku zajednicu ...
sans kaže dolazili Imami kod Bekira...
sans kaže Nedžat Hasanović je isto sa Bekirom

Mislite li vi stvarno ako maknete Muftiju i pošaljete ga u Orlje da čuva 100 ovaca kao što on to jednom reče :)
da će biti on manji autoritet kod nas?

sans kaze da ce vam biti jos veci autoritet sa 200 ovaca, a od onoga gore sto si naveo da sans kaze, nista nije reko sans nego neko drugi....

*vrati se ponovo pa pogledaj sta je ko rekao, i ako nadjes negde da je sans nesto od toga preneo, licno cu 5 ovaca da doniram 8o 8o 8o
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

sloboda

Učenik

(57)

• Poruku poslati

35

Nedjelja, 28. April 2013

sanjin-020 ili sans isto pisete ... zar niste jedno? :D
Vazno da nemas sta da kazes protiv upisanog :)

a gleda ovo :)

Prof. Bekir Makić - Propis razilaženja i cijepanja ummeta

Zbog ovakvih narod kaze: Slusaj sta hodza prica al ne radi sta hodza radi :)

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »sloboda« (28. April 2013, 23:46)

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

• Poruku poslati

36

Nedjelja, 28. April 2013

sanjin-020 ili sans isto pisete ... zar niste jedno? :D
Vazno da nemas sta da kazes protiv upisanog :)

E pa nismo jedno :D i zato ja dajem jos 7 ovaca!
Ceko sam da se sans prvo javi a ja cu ti odgovoriti samo na jednu stvar jer ovo drugo ne zasluzuje moju paznju:

A što se tiče financiskih malverzacija koje je Bekir radio to je lako dokazat, sans jesil i ti bio kod njegove kuće?
Jel moguće da napravi onoliku kuću od plate imama?

Pitat cu te: Jesi li ti bio pod hamam i vidio Muamerovu kucu i jesi li bio u zgradi zvanoj Jedinstvo i vidio dva stana koja je Muamer ef. spojio u jedan veliki? Ako nisi, otidji pa mi onda reci, po tvojoj procjeni koliko to sve kosta, pa to podijeli sa nekom platom koja ti je logicna za jednog Muftiju i vidjecemo koliko godina treba covjek da radi da bi sve to sebi priustio!

sloboda

Učenik

(57)

• Poruku poslati

37

Ponedjeljak, 29. April 2013

Muftiju financiramo mi iz dijaspore dok izdajičke hodze Beograd. Zilkićeve hodze su poslije 2007 napravili kuće i voze nova auta - video lično.
Ako treba Muftiji još takav stan ima da kupimo, jel ti lakše sad? :D

I Sulju smo kuću napravili dok je imao poverenja kod nas, sad nek vrati one pare za kuću pošto nas prevario :)

sanjin-020

Zlatna sredina

(42)

• Poruku poslati

38

Muftiju financiramo mi iz dijaspore dok izdajičke hodze Beograd. Zilkićeve hodze su poslije 2007 napravili kuće i voze nova auta - video lično.

I Sulju smo kuću napravili dok je imao poverenja kod nas, sad nek vrati one pare za kuću pošto nas prevario :)

Posto je zadnjih par postova u znaku ovaca i ovaj cu tako pocet:
Vazda je bilo i bice ovaca za sisanje! Namam nista protiv da mu napravite i deset onakvih kuca, ali se "bojim" da ces jednog dana trazit da ti vrati pare kao sto sad trazis i od Sulja! :D

Erbakan

Učenik

(0)

• »Erbakan« je autor ove teme

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

39

Ovo su price za malu djecu. Ako zivis u dijaspori onda bi trebao da znas kako lahko se bosnjo odvaja od evra. Dobro se zna da ni za Suljovu ni Muamerovu ni Becovu kucu niko nije dao pare.

Muftijina kuca je projekat od par stotina hiljada. De mi navedi jednu akciju prikupljanja novca za njegovu kucu. Zar bi to moglo proci medijski nezapazeno. Ma daj.

To je paravana da bi se sakrile malverzacije. Ako te interesuje istina do nje je lahko doci. Ona je prepoznatljiva.

Problem je kad mjeris istinu po ljudima a ne ljude po istini. Sta ce radit svi oni koji blanko daju podrsku bilo kome a ispostavi se da lazu i kradu. Sta cemo onda.

Budi iskren i kazi koliko si ti dao za Muamerovu kucu.

I bilo bi dobro da odgovoris na optuzbe za koje te Nihad upita.
Sve je ovo samo igra! Nema tog muftije koji je vrijedan Vasih zivaca

Ovaj post je već 1 puta uređen, zadnji put od »Erbakan« (29. April 2013, 08:38)

sloboda

Učenik

(57)

• Poruku poslati

40

Dok su Sulju davali pare nisu bili ovce aaa? :)
Dobro ako meni ne vjerujete pitajte Sulja znam tacno ko mu je od firmasa davao za kucu a sad daju Muftiji.

Sta je Sulejman Ugljanin govorio:
11. Hvala dijaspori što mi je namešćila kuću (2003)
http://pazarski.forumn.org/t14p90-rijaset

I Suljo je video da je sa Zilkicom napravio gresku i popravlja se.

Čelnici SDA Sandžaka kod reisu-l-uleme Cerića i muftije Zukorlića!

Nego da se vratimo kod Bekira ... jel niste vidjeli sta Bekir drzi ders?

Bekir kaze: "Ne postoji brate taj razlog na svijetu za cijepanje IZ" zar nije to licjemerstvo?

I zbog ovakvih nas narod kaze: Slusaj sta hodza prica al ne radi sta hodza radi.

Social bookmarks