Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 25. Septembar 2006

Muamer Hukic, najveca nada nemackog boksa

Mnogi za njega još nisu čuli. Možda im je poznatiji po umjetničkom imenu, Marco Huck. Momak rođen u Uglu, opština Sjenica prije 21 godinu. Prije 13 godina familija seli za Njemačku. Muamer tada ima 8 godina. Za deset godina ce postati svjetski šampion u kik-boksu. Zatim napušta kik-boks i pocinje profi karijeru u boksu. Prije dva dana imao je svoj 16-ti nastup i 16-tu pobjedu. Većina mečeva završena sa K.O. Tek mu je 21. godina.

Na ovoj temi možemo pratiti sve novosti i zanimljivosti vezane za ovog momka.

Marco Huck

Muamer Hukić na BoxRec listi.
ed je dodao/la ovu sliku:
  • 1139098683.jpg
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 17. Decembar 2006

Muamer Hukic (22) zabelezio je sinoc svoju 17-pobedu i postao EU prvak u Cruiserweight kategoriji.

Njegov protivnik Pietro Aurino (30), primetivsi pri kraju druge runde da ne moze izdrzati razarajuce serije dvadesetdvogodisnjeg Muamera, ga je na nesportski nacin udario dva puta glavom.

Zbog toga je dobio kaznu oduzimanja 2 poena nakon cega je napustio ring. Italijan se nakon nekoliko trenutaka vratio u ring ali je mec vec bio okoncan, jer po pravilima boksa onaj koji napusti ring automatski gubi mec.

Inace, mec je prenosen na prvom programu nemacke televizije i bio je pracen od strane 3,53 miliona gledaoca, dok je u sali bilo mesta za 3.500 ljubitelja boksa.

http://www.boxen.com/themen/aktuelles/to….php?pageid=703
Administrator je dodao/la ovu sliku:
  • aurino_huck22.jpg
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

3

Subota, 15. Decembar 2007

Muamer Hukic - Marco Huck

Muamer Hukic momak iz Sandzaka boksuje 29.12. 2007.god, u Bilefildu za titulu svetskog prvaka u cruiser kategoriji protiv Steve Cunninghama.Hukic do sad ima skor 19-0 od cega 14 pobeda nokautom!

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

4

Moze li neko da mi pojasni sta znaci ovo jer sam slab sa engleskim jezikom. :rolleyes:
Fotograf je dodao/la ovu sliku:
  • Marko Huck.jpg
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Root

Profesionalac

(10)

• »Root« je muško

Datum registracije: 01.06.2003

• Poruku poslati

5

Mislim da to znaci da je on pravoslavac, sto mora da je neka greska cim se zove Muamer.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

6

Citirano

Orginalno od Root
Mislim da to znaci da je on pravoslavac, sto mora da je neka greska cim se zove Muamer.

Doslovni prevod sa Grckog je " Pravo ucenje " znaci moza da bude i Musliman,Hriscanin ili Juda.Ali u ovom slucaju mislim i tvrdim da je ono prvo, a to je Musliman.
" Bilen alemlere rahmettir "

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

7

Ja mislim da se ovo "stance" uopste ni ne odnosi na veroispovest. "Stance" na engleskom znaci: polozaj, polozaj za udarac. Verovatno ima neke veze sa boksom.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od @ef
Ja mislim da se ovo "stance" uopste ni ne odnosi na veroispovest. "Stance" na engleskom znaci: polozaj, polozaj za udarac. Verovatno ima neke veze sa boksom.

I to kakve :)

Stance-Orthodox..........verovatno mu dodje da je Desnjak

Stance-Southpaw........Levak

Mislim da smo resili i ovu dilemu ;)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

9

Upravo to :)
Evo ga objasnjenje za ovo "Orthodox" na sajtu sa kojeg je Fotograf skinuo ovu sliku.

Ahmed

Učenik

(10)

Datum registracije: 26.07.2006

• Poruku poslati

10

Subota, 29. Decembar 2007

Boksersko veče na kanalu TV Avala.U Nemačkom gradu Bilefeldu za titulu u kruzer kategoriji u verziji IBF boksovaće šampion Stiv Kaningem,koji je u 21 borbi zabeležio 20 pobeda i neporaženi izazivač Mark Huk koji je od 19 mečeva 14 dobio nokautom.

SUBOTA 29.DECEMBAR,20.30H,BOKSERKA REVIJA DIREKTNO IZ BILEFELDA, NA TV AVALA.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

11

Muamer Hukic vazi za favorita u ovom mecu. Ukoliko bi pobedio bio bi jedan od najmladjih sampiona. Zelim mu puno srece sutra i naravno - svi ispred TV-a sutra u 20:30 :)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

12

A sta je uradio ovaj Momak?

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

13

Evo upravo se zavrsio mec izmedju Hukica i Keningema, Hukic je izgubio u 12 rundi nakon tehnickon Knock Outa.

Boks stil Hukica mi se uopste nije svideo i mislim da sa ovim stilom nikad nece doci do vrha, nekako je sve bez kontrole, prljavo, unosi i laktove u svoje udarce, mora to puno sta da se izmeni i da se malo ukljuci mozak za vreme borbe, al mlad je on, nadam se da ce i sam ukapirat da ovako nema kud.

P.S borbu sam snimio pa cu sutra ubacit vazne scene za one koji nisu imali mogucnost da je gledaju.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

14

Nedjelja, 30. Decembar 2007

Slozio bih se sa Pazarcem. Hukic nije imao raznovrsnosti u udarcima, a za dosta udaraca se dugo namestao tako da je bio prilicno providan.
Ali mlad je momak, vidi se da je jak ko stena. Neverovatno je koliko udaraca u 12-toj rundi izdrzao i ostao na nogama. Uz adekvatan rad sigurno ga ceka svetla buducnost. Ovaj poraz moze da mu posluzi kao dobra lekcija.

Atilla

Početnik

(10)

• »Atilla« je muško

Datum registracije: 30.12.2007

• Poruku poslati

15

Ponedjeljak, 31. Decembar 2007

Hukic ce za par godina dominirati svoju kategoriju.
Njemu je tek 23 godine,a boksuje od svoje dvadesete.
Iako je trebalo sacekat jos godinu-dvije pa onda da boksuje za titulu prvaka svijeta,ipak je Cuningham veoma iskusan bokser.

Sudbina može čovjeka posaditi u zlatna kola,ali ako ih on ne umije goniti,neće se ni sa mjesta pomaknuti.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško
  • »ed« je autor ove teme

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 03. Januar 2008

Tehnicka pripremljenost Muamera Hukica je obrnuto proporcionalna njegovoj snazi. Ono sto je najgore, ovo ga prati od samog pocetka njegove profi karijere i nista se nije promijenilo. Ne znam da li je do trenera ili je do njega. Sve do ovog meca imao je relativno slabe protivnike tako da ova mahana i nije dolazila do izrazaja. Evo, svi govore da je mlad i da ima vremena pa da se i ja pridruzim tim nadanjima. Da podsjetim, on je sa 18 godina bio jedan od najmladjih svjetskih prvaka u kik-boksu.

A sve se nesto nadam da promijeni i trenera i menadzera.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Cicca

Početnik

(10)

Datum registracije: 06.01.2008

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 07. Januar 2008

Slazem se mlad je on, sto je stariji to sve vise iskustva i boljih udaraca. Dogurace do svetskog prvaka, ne bojim se ja za to!

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 07. Januar 2008

Citirano

Orginalno od ed
Da podsjetim, on je sa 18 godina bio jedan od najmladjih svjetskih prvaka u kik-boksu.

Verovatno mu je to i najveci problem, ipak su to dva sasvim razlicita sporta, i u ovoj poslednjoj borbi se videlo da on nije klasicni bokser.

Najbolje bi mu bilo da nabaci jos jedno 10-15kg i da ode u K1 :D

eda

Učenik

(10)

• »eda« je zabranjen

Datum registracije: 21.02.2008

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 18. Maj 2008

Veceras Muhamer Hukic ( Marco Huck) pobedi! Sjajno je boskovao. Svaka cast, sugradjaninu :-)
Ali sta je najbolje. Dok se njegov protivnik krsti Muhamer je ucio FATIHU pre pocetka meca. I za to jedan veliki respekt!!!

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

20

Nedjelja, 18. Maj 2008

vala respek za fatihu ali nazalost gan svet poznaje kao marca a ne muamera

dok su pre, pre neku deceniju boxeri prelazili na islam
sada neuzubilah se prodaju ovi nasi za karijeru kao sto sam jednom cuo od jednog hodze na hudbi" dade veru za veceru"

ali daj boze da muamer huckic nija takav
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju

Korišteni tagovi

boks, box, cruiser, Marco Huck, Muamer Hukic, sampion, WBO

Social bookmarks